klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

aynen canım allahım onları başımızdan eksik etmesin :KK16::KK16: bir gün rabbimin izniyle o bebişlerde gelecekler yuvamıza :KK52::KK52:

aminnnnnnnn onlar olmasa bebegı nasıl dusunecektık ıyı tarafından bakmak lazım kocam yanımda olduktan sonra hereyı hallederız rabbım bızede nasıp edecek bı gun bellıkı zamanı war üzülünce oluyormu olmuyor 2 yıldır üzülüyorum elıme bısey gecmıyor gececegını bılsem üzülürüm ama yok artık kafama takmıcam zaten dr 3 ay ara werıcez dedı önce vusudumuzdakı stresı bı gonderelım bebek gelır belkı :KK70:

canım prolaktin süt hormonu demek o yüksek olunca gebe kalman zorlaşır ama dostinex diye bi ilaç veriliyo değerler normale düşer :KK31:e2 de yumurtanın kalitesini gösterir adetini 3. başlanır ve her 3 de bir değerler bakılır ve hep katlaması gerekiyo yani binleri falan bulması gerekiyo ki kaliteli olduğu anlaşılsın :KK34:

prolaktin hee ona cok bakıldı özeldeki dr bakmıstı onda sorun yokda yumoşlarda anlayamadıgım sorun var.adetin 3.gunu normal degerde ama sonra tepetaklak oluyor yumoslar onu cözmek lazım gerci ilaclarla buyuyor yani klomenle buyudu catladı falan ama niye ilaçsız buyumuyor:KK53:ona takıldım.birde pconun sınırı ne bilen varmı hani adettin ultrasyona giriyosun ıncileri sayıyolar ya onun aralıgı kac acaba bir yerde 7-10 arası normal fazlası pco diye okudum ama dogrumu anladım hatırlamıyorum.bir dahada bulamadım o yazıyı bilen varmı??? dr pco yok desede ben suphe ediyorum.:KK51:

hayırlısı olsun canım hakkın da herşey nasipp :KK16:

geçmiş olsun canım üzülme vardır herşeyde bir hayır.Belki ara verdiğinizde kavuşursun bebeğine nede olsa stres yok kafaya takmak yok

Hayırlısı olsun canım. İnnnnşalllaahhhhh önümüzdeki ay "nasılsa olmayacak" diye deneyince hamile kalırsın. Herkes de öyle oluyormuş ya:KK34::KK1::KK1::KK1:[/QUOTE]

canım arkadasım benim ben gunduz bekledım seni gelmeyın ters bişeyler hissettim ama uzulme sakın bak bu durumlarda kafasından atan kısıler gercekden hemen hamile kalıyolar canım bu1-2 ay aklındanda cıkar kesin o boşlukda kalırsın canım.zatem ilk asılamanın böyle oldugunu biliyoduk dimi üzülmek yok

Canım hayırlısı olsun artık ne yapalım. Üzme fazla kendini. Belki bu 1-2 ay kendiliğinden olur:KK16:
bu arada ben uyuya kalmışım kızlar ya. Bugün çok yoruldum heralde :KK1:
Ben artık kaçar bunları bile zor yazıyorum . İyi geceler :KK54:

Sağolun kızlar üzüldük tabi ama kısmet dedik sağlık olsun ama rahatladım biraz bi süre gün saymak takip yapmak yok belki o zmn nasip olur bakalım ben hiç düşünüp yumurtlama falan saymicam hayırlısı diyelim allah sizlere nasip etsin inşallah sonrada bana :))
iyi geceler

bu arada arastırmaları su kan testleri var ya hepsi zk da dosyamda amaaa ben o arada kendime fotokopide aldım kafama takılanlara ordan bakıyorum :KK34:yani orda dosyada ne varsa bendeki fotokopidede varrr:KK14:
Kızım dedim bundan sonra senin adın çakal karloooooooos:130::130::130::130::130::130::130:
canım sende ne var ne yok???

Valla beklemeyeyim canım. Rahiminceliği sorunum vardı onunla uğraşayım bu ay. Bakalım hayırlısı olsun inşallah:KK51:

Kızım dedim bundan sonra senin adın çakal karloooooooos:130::130::130::130::130::130::130:

Valla beklemeyeyim canım. Rahiminceliği sorunum vardı onunla uğraşayım bu ay. Bakalım hayırlısı olsun inşallah:KK51:

geçmiş olsun canım hakkında hayırlısı inş.

