klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

cnm duphastonu ne için içiyorsun.geçen ay bir arkadaşın önerisiyle bende 15.günde içmeye başlamıştım.bebeğin rahme tutunmasını kolaylaştıryor bebek yoksada klomenin kist yapmasını engelliyor demişti.

Aynen dedigin gibi bebisin ttunmasina yardimci.eger gebelik yoksa reglin zamaninda gelmesini saglio

tsk ederim arkadaslar bu zk da kadını bırıne saat 10 gıbı cat.ıgnesını yaptılar (sabah) yarın 13:30 gel asılamanı yapalım dediler :KK53:ondan karıstım hesaplayamadım 36 saat gtmıyolar demek.ki bakalım bende ne olcak boyle olursa onları dinlesemmi ?:KK33: dinlemesemmi?:KK37:
Elif çatlak ne hesaplıyor dedigini duyar gibiyim....:KK36:
bu arada cvp veren arkadaslar :KK19::KK48::KK19:bunlar size

Kızlar yarın adet günüm ama adet sancısı falan yok ama sol kasigim çok fena ağrıyor. kist falan mi oldu acaba ya korkmaya başladım

Çakşır Otunun Faydaları:
* Cinsel gücü ve isteği arttırıcı, etkili bir afrodizyaktır.
* Aynı zamanda sperm sayısını ve hareketliliğini de arttırıcı etkilere sahiptir.
* Erkelerde sperm azlığı Azosperm için etkili bir bitkidir.
* Erkeklerde cinsel gücü artıran, kısırlığa çare olan ve çocuğu olmayan sperm azlığı olanlar için mükemmel şifalı bir bitkidir.
* Kasları kuvvetlendirir ve kas ağrılarını gidermeye yardımcı olur.
* Sinirleri rahatlatır.
* Astım ve bronşitte faydalıdır.

esınde problem olanlar ıcın belkı ıse yarar

tsk ederim arkadaslar bu zk da kadını bırıne saat 10 gıbı cat.ıgnesını yaptılar (sabah) yarın 13:30 gel asılamanı yapalım dediler :KK53:ondan karıstım hesaplayamadım 36 saat gtmıyolar demek.ki bakalım bende ne olcak boyle olursa onları dinlesemmi ?:KK33: Dinlemesemmi?:KK37:
Elif çatlak ne hesaplıyor dedigini duyar gibiyim....:KK36:
Bu arada cvp veren arkadaslar :KK19::KK48::KK19:bunlar size

evet canım olede yapıyorlar ılla 36 saat sonra catlıyor dıye bır sey yok 36 saat ıcınde catlıyor zaten. Tam bellı olan bırsey degıl. Bu yuzden dr yınede ılıskı onerıyor ya ben senın ne hesapladıgını anladım zaten. Kız vallah aynı bensın :))))))))))))))))

Benı lısteden sıldıler aman allahım gıdecek bır yerım bıle yok :KK43:((((((((((((((((((((((

AŞAGILARA ATILMISIM :) O SORU ISARETI BIR KALKSA . BENIMKI TAM YERINDE OLE SIRITIYOR BAT BELLI DEĞIL SAT BELLI DEGILL BEN BIR IKI HAFTA BURALARA UGRAMAYIM EN IYISI :)))

Son düzenleme:
canım 36 saat gerı gıtmen gerekıyor. bızım kız catlatma ıgnesını ne zaman yapacagını hesaplıyor :)

Hııı pardon ben aşılama iğne nasıl yapıldığını bilmediğim için 36 saat ilerisine gittim :)) Elif sen tecrübelisin birşey sormak istiyorum kaç kez klomen kullandıktan sonra aşılamaya geçiliyo yada aşılama değilde başka bir tedavi mi

X