klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Benı lısteden sıldıler aman allahım gıdecek bır yerım bıle yok :KK43:((((((((((((((((((((((

AŞAGILARA ATILMISIM :) O SORU ISARETI BIR KALKSA . BENIMKI TAM YERINDE OLE SIRITIYOR BAT BELLI DEĞIL SAT BELLI DEGILL BEN BIR IKI HAFTA BURALARA UGRAMAYIM EN IYISI :)))
kiz yeni gubcellendi nasil gordun hemen
Aaaa deniz rica ederim sende bu ay Tuturda üstümüzden bir yük daha kalksın :))
ins.hepimizin tutcak
Elifff bizim su soru isaretlerini kaldirmak lazim listeden:-):-):-)
bu arada bende kist falan olusmamis.gayet temiz dedi doktor.bu gecikmenin sebebini anlamis diilim bu ayB-)

canim bende bisey yok tu ama yumos olismiyinca gecikiyor..

21 yasına daha yenı gırdım 19 yasında ewlendım :) :KK9: dıyene bak kız senınde benden farkın yok ne iş yapıon sorması ayıp :)

Benden daha küçük birini buldum ya laf atıcam illa :)) parfümerimiz var eşimle birlikte çalışıyoruz bazen birlikte çalışıyoruz Bazen se o Pendik'te oluyor ben gebZede

işte ben onu kendime göbekten yapamam şu pazartesi biran önce gelse de dr gidip yeni tedaviye başlasam yumurtanın oluşacağı yok bu ay

yaparsın canım ınan bana oyle kolay kı.. Hazır ıgne zten onlar. ıncecık bırsey. Farkına bıle varmıyorsun. Olmadı esın yapar sorun olmazz....

Benden daha küçük birini buldum ya laf atıcam illa :)) parfümerimiz var eşimle birlikte çalışıyoruz bazen birlikte çalışıyoruz Bazen se o Pendik'te oluyor ben gebZede

bende birgun kendımden küçük birini bulacam ne kadar kotu ya yasın kucuk olması dr lar bıle onemsemıyor yası kucuk dıye :KK9: 21 e gırdım dıye rahat rahat gıdebılıyorum dra:)ısınız guzelmıs esın kc yasnda :) benım esım senın yasında 23 :)

kalıtelı bır tane normal canım. Onemlı olan sayısı degıl kalıtesı. Bır bıle yeter ama ıgne ıle 2,3 hatta benım 4 tane bıle olmustu....

benım nurtopu gıbı ıdeal büyüklükte ıkı tane yumosum war :KK9: bı de catlar ınsallah bı de bu ay tutuyomus ınsallahhhhhhhhhhhhh warya sewıncten bayılırım artık :KK1: dua edınnnn nolur bugunle yarın calısma gunumuz :KK1:

bende birgun kendımden küçük birini bulacam ne kadar kotu ya yasın kucuk olması dr lar bıle onemsemıyor yası kucuk dıye :KK9: 21 e gırdım dıye rahat rahat gıdebılıyorum dra:)ısınız guzelmıs esın kc yasnda :) benım esım senın yasında 23 :)

Ooo eşinde küçükmüş 21 de evlenmiş askerliğini yaptı mı benimkide 25 yaşında aramızdaki yaş farkları aynı :)

Ooo eşinde küçükmüş 21 de evlenmiş askerliğini yaptı mı benimkide 25 yaşında aramızdaki yaş farkları aynı :)

askerden geldi 15. gun sonra ewlendık acemı bırlıgınden usta bırlıgıne gecınce ızın werıyorlar ya nısanlandık o zaman 1 defa gorustuk nısanlandık 3. de ewlendık :) keske bı kere ılıskıdede bebegmız olsaydı :)

oy masallahhhhh hayırlı olsunn cnm ya cok sewındım gercekten ne tedawısı gordun bılmıyorum ben anlatsana :)

canım ben 20 aydır korunmuyordum.. doktor gözetiminde 4 ay klomen kullandım bunun 3 ayı çatlatma iğnesi vuruldum.. sonuç vermedi. bu ay 21. aydı hsg çekildim. sonuç temiz çıktı doktorlar hsgden sonra hamile kalma şansı yüksek olur dediler ve öylede oldu.. hamileyim inanamıyorum.. :)))

canı gönülden sizin için dua edeceğim sürekli.. inşallah hepiniz bu duyguyu tadarsınız. harika bişey.. 21 ay sonunda oldu..Rabbim isteyen herkese nasip etsin. hepinizi sevgiyle kucaklıyorum.. çıkmam lazım öpüyorum hepinizi :)

X