klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım sen pc ile çok haşır neşir olma. bebişe zararlı sonuçta. radyasyon yayıyor.
Tabletten giriyom canım o sebeble. Ne yaymıyorki. Okulda fotokopi makinesi dibimde çalışıyor tüm gün
Anladım ben , artık beni istemiyorsunuz :KK43:(

Son düzenleme:
Amiiiin diyorum...
Ben de tobefenci yi denedim kabul etmeyince bu nicki seçtim canım:KK9::KK9:
Ben Ankara'dan katılıyorum efenim...
Uzağız baya:105:

Ya kızlar bu arada yarın progesterona baktıracağım da ne kadar sürede çıkıyor sonucu biliyor musunuz?
Gerçi Zd cim sen baktırmıştın, bilirsin...

Ayyyy ankarayı özellikle olgunlar sokağı çooook severim :KK1:

oluyor bana boyle 5 dk 5 dk tutmuyor artik sen dr isini ne yaptin gittinm:

Gittim canım, rahim fıtığından şüphelendi Dr. Kontrol etti hiçbir şey yok! Ama dışarıdan bakınca rahmin sol tarafı dışarıda resmen. Anneme yengeme ablama falan gösterdim acaba abartıyor muyum diye, onlarda görünce çok şaşırdılar. 3günağrıyla kıvrandım, müdürüm beni acile götürecekti neredeyse ama Dr "bir şey yok ilaçların yan etkisi olabilir, belki de üşüttün" dedi, konuyu kapattı:KK50: şu an şükür ağrım yok iyiyim... Böyle yani zd ciğim...

Amiiiin diyorum...
Ben de tobefenci yi denedim kabul etmeyince bu nicki seçtim canım:KK9::KK9:
Ben Ankara'dan katılıyorum efenim...
Uzağız baya:105:

ben seni tavuk olarak hatirliyom valla
Ya kızlar bu arada yarın progesterona baktıracağım da ne kadar sürede çıkıyor sonucu biliyor musunuz?
Gerçi Zd cim sen baktırmıştın, bilirsin...
sabah verseydim ogleden sonraydi benim ertesi gune kaldi ama 4 gun sonra ogrendim :KK9:
canım sen pc ile çok haşır neşir olma. bebişe zararlı sonuçta. radyasyon yayıyor.
kabtus mi ne oyle bir cicek var yaninda bulundur dikenli hani o engelliyomus okuldada al yanina biz bilg.yanina koymustuk sirkette
Kız sen tlfonu çözdün galiba. Nasıl görüyon artık alt tarafı. Yoksa pc den mi girdin:KK1:

ya buldum da ordan yazi yazamiyor donuyor ayni bilg.sayfasi ekrani cikiyor tlf zor oluyor arada bakip bu tarafa geciyorum.

Canlar ya inşallah malum olmuştur :KK9: eşim de normalde ben üzülmeyeyim diye tedaviyi bile birakalim derdi benim bebeğim sensin deyip hep beni nazlatirdi ama ilk defa dün karnımı severek oğlum napiyo orda falan dedi ben şok oldum hatta o da şaşırdı :KK9: tedaviden sıkıldım ben ya bu ay olmazsa bırakacağım yıllık iznimi alıp tatile gideceğim :KK9:

Gittim canım, rahim fıtığından şüphelendi Dr. Kontrol etti hiçbir şey yok! Ama dışarıdan bakınca rahmin sol tarafı dışarıda resmen. Anneme yengeme ablama falan gösterdim acaba abartıyor muyum diye, onlarda görünce çok şaşırdılar. 3günağrıyla kıvrandım, müdürüm beni acile götürecekti neredeyse ama Dr "bir şey yok ilaçların yan etkisi olabilir, belki de üşüttün" dedi, konuyu kapattı:KK50: şu an şükür ağrım yok iyiyim... Böyle yani zd ciğim...
ya canim baska dr da gostersen bu drlar seni cozemediler galiba bende hic inanmadim bu dr digerlerine oldugu gibi anladin sen dimi canim

Tabletten giriyom canım o sebeble. Ne yaymıyorki. Okulda fotokopi makinesi dibimde çalışıyor tüm gün. Anladım ben , artık beni istemiyorsunuz :KK43:(
Ayyyy ankarayı özellikle olgunlar sokağı çooook severim :KK1:
Gel kız götürüp gezdireyim seni taze anneeeeeee:KK34:
Bu arada hamileler için radyasyon kesici battaniye var biliyor musun???:KK52::KK52::KK52:
sabah verseydim ogleden sonraydi benim ertesi gune kaldi ama 4 gun sonra ogrendim.
Sağol bcevap için bebeğeeem:KK54:

