klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

3 gun gecti birde tatil yaptim kizlar bu ay kocis evdede ben tatildeydim.ilac vs.kullanmadim tahlilleri yeniledik etkilemesin diye hicbirsey kullanmadim yarin gidip sokturucumu alcam.zamanda gitgide gidiyor :KK43:
aslında sökturucuye alıstırma bunyenı kendılıgınde oluyosa bırak bekle kendı dogal olsunn daha ıyıı senın ıcın ama dıyosankı bekleyemem hayırlısı olsun bıtanem benım sen yeterkı mutlu olll yarın gıt al tarlusalıı guzel haberler alırız işallah 2014 ocak annesı yenı yıl annesı ol sende işallaaaaaahhh amiiin

aslında sökturucuye alıstırma bunyenı kendılıgınde oluyosa bırak bekle kendı dogal olsunn daha ıyıı senın ıcın ama dıyosankı bekleyemem hayırlısı olsun bıtanem benım sen yeterkı mutlu olll yarın gıt al tarlusalıı guzel haberler alırız işallah 2014 ocak annesı yenı yıl annesı ol sende işallaaaaaahhh amiiin
sagol canim yaa kendi haline biraksam ya gelmezse bosver biran once oluyim.
kizlaar meraba..ben geldiim. ne var ne yok?nasilsiniz?

ozge hosgeldin yazilari okuu bir yerde sana :KK53:satasmistim galiba

kızlar hamişleri tebrik ediyorum çok güzel bir duygu ben yaşayalı 6 yıl kadar oldu özledim allah isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inşallah sağlıklı ve mutlu bir hamilelik geçirin inşallah bol bol dua edin hamilelerin duası kabul olur:))))

hosbulduk denizcik. ne yazdin kiz genee? yaav cok yazmissiniz telden giriyorum. cok yavas. sen ne yazdin simdi tek tek aratma bana.. esimin tarafindan geldik simdi. haftasonu ordaydik.sinirlerim bozuldu yine. nee var ne yok? kiz akigo hamis mi? ay yoksa yanlis mi anladim

Doktorum banada kendi haline adet olmalısın adet söktürücü tedavi için iyi olmaz rahimi kendi haline bırakıp hazır duruma getirmek gerek demişti ama genede senin kararın tabiki sabırsız oluyo insan hayırlısı herşeyin

kızlar hamişleri tebrik ediyorum çok güzel bir duygu ben yaşayalı 6 yıl kadar oldu özledim allah isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inşallah sağlıklı ve mutlu bir hamilelik geçirin inşallah bol bol dua edin hamilelerin duası kabul olur:))))

ediyolar valla hepimiz birbirimize dua edelim muminin mumine duasi kabul olurmus.

hosbulduk denizcik. ne yazdin kiz genee? yaav cok yazmissiniz telden giriyorum. cok yavas. sen ne yazdin simdi tek tek aratma bana.. esimin tarafindan geldik simdi. haftasonu ordaydik.sinirlerim bozuldu yine. nee var ne yok? kiz akigo hamis mi? ay yoksa yanlis mi anladim
ayy hatirlamiyorum kii gorursun sonra bosver bir daha satasirim sanaEn Büyük TÜRKİYE evet akigo hamile canim bu aksam ogrendik.
Doktorum banada kendi haline adet olmalısın adet söktürücü tedavi için iyi olmaz rahimi kendi haline bırakıp hazır duruma getirmek gerek demişti ama genede senin kararın tabiki sabırsız oluyo insan hayırlısı herşeyin

yaa bu ayki durumdan adet olmazsan gel dedi maglum heray ilac iciyodum bu ay hic icmedim.ters tepti valla birde sabirsizim hemen oliyim da basliyim diyorun:nazar:

ayy hatirlamiyorum kii gorursun sonra bosver bir daha satasirim sanaEn Büyük TÜRKİYE evet akigo hamile canim bu aksam ogrendik.

yaa bu ayki durumdan adet olmazsan gel dedi maglum heray ilac iciyodum bu ay hic icmedim.ters tepti valla birde sabirsizim hemen oliyim da basliyim diyorun:nazar:
ayy cook sewindim. dewy icin de hayirlisi olsun. hadi git sen de bir an once regl ol. benim de kasiklarim cok agriyor sanki yumurta catlar gibi. yumurta bile yok.niye agrir ki?sende de oluyor muydu?

ayy cook sewindim. dewy icin de hayirlisi olsun. hadi git sen de bir an once regl ol. benim de kasiklarim cok agriyor sanki yumurta catlar gibi. yumurta bile yok.niye agrir ki?sende de oluyor muydu?

dewy hamile degilmis canim.bir dahaki ay olcak ins.
evet benimde yumurta yok agri var adet belirtileri heps:KK6:i var

guldeniz ayse tuba ve diger ismini bilmedigim nikini unuttuklarim onlar kendilerini biliyolar nerdesiniiiiizzz devamsizlikdan yok yazilcaksiniz haberiniz olsun (ozge seni unutmadim sadece misafirin vardiye afediyorum)

dewy hamile degilmis canim.bir dahaki ay olcak ins.
evet benimde yumurta yok agri var adet belirtileri heps:KK6:i var
yaaa adet olamamak da cok kotu ben hep diyorum:KK43: inss benim de gecikmez bu ay. sen de git söktur bir an once basla. baksana tikir tikir hamile kaliyor herkes sirani kacirma canim:KK66:)

anaaaaa bu aksam hıc kımse kalmamıs aferın sıze:) demek kocalarınızın yanına gıtmeye karar verdınız:) ya kızlar benım cok agrım var galıba adet olacagım. hala uyuyamadım ondan..... sabaha hayırlısı bakalım...

anaaaaa bu aksam hıc kımse kalmamıs aferın sıze:) demek kocalarınızın yanına gıtmeye karar verdınız:) ya kızlar benım cok agrım var galıba adet olacagım. hala uyuyamadım ondan..... sabaha hayırlısı bakalım...

Canm ben varm bu gece ins olmazsn ya

Cmt günü çat iğnesi oldum.Bugün de idrar yolu iltihaplanması çıktı.Yeni geldim acilden ilaçsız serum saldılar.Doktora söyledim böyle bir durum var iğne oldum ben diye.Pencilin ilaç verdi.Biliyorum hepiniz uyudunuz ama sabah kalkınca bana biriniz cevap versin noluuuuuur:KK43: Bu benim hamile kalmama engel mi? Böyle bir şey yaşayan var mı? Çok kötü oldum ben hep ağlıyorum bu ayda mı çöpe gidecek? Cevap lütfen...

Merhaba Dilek, ben de izmirdeyim. Hangi semtte oturuosun? İnşallah güzel haberler alırız senden de!!!
Cnm ben hatayda oturuyorum.tahlillerimi 9eylulde yaptirdim.eger bu ay olmazsa smrynaya gidicem.bide orayla gorusucrm belki catlatma ignesi falan verir bakalim hayirlisi.sen nerde oturuyosun nerde oluyo islemlerin

X