aminnnnnnnn onlar olmasa bebegı nasıl dusunecektık ıyı tarafından bakmak lazım kocam yanımda olduktan sonra hereyı hallederız rabbım bızede nasıp edecek bı gun bellıkı zamanı war üzülünce oluyormu olmuyor 2 yıldır üzülüyorum elıme bısey gecmıyor gececegını bılsem üzülürüm ama yok artık kafama takmıcam zaten dr 3 ay ara werıcez dedı önce vusudumuzdakı stresı bı gonderelım bebek gelır belkı :KK70:
çok stres yapma biliyosun en büyük düşmanımız canım belki allahın izniyle bu ara verdiğin aylardan birinde bebişin gelecek allahtan umut kesilmez :KK16:ne kadar mucize örnekleri var inş bide örneklerden biri oluruz :KK16:
bende ilk zamnalar senin gibiydim evlediğim günden itibaren bebiş istiyoduk vee 8. ayda hamile kalabildim ama sonu pek iyi olmadı dış gebelikmiş ameliyatla alındı sağ tüpüm gitti falan filan işte sen daha hiç bişey görmedin tatlım hiçç kasma kendini rabbine sığın :KK25:
bak tek tüple hamile kalmaya çaılıyorum :KK14:
prolaktin hee ona cok bakıldı özeldeki dr bakmıstı onda sorun yokda yumoşlarda anlayamadıgım sorun var.adetin 3.gunu normal degerde ama sonra tepetaklak oluyor yumoslar onu cözmek lazım gerci ilaclarla buyuyor yani klomenle buyudu catladı falan ama niye ilaçsız buyumuyor:KK53:ona takıldım.birde pconun sınırı ne bilen varmı hani adettin ultrasyona giriyosun ıncileri sayıyolar ya onun aralıgı kac acaba bir yerde 7-10 arası normal fazlası pco diye okudum ama dogrumu anladım hatırlamıyorum.bir dahada bulamadım o yazıyı bilen varmı??? dr pco yok desede ben suphe ediyorum.:KK51:

o zaman canım prolaktin de sorun yok ne güzel işte :KK31:valla canım bende dr sordum pko derecesi var mı geçme olasılığı varmı diye :26:pko belası genetikmiş canım yani doğuştan yumutlama bozukluğu geçme gibi bi şansımız da yok ancak yumurtlama ilaçlarıyla geriletilebilir :KK31:
bi kanal da tüp bebek dr çımıştı pko kadınların düzenli dr tedavisiyle hamile kalma şansı %70 canım baya bi yüksek yani derdi veren rabbim dermanınızı da vercek o elbet :KK16:

çakal karlos senden de hiç bi şey kaçmiyi valla:130::130::130::130::130::130:
Ya bu ay illaki yaptıracaksın da zaten bebiş olacağı için çoooooooook yüksek çıkacak Allah'ın izniyle:KK34::KK34:
Tatlım ben de 3 gündür bunu araştırıyorum. 21. Gün progesteronla e2 ye aynı anda bakılıyormuş. Mesela benden e2 yi istemedi?:44::44: yanlış hatırlamıyorsam sen de yaptırmadın ve progesteronun düşüktü değil mi? Bir daha ki ay e2 yi de isteyelim bakalım ne diyecekler???? Zaten muhtemelen sana bu ay progesteron verir Dr. O sayede gelişir bence yumoşların.
Bugün okudum kızın birinin progesteron 2 çıkmış, ertesi ay progesteron ilacı kullanmış 60 a yükselmiş.:KK53: sende de öyle olabilir. Neticede aşılama yaptıracaksın. Tabi en doğrusunu Dr un bilir.
Prolaktin iyiyse takma kafana. Sadece inciri fazla kaçırma.:KK34::KK34:
canım bu dr progestanımın düşük oldugundan heberi yok gecen ay yapmam gerek yok dıyınce baska yerde yaptırdım asılama yapılırken soylesemmı bu progestan ilacıda dolabda var son kullanma tarihide nisan dusun 2-3 sene once ilk tedaviye bunla baslamıstım.kolaylastırsın diye :KK9:
Hayırlısı olsun canım. İnnnnşalllaahhhhh önümüzdeki ay "nasılsa olmayacak" diye deneyince hamile kalırsın. Herkes de öyle oluyormuş ya:KK34::KK1::KK1::KK1:

