klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

pek hareketlilik yok biraz aciyor ama artmasi lazim yani klomenleykenki agrilar daha fazlaydiii

bende oyle hıssetmıstım ıkısının durumu farklı sonucta ınsallah ıyı haberle rgelır bakalım. ıncır yıyorsun degıl mı. ben bu ay hamıle kalırsam ıncır vesıle oldu dıyecem vallah...

kızlar ben yatıyorum yarın gorusuruz erkenden gıderım hastahaneye bakalım ne zaman cıkar sonuclar....

Son düzenleme:
bende oyle hıssetmıstım ıkısının durumu farklı sonucta ınsallah ıyı haberle rgelır bakalım. ıncır yıyorsun degıl mı. ben bu ay hamıle kalırsam ıncır vesıle oldu dıyecem vallah...
yiyorum canim sistim iyice valla yaa bu hafta olursa asilama cok sevincem yani bakalim hersey carsamba belli olcak aslinda diyorum soyle aklimdan cikarmak icin 1 hafta kadar kk girmesemmi ama genede aklimdan cikmaz kendi kendimi yerim stres yaparim dimi?

kızlar ben yatıyorum yarın gorusuruz erkenden gıderım hastahaneye bakalım ne zaman cıkar sonuclar....
tamam canim yarin ins.iyi haberlerle bekliyoruz seni benim kocis evde bu hafta pek aktif olamayabilirim belki carsambadan sonra hic girmem 1 hafta merak etmeyinn

mrb arkadaşlar günaydın dün giremedim o kadar heycanlandımki ne yapıcagımı şaşırdım heycanımın nedenini söyliyiim dün gebelik testi yaptım ve çift çizgi yani hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :)))) saat 2 de görmeye gidicem umarım test yanlış çıkmaz
allahım istiyen herkese bu mutlulugu yaşatsın ınanın tam emin degilim bile mutlulugu yetiyo

mrb arkadaşlar günaydın dün giremedim o kadar heycanlandımki ne yapıcagımı şaşırdım heycanımın nedenini söyliyiim dün gebelik testi yaptım ve çift çizgi yani hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :)))) saat 2 de görmeye gidicem umarım test yanlış çıkmaz
allahım istiyen herkese bu mutlulugu yaşatsın ınanın tam emin degilim bile mutlulugu yetiyo

gözün aydın canım maşallah ne güzel hamileler artıyor iyce :KK16::KK16::KK16: Allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin inşallah

çok teşekkür ederim allahım herkese nasip eder işallah ya inan hala inanamıyorum birazdan gidicem kesinleşicek artık bakalım hayırlısı

kan testine mi gidiceksin canım hadi hayırlısı bizede haber ver bide neler yapmıştın belirtin var mıydı bi anlat bize bakalım

X