klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ne hastanesi kizz

anlatsana ama kime okutcamki ne dicem millete sakliyom yaa

canım 1. cuma ve 2. cuma sela ile ezan arasında 7 yasin okunacak ve evde helva yapılıp yenilecek dışarı çıkmıcak helva 3. cumada 41 yasin okunacak ben o zamanda nohutlu pilav yapmıştım sen kendin karar verirsin bunun için olduğunu söylemek zorunda değilsin bi dileğim vardı dersin...

canım kaynanam rahatsızlanmıs onun ıcın gıttım. aslında hzır gıtmısken bır test yaptıraım dedım ama :) ne yaparsın herkes ordaydı. ıcım gıttı ama ne yapayım artık sabırla cumayı beklıyorum:)
gecmis olsun
canım 1. cuma ve 2. cuma sela ile ezan arasında 7 yasin okunacak ve evde helva yapılıp yenilecek dışarı çıkmıcak helva 3. cumada 41 yasin okunacak ben o zamanda nohutlu pilav yapmıştım sen kendin karar verirsin bunun için olduğunu söylemek zorunda değilsin bi dileğim vardı dersin...
hii okutamamki 1 kere olurda 3 cuma toplayamam milleti ama aklimda olsun anlattigin icin sagol canim
ınsallah canım cuma adet olursam ıkımız aynı zamanda oluruz ınsallah asılamayıda:)
anamm bu kari okumamis sayfalari mujdeyi versemmiki :) bak hamile degilim oyle sanma da ...

canım kaynanam rahatsızlanmıs onun ıcın gıttım. aslında hzır gıtmısken bır test yaptıraım dedım ama :) ne yaparsın herkes ordaydı. ıcım gıttı ama ne yapayım artık sabırla cumayı beklıyorum:)

Gecms olsn canm cuma hayir getircek sana insallh canm az kaldi

kizlar ben artik bu kadar sik gelemicem adetim bitince calismalara baslicaz maglum o yuzden alinmayin.simdiden diyim de arada haber vermek icin girer cikarim.birde sayfalari okumaya neyse daha var konusuruz.

canim boyle bebek varmi yokmu anlayamazsin cunku sen klomen kullanmistin (yanlis hatirlamiyosam) ilac yuzundende olabilir

keske sen tarlusal verirler dediginde gidip alip icseydim o kadar yol gitmeseydim.neyse artik 3 gun sabah giderim kanda az gelmis hani ilk gun bile diyemem suan biraz sokuliyim.de

seda;
sen ne zaman ilac ictinde 15.gune geldin boyle hic demiyosun

Tatlım 1 Nisan'da adet oldum 3. günü başladım hemen klomene yazdım ama sen atladın herhalde 11. Günü gittim yumurta oluşmamış yarın 16. günü tekrar gidicem bakalım ne diyecek

Tatlım 1 Nisan'da adet oldum 3. günü başladım hemen klomene yazdım ama sen atladın herhalde 11. Günü gittim yumurta oluşmamış yarın 16. günü tekrar gidicem bakalım ne diyecek
incir falan yeseydin yada bal tarcin coreotu ben nasil gormedim 11 gun buyunemis dedigini yaa benim ilk cat.ign.12gun buyumemisti bal tarcin coreotu sabah aksam yedim 17 gun catlattik sen bisey yedinmi?

incir falan yeseydin yada bal tarcin coreotu ben nasil gormedim 11 gun buyunemis dedigini yaa benim ilk cat.ign.12gun buyumemisti bal tarcin coreotu sabah aksam yedim 17 gun catlattik sen bisey yedinmi?

Canım ya akıntım vardı Dr anladı sordu bende var dedim yapışkan şeklinde bir kaç kez geldi dedim onun için ilaç ve fitil verdi ee tabi birde şeker ilacı var onun yanında birde folikasit artık benim miğde yemek görmek istemiyo 4 kilo verdim 1 haftada inciri burada çok okudum toplasan 15 20 tane yemişindir bir faydası olmuş mudur bilmiyorum

Canım ya akıntım vardı Dr anladı sordu bende var dedim yapışkan şeklinde bir kaç kez geldi dedim onun için ilaç ve fitil verdi ee tabi birde şeker ilacı var onun yanında birde folikasit artık benim miğde yemek görmek istemiyo 4 kilo verdim 1 haftada inciri burada çok okudum toplasan 15 20 tane yemişindir bir faydası olmuş mudur bilmiyorum

insallah olmustur faydasi yarin ogrencez dimi?mutlaka haber ver banada ayy su zayiflamani saglayanlardan banada yolla :)

insallah olmustur faydasi yarin ogrencez dimi?mutlaka haber ver banada ayy su zayiflamani saglayanlardan banada yolla :)

Hiç umutlu değilim ama mutlaka haber vericem. Miğdem çok kötü canım hiç birşey istemiyo ya herşeyde Miğdem bulanıyo ne kadar çok sevdiğim şey varsa gözümün önüne getiriyorum iğreniyorum resmen glifor beni bu hale getirdi içerken bile iğreniyorum acaba diyorum sağlıklı şeyler yemedim de o yüzden mi yumurta olmuşmadı bu seferde bunu kafaya takıyorum kendine kızıyorum

X