Canlar ya inşallah malum olmuştur :KK9: eşim de normalde ben üzülmeyeyim diye tedaviyi bile birakalim derdi benim bebeğim sensin deyip hep beni nazlatirdi ama ilk defa dün karnımı severek oğlum napiyo orda falan dedi ben şok oldum hatta o da şaşırdı :KK9: tedaviden sıkıldım ben ya bu ay olmazsa bırakacağım yıllık iznimi alıp tatile gideceğim :KK9:
ayy sen boyle anlatinca bende suphelendim yani banada hamile gibi geliyor.ama ara vermen cok isabetli olur kafa dinlemek iyi
kac yasindaydin sen

Kızlar yakın zamanda evde gebelık testı yapıp negatıf cıkan olursa ( ınsallah hepsı pozitif çıkar bunu canı gönülden istiyorum) testı atmayın aksama kadar bekletın bakalım ne olacak

ya canim baska dr da gostersen bu drlar seni cozemediler galiba bende hic inanmadim bu dr digerlerine oldugu gibi anladin sen dimi canim

Bebeğeeem ben de tatmin olmadım ama bıktım artık bu Dr milletinden. Hepsi birbirinden salak!!! Çooook şanssızım bu Dr konusunda ben:KK50::KK50:artık hamile kalana kadar tek bir Dr a gidip, kötü bir şey olursa da tek kişinin ağzına tükürmek istiyorum... Ki Dr larla yaşadıklarımın bir kısmını biliyorsun sen, düşün yani:KK50::KK50:

Kızlar yakın zamanda evde gebelık testı yapıp negatıf cıkan olursa ( ınsallah hepsı pozitif çıkar bunu canı gönülden istiyorum) testı atmayın aksama kadar bekletın bakalım ne olacak

oooo kiz sende taktin yaa cumayi bekle canim ne kaldi surda hadi (bugunkini beklettinmi )♥

ayy sen boyle anlatinca bende suphelendim yani banada hamile gibi geliyor.ama ara vermen cok isabetli olur kafa dinlemek iyi
kac yasindaydin sen

Canım nisanda 28 oldum ama daha 6 aylık evliyim ve klomenle 2.ayim . çok erken sıkıldım ya :KK9:

Canım benim başıma bir kere şey geldi: 24.gün test yaptım pozitifti 25 ve 26. Günler negatifti.
Bir kere de: negatifti, 1 saat sonra pozitife döndü ama bu zaten olabilen bir şeymiş...

bende de aynısı oldu..sabah 6 buçukta uyandım ve durum aynı.. anlamadığım şeyse karın ağrım da gitti,allah allaah..

mrb dewy senin adına bu ay uzuldum umarım önümüzdeki ay ikimizde hayırlı haberler alırız. sen nerde kontrollerini yaptırıyosun özele mi gidiyosun memnunmusun.ben olmazsa diye izmirde bir merkez arıyorum da. klomen kullanıyosun bu ay yine dimi.bebişler gelir inşlh bu ay:))

Bebeğeeem ben de tatmin olmadım ama bıktım artık bu Dr milletinden. Hepsi birbirinden salak!!! Çooook şanssızım bu Dr konusunda ben:KK50::KK50:artık hamile kalana kadar tek bir Dr a gidip, kötü bir şey olursa da tek kişinin ağzına tükürmek istiyorum... Ki Dr larla yaşadıklarımın bir kısmını biliyorsun sen, düşün yani:KK50::KK50:

Allah iyilerini cikarsin karsina biliyorum ama bu yuzden ustune dus diyorum canim.

oooo kiz sende taktin yaa cumayi bekle canim ne kaldi surda hadi (bugunkini beklettinmi )♥

:))))) hihihihi benden kurtulus yok :) ya belkı ıstatistik cıkaracam nıye hemen bana yordun :)) tamam tamam ıtıraf edıyorum bugunkunude beklettım ve yıne cıft cızgı :) ya merak ıste mıllettede aynı mı dıye ne var bunda. hem bu ay asılama yapılınca sende arayacaksın bole erkenden ogrenme yollarını :) bu ay tatıldesın dıye rahatsın ama ben senı asılamadan sonra gorecem :) cumaya ne kaldı degılmı kos koca 2 gun ....

Allah iyilerini cikarsin karsina biliyorum ama bu yuzden ustune dus diyorum canim.

Âmin canım. Hepimizin inşallah... Ama ben yeni Dr u bırak bebiş çalışmalarına bile ara vermeyi düşünüyorum. 2 yıldır bıktım valla:KK50:

Muhtar, zenderu da aşağıda ama ses vermiyolaaaaaaaaaaaar:KK51:

X