Sağolun kızlar üzüldük tabi ama kısmet dedik sağlık olsun ama rahatladım biraz bi süre gün saymak takip yapmak yok belki o zmn nasip olur bakalım ben hiç düşünüp yumurtlama falan saymicam hayırlısı diyelim allah sizlere nasip etsin inşallah sonrada bana :))
iyi geceler[/QUOTE]

evet evet uyuyacagım:) ıyı geceler ciciler:)))))))

iyi geceler

çok stres yapma biliyosun en büyük düşmanımız canım belki allahın izniyle bu ara verdiğin aylardan birinde bebişin gelecek allahtan umut kesilmez :KK16:ne kadar mucize örnekleri var inş bide örneklerden biri oluruz :KK16:
bende ilk zamnalar senin gibiydim evlediğim günden itibaren bebiş istiyoduk vee 8. ayda hamile kalabildim ama sonu pek iyi olmadı dış gebelikmiş ameliyatla alındı sağ tüpüm gitti falan filan işte sen daha hiç bişey görmedin tatlım hiçç kasma kendini rabbine sığın :KK25:
bak tek tüple hamile kalmaya çaılıyorum :KK14:

o zaman canım prolaktin de sorun yok ne güzel işte :KK31:valla canım bende dr sordum pko derecesi var mı geçme olasılığı varmı diye :26:pko belası genetikmiş canım yani doğuştan yumutlama bozukluğu geçme gibi bi şansımız da yok ancak yumurtlama ilaçlarıyla geriletilebilir :KK31:
bi kanal da tüp bebek dr çımıştı pko kadınların düzenli dr tedavisiyle hamile kalma şansı %70 canım baya bi yüksek yani derdi veren rabbim dermanınızı da vercek o elbet :KK16:

cok cok gecmısss olsun haklısın allaha tewekkul edelım akısına bırkmak lazım bırazda benım bı arkadasım war 6 yıldır cocugu olmuyordu asılama yaptırdı tutmadı tedawıyı bıraktıgı an ikizine hamıle kaldı su an 3 yasındalar :KK70: masallah

hayırlı geceler kızlar :KK3:rabbim ne dileğiniz ne muradınız varsa tez vakitte nasip etsin inşş allaha emanet olun :KK55::KK55:

canım bu dr progestanımın düşük oldugundan heberi yok gecen ay yapmam gerek yok dıyınce baska yerde yaptırdım asılama yapılırken soylesemmı bu progestan ilacıda dolabda var son kullanma tarihide nisan dusun 2-3 sene once ilk tedaviye bunla baslamıstım.kolaylastırsın diye :KK9:
Bence Dr una kesinnnnn söyle hatta keşke şmdiye kadar söyleseydin. ama sormadan progesteron hapı, ağrı kesici bile olsa ilaç falan içme!:KK20::KK20::KK20: neme lazım iğnelerde falan etkileşir de ters teper!!!

bende kacar kocıskom qeldı onla ılgıleneyım azcık yemek felan benı ozleyın anacımmmm :KK1: :KK1: :KK1: iyi geceler hepınıze

SÜPER SAYFAMIZ UĞURLU :nazar::nazar::nazar: 1 AY İÇERİSİNDE 3 HAMİŞ AMA 4 OLDU VALENTİNAS HAYIRLI UĞURLU OLSUN İYİKİDE AÇMIŞIZ BEBETOM (DENİZ VE BENDE İSRARLA AÇALIM DEMİŞTİK)

bol hamişli :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:topiğimiz olsun inşallahhhhhh:KK16::KK16::KK16::KK16:
isimyaşnerden
katılıyor
tedavide kaçıncı deneme ?klomen+iğne+aşılama+tüp bebekbatınızhamişlerimiz
hilbar
34622707.gif
:KK49: :nazar:
adenozin:KK49: :nazar:
akigo28klomen cat.ignesi ilk kez:KK49: :nazar:
A&Sbursa6.denemeklomen ilk kez 2.bebek17 nisan:KK31:
leyemklomen 2.ay19 nisan:KK31:
kaptanelif30erzurum1 tane catlatma ignesi asılama19 nisan:KK31:
yunu27Trabzon2.klomen denemesi21 nisan:KK31:
bebetommmm23Ankara4 ay klomen+1 cat.ignesi+1 asılama23 nisan:KK31:
tobeguk29Ankaraklomen+cat.ignesi+östrojen24 nisan:KK31:
zeynobodrum30İstanbulklomen+cat.ignesi ilk ay25 nisan:KK31:
faattmaaa28İstanbul4 klomen+3 cat.ignesi bu ay asılama olucak26 nisan:KK31:
zenderu27İstanbulklomen 2.ay26 nisan:KK31:
pixeessmalatya26 nisan:KK31:
pureipek3226 nisan:KK31:
pembeli14?27 nisan:KK31:
zynn23diyarbakır6 klomen cat.igne denemesi
mayıs da asılama olcak.
29 nisan:KK31:
sırr31konyaklomen cat.ignesi 2.deneme29 nisan:KK31:
ascan27Fransaklomen le 2.ay1 mayıs:KK31:
elifyeşiller29klomenle 3.ay6 mays:KK31:
dilekkızıltan28izmirilk klomen denemesi8 mayıs:KK31:
sedenim31klomen tedavisi11 mayıs:KK31:
dewy28izmirklomenle 2.ay11 mays:KK31:
sykapusuz23İstanbulklomen 3.tedavisi12 mayıs:KK31:
fatma ipek32bursaklomenle 2.ay 2 bebek14 mayıs:KK31:
fonduntan302.kez klomen tedavısı14 mayıs:KK31:
oceanshine28samsunklomenle ilk ay?:KK31:
yektanur292.asılama?:KK31:
rewix26ankaraklomenle ilk ay?:KK31:
rain_rainklomenle 2.ay?:KK31:
muv_ay25klomenle 2.ay?:KK31:
pepeti3.klomen denemesi?:KK31:
hülyamesut24klomenle ilk ay?:KK31:
angeis42klomen cat.ign.?:KK31:
yoosuunistanbul?:KK31:
zd8627istanbul?:KK31:
gamzeilhan31Ankara3.catlama ignesi?:KK31:
muhammetömer30Ankaraklomenle ilk ay?:KK31:
talibim?:KK31:
beyazkelebek3.asılama?:KK31:
özlem ahmetserephone+cat.ignesi ilk ay?:KK31:
sedasugur23kocaeliilk tedavi?:KK31:
nimet0621Adanaklomenle 2 deneme?:KK31:
mysnowgrain233 klomen+ 3 asılama?:KK31:
pkosun2.deneme?:KK31:
feraye 482.catlatma ignesi?:KK31:
41 zeynep3.asılama?:KK31:
zeynelim21??:KK31:
hasretim26??:KK31:
eşilam??:KK31:
betul11645??:KK31:
yagmur111??:KK31:
cihiitlenbik??:KK31:
[/QUOTE]
kız benide eklesene listeye klomeni kaçıncı denemem allah bilir yaş 31 son adet tarihi 20 mart

