klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canim ben kactim sende calisiyosun hadi yat uyu kafan rahat olsun takma stresde buyumesini engelliyor bak bana klomenle buyumezse igneyle buyur takilma sen moralini yuksek tut canim.bak bana zk asilama yaptirip hamile kalan yok ama ben ilk seferde kalcam diye dolasiyorum niye morapim yuksek olsun diye sende oyle dusun bakalim bu ayda buyumezse dr ne dicek gorcez.hadi iyi geceler ise gitcen yarin uyu sende

canim ben kactim sende calisiyosun hadi yat uyu kafan rahat olsun takma stresde buyumesini engelliyor bak bana klomenle buyumezse igneyle buyur takilma sen moralini yuksek tut canim.bak bana zk asilama yaptirip hamile kalan yok ama ben ilk seferde kalcam diye dolasiyorum niye morapim yuksek olsun diye sende oyle dusun bakalim bu ayda buyumezse dr ne dicek gorcez.hadi iyi geceler ise gitcen yarin uyu sende

Sağol canım benim 4 gündür o yüzden yazamıyordum düşünmemek için sanada iyi geceler sabah görüşmek üzere

En iyisi yemek boşver takma kiloları ben çok kötü haldeyim bu durumda olmak istemezdim

Ah canim senin suanki ruh halini oyle iyi anliyorumki lutfen takma kafana inan onmuzdeki ay hersey daha guzel olcak benim gibi adet olunca baslarsin incir yemege taaa dr tamam yumos buyudu diyince birakirsin simdi kasma sikma kendini tamam mi soyle bir oh cek ve uyu aklindan cikar eger yarin buyumedi denirse adete kadar sende tatil yaparsin beynini rahatlatirsin tamammi?

Ah canim senin suanki ruh halini oyle iyi anliyorumki lutfen takma kafana inan onmuzdeki ay hersey daha guzel olcak benim gibi adet olunca baslarsin incir yemege taaa dr tamam yumos buyudu diyince birakirsin simdi kasma sikma kendini tamam mi soyle bir oh cek ve uyu aklindan cikar eger yarin buyumedi denirse adete kadar sende tatil yaparsin beynini rahatlatirsin tamammi?

Bi kaç sorum olucak ama senide tutmayayım daha fazla yarın sorucam öptüm seni Allah rahatlık versin çok teşekkürler

kiz sen yatmadinmi?
sor canim kafan rahatladinki rahat uyu yumoslarida uykusuz birakiyorsun sen kac yasindaydin merak ettim

kiz sen yatmadinmi?
sor canim kafan rahatladinki rahat uyu yumoslarida uykusuz birakiyorsun sen kac yasindaydin merak ettim

Günaydın uyudum ve kalktım yumoş varsa inşallah uykusunu almıştır Miğdem çok kötü sabah sabah çıkardım ve bu halde dükkana geldim hastaneye gidicem 11 de

Günaydın uyudum ve kalktım yumoş varsa inşallah uykusunu almıştır Miğdem çok kötü sabah sabah çıkardım ve bu halde dükkana geldim hastaneye gidicem 11 de

hayırlı haberlerle gelirsin inşallah canım midem bulantın ilaçtan sanırım ilk kullandığım zamanlar banada yapmıştı ama 1-2 hafta içinde geçiyor

gunaydınnn. uykucu şirin geldi:))) dışarıda öyle bır yagmur var kı. hava yıne kasvetlı ben yıne yataktayım :)))) hıc bır degısıklık yok. sabah yıne test yaptım olumsuz:) denız kız senı dınledım sadece ıdrar testı yapıyorum :) kan testı yaptırmadım hala kendıme sastım vallah :) hemsıre bıle sasıracak bu ay bu kız nıye gelmedı dıye :))))ayyy yarında sabredebılırsem persembe gıderım ama....

hayırlı haberlerle gelirsin inşallah canım midem bulantın ilaçtan sanırım ilk kullandığım zamanlar banada yapmıştı ama 1-2 hafta içinde geçiyor

Benim hiç geçmedi 1 aydır glifor içiyorum miğdemi alt üst etti iştahımı kesti Miğdem çok bulanıyor birde Dr antibiyotik verdi iyice kötü oldum en son 3 gün önce yemek yedim ne haldeyim sen tahmin et

günaydın kızlarrrr neler yapıyosunuz yeni hamişimiz çıkmış hayırlı olsun :KK49:

Benim hiç geçmedi 1 aydır glifor içiyorum miğdemi alt üst etti iştahımı kesti Miğdem çok bulanıyor birde Dr antibiyotik verdi iyice kötü oldum en son 3 gün önce yemek yedim ne haldeyim sen tahmin et

canım ya seni çok etkilemiş miktar olarak ne kadar içiyosun bilmiyorum ama yarısına düşür azar azar çoğaltırsın sonra

merhaba,,

bende bebek için doktora gittiğimde doktor banada şeker ilacı verdi..hamile kalana kadar kullanıcaksın dedi..ben o ilacı 6 ay kullandım ama ömrümden ömür gitti..bütün psikolojimi mahvetti..yemek yeme zevki falan kalmamıştı sürekli öğürmeler sürekli çıkarmalar yemek kokusunu dahi kaldıramıyordum..sonra başka doktora gitim dedim ben bu ilacı içiyorum dedim..doktor bana adetlerin düznsiz mi dedi hayır dedim düzenli dedim..bunu niye vermiş sana dedi..bu adeti düzenli olmayanlara veririz dedi 2 3 ayda bir olanlara dedi..ben ogün bugün bıraktım ilacı heen folik asite başlattı doktor beni..7 aydır sadece folik asit içiyorum arada klomen veriyor doktor..ama halen sonuç sıfır..hayırlısı bakalımm nezaman beklemekteyim...sen ne için içiyorum bu ilacı...

X