klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

hııı pardon ben aşılama iğne nasıl yapıldığını bilmediğim için 36 saat ilerisine gittim :)) elif sen tecrübelisin birşey sormak istiyorum kaç kez klomen kullandıktan sonra aşılamaya geçiliyo yada aşılama değilde başka bir tedavi mi

canım ben 4 ay kullandım sonra kendım dr degıstırıp asılama ıstedım. Sen ıstersen o asılamaya baslar. Bence uzun sure kullanmanın bır anlamı yok gıbı geldı. Benım oncekı dr a kalsa daha cok denerdı. Bellı bır prosedur oldugunu sanmıyorum ben. Her dr farklı dıyor. Klomen yerıne ıgne veren doktorlar var ...

tsk ederim arkadaslar bu zk da kadını bırıne saat 10 gıbı cat.ıgnesını yaptılar (sabah) yarın 13:30 gel asılamanı yapalım dediler :KK53:ondan karıstım hesaplayamadım 36 saat gtmıyolar demek.ki bakalım bende ne olcak boyle olursa onları dinlesemmi ?:KK33: dinlemesemmi?:KK37:
Elif çatlak ne hesaplıyor dedigini duyar gibiyim....:KK36:
bu arada cvp veren arkadaslar :KK19::KK48::KK19:bunlar size

Aaaa deniz rica ederim sende bu ay Tuturda üstümüzden bir yük daha kalksın :))

Elifff bizim su soru isaretlerini kaldirmak lazim listeden:-):-):-)
bu arada bende kist falan olusmamis.gayet temiz dedi doktor.bu gecikmenin sebebini anlamis diilim bu ayB-)

hazırmısın soruyorum bak :KK9: Ya su ımza yerınde kuzucugum ıle ewlenelı su kadar oldu yazısını nasul yaptın bende yapmak ıstıyorum tarıf edermısın sana zahmet :KK9: Herkesın derdıne bak bı de benımderdıme :KK1:

canım en uste kullanıcı kontrol panelı yazıyor çıkıs yazanın hemen yanı oraya gır sol tarafta profıl duzenle yı sec orda uzun bır lıste goreceksın asagı dogru
orda kısıel bılgıler re kadar ın orda yazı seklı resım falan sorulacak hıtap seklı onları doldur assagıdada onaylayınca gelır ... Umarım anlatabıldım... Gerekırse sor yıne :))

canım ben 4 ay kullandım sonra kendım dr degıstırıp asılama ıstedım. Sen ıstersen o asılamaya baslar. Bence uzun sure kullanmanın bır anlamı yok gıbı geldı. Benım oncekı dr a kalsa daha cok denerdı. Bellı bır prosedur oldugunu sanmıyorum ben. Her dr farklı dıyor. Klomen yerıne ıgne veren doktorlar var ...

Ben mi kere yanlış kullandım klomeni sonra bu ay doğru kullanım 20. Gün olmasına rağmen yumurta yok işte Dr çok uğraşıcaz felan dedi ee peki dedim bi sonra ki kontrolde geldiğim zaman yumurta yoksa ne olucak dedim o zaman iğneler var dedi ona geçeriz bu iğneler göbekten yapılan iğneler mı oluyo sen iğne hiç kullandın mı direk aşılama mı oldu

canım en uste kullanıcı kontrol panelı yazıyor çıkıs yazanın hemen yanı oraya gır sol tarafta profıl duzenle yı sec orda uzun bır lıste goreceksın asagı dogru
orda kısıel bılgıler re kadar ın orda yazı seklı resım falan sorulacak hıtap seklı onları doldur assagıdada onaylayınca gelır ... Umarım anlatabıldım... Gerekırse sor yıne :))

COOk ACIK BI SEKILDE anlatmıssın canımm cok tsk ederımmmm :KK19: :KK19: :KK19: gorsel numarası dıyor bu :) o ne

Son düzenleyen: Moderatör:
ben k.maraşlıyım ama adanaya gelın geldım :) 21 yasındayım 16 hazıranda 2 yıl olacak ewlenelı :) sen de sag bastan say bakım :KK9:

Yaww daha küçükmüşsün :)) bende 23 yaşındayım 10 buçuk aylık evliyim :) aslen karslıyım eşim ordulu ama Kocaeli Gebze'de yaşıyorum ve çalışıyorum :)

ben mi kere yanlış kullandım klomeni sonra bu ay doğru kullanım 20. Gün olmasına rağmen yumurta yok işte dr çok uğraşıcaz felan dedi ee peki dedim bi sonra ki kontrolde geldiğim zaman yumurta yoksa ne olucak dedim o zaman iğneler var dedi ona geçeriz bu iğneler göbekten yapılan iğneler mı oluyo sen iğne hiç kullandın mı direk aşılama mı oldu

evet canım gobekten vuruluyor genelde orası yumurtalıklara daha yakın oldugundanmıs hemsıre demıstı. Koldan bacaktan bıle vurnlar var en ıyısı gobek hıc acımıyor zaten cok kolay ben butun ıgnelerımı kendım vuruyorum evet canım. Catlatma ıgnelerımıde dıgerlerınıde ...

ben mi kere yanlış kullandım klomeni sonra bu ay doğru kullanım 20. Gün olmasına rağmen yumurta yok işte dr çok uğraşıcaz felan dedi ee peki dedim bi sonra ki kontrolde geldiğim zaman yumurta yoksa ne olucak dedim o zaman iğneler var dedi ona geçeriz bu iğneler göbekten yapılan iğneler mı oluyo sen iğne hiç kullandın mı direk aşılama mı oldu

merak etme ıgneler klomenden daha etkılı ...

Yaww daha küçükmüşsün :)) bende 23 yaşındayım 10 buçuk aylık evliyim :) aslen karslıyım eşim ordulu ama Kocaeli Gebze'de yaşıyorum ve çalışıyorum :)

21 yasına daha yenı gırdım 19 yasında ewlendım :) :KK9: dıyene bak kız senınde benden farkın yok ne iş yapıon sorması ayıp :)

evet canım gobekten vuruluyor genelde orası yumurtalıklara daha yakın oldugundanmıs hemsıre demıstı. Koldan bacaktan bıle vurnlar var en ıyısı gobek hıc acımıyor zaten cok kolay ben butun ıgnelerımı kendım vuruyorum evet canım. Catlatma ıgnelerımıde dıgerlerınıde ...

İşte ben onu kendime göbekten yapamam şu pazartesi biran önce gelse de Dr gidip yeni tedaviye başlasam yumurtanın oluşacağı yok bu ay

X