Bence Dr una kesinnnnn söyle hatta keşke şmdiye kadar söyleseydin. ama sormadan progesteron hapı, ağrı kesici bile olsa ilaç falan içme!:KK20::KK20::KK20: neme lazım iğnelerde falan etkileşir de ters teper!!!

yok sormadan içmem de yaa şimdi soylersem kaynar maglum devlet has.ne zaman ıcırtıyolar o ilacı cat.ıgn.oluncamı asılama oluncamı ozaman dıcem degeri derım progestan verırmısınız ıcıyım derim.oda yazar verir ama sımdı dersemm unutur...

kız benide eklesene listeye klomeni kaçıncı denemem allah bilir yaş 31 son adet tarihi 20 mart[/QUOTE]

o liste 1 sayfadaki degil canım ılk sayfada hamıle olarak varsın takıp listemız o:KK76:gunluk guncellenıyor bır aksılık cıkmazsa:KK1:

gözün aydın tatlım:nazar: tebrik ederim alkışlar sana
alkis-gif-bravo-gifleri-hareketli-alkis-gifleri-alkis-gifleri-alkis-gifleri-6b5009fc.gif
inşallah sonuna kadar sorunsuzbir hamilelik yaşarsın ve kucağına alırsın:emir_bebek:

Bir Hamiş daha tebrik ederim darısı başımıza

herkese günaydın hayırlı sabahlar valentinas gözün aydın canım ben sana demiştim bak maşallah Allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin inşallah

Hayırlı olsun valentinas, Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah çok sevindim.Ne kadar güzel ya, bu sabah güzel bir haberle başladık güne, inşallah devamı gelir bu güzel haberlerin.

Bu arada rüya yorumlayabilen varmı kızlar aranızda?

Ben rüyamda bir sürü bebek kıyafetleri ve poşet içinde 10-15 tane emzik gördüm, emziklerden birini bir-bir buçuk yaşlarında erkek bebeği aldı ve emmeye başladı, 1 tanesini de ben aldım ve makasla kesmeye başladım ucunu, sonra birden kendi evime tanımadığım birileri geldi, ben çıksınlar diye uğraşırken bir erkek bebek gördüm ve onu kucaklayıp sevmeye başladım sonrada alarmın çalmasıyla uyandım. Allah hayra çıkarsın inşallah...
çok sağolun canlarım inşaallah en kısa zamanda hepinizin isteyen herkesin kucakları bebişlerle dolar ardarda hepinizin hayırlı haberlerini alırız hepinize kucak dolusu bebişler inşaallah

liste demısken bılg.gucelleyelım mayıs ayında bat tarihlerimizi verelim ??? artmıs ben dahil bırde 15 gun içinde bildirmeyelenleri silelim herhalde gelmicek oluyolar dır dimi? ya da zararı yok deyıp kalsamı bıledım neyse herkez fıkrını desinnn:13:
AYSENINDE BAT I GECMİŞ KENDİ YOK KIZZZ AYŞEEEEEEEEEEEEEEEEE:KK6:

Son düzenleme:
X