klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Karindan bakti sadece solda kist olmus ama onemli degil dedi omu beni korkutan yoksa gercekten dis gebelikmi anlamdim cok korkuyorum dis gebelik olsa gorurmuydu acaba
Hay Allah razi olsun senden icime su serptin biraz bende klomenle ilk ayda hamile kaldim ilk bebegim cok da istiyorum ama bole olmasi korkuttu beni ins dedigin gibidir Rabbim ogluna sana bagislasin.. agri aci olmasi normal ozmn demi arkadasim
Canim benim kuzenm de hamileydi degeri 568 felan ve bebeği gözükmüyordu bu değerden bir hafta sonra gözüktü bebeği klasik agrisi olmasi coook normal bebek tuplerden geçiş yapiyo şuanda inşallah bebegin sennledr

Ben de bahar temizligini bitirdim sayilir camlar kaldi ohhhh olmaz ama belki hamile kalirim bu ay yapamam diye her yeri temizledim belim kopuyo desem yeridir neyse accik uzanayim

Caniammedomer, post: 39841525, member: 461961"]Nurannn ne yaptin cnm.gittin mi doktora catlamis mi yumurtn[/QUOTE]
Canim nuvit hanima gitmedm burada bi tip merkezinde baktrdm rahim duvari güzel 10mm olmuş ama en büyük yumurta yi 10 mm olarak ölçtü ama catladgi icinmi küçüldü yoksa o kadarmi büyüdü onu anlayamadi detaylı ultrsyn istedi bende yaptrmadm zaten büyüdü büyümedi veya sonradan büyüyecek yapacak birşey normal ilişkiye devam sonuc ne olursa olsun yapacak birşey yok diye kendi haline biraktm adete kadar tüp bebeği hangi hastanede yaptrcam büyük doğum mu digerlerimi bakip karar verip nasip olursa tüp bebeğe hayirlisyla

Caniammedomer, post: 39841525, member: 461961"]Nurannn ne yaptin cnm.gittin mi doktora catlamis mi yumurtn
Canim nuvit hanima gitmedm burada bi tip merkezinde baktrdm rahim duvari güzel 10mm olmuş ama en büyük yumurta yi 10 mm olarak ölçtü ama catladgi icinmi küçüldü yoksa o kadarmi büyüdü onu anlayamadi detaylı ultrsyn istedi bende yaptrmadm zaten büyüdü büyümedi veya sonradan büyüyecek yapacak birşey normal ilişkiye devam sonuc ne olursa olsun yapacak birşey yok diye kendi haline biraktm adete kadar tüp bebeği hangi hastanede yaptrcam büyük doğum mu digerlerimi bakip karar verip nasip olursa tüp bebeğe hayirlisyla[/QUOTE]
Hayirlisi cnm ne diyelim.nasip.sen tupu arastirirken insallah bebegin haberini alirsin

İnşallah muhammedomer, post: 39847192, member: 461961"]Canim nuvit hanima gitmedm burada bi tip merkezinde baktrdm rahim duvari güzel 10mm olmuş ama en büyük yumurta yi 10 mm olarak ölçtü ama catladgi icinmi küçüldü yoksa o kadarmi büyüdü onu anlayamadi detaylı ultrsyn istedi bende yaptrmadm zaten büyüdü büyümedi veya sonradan büyüyecek yapacak birşey normal ilişkiye devam sonuc ne olursa olsun yapacak birşey yok diye kendi haline biraktm adete kadar tüp bebeği hangi hastanede yaptrcam büyük doğum mu digerlerimi bakip karar verip nasip olursa tüp bebeğe hayirlisyla[/QUOTE]
Hayirlisi cnm ne diyelim.nasip.sen tupu arastirirken insallah bebegin haberini alirsin[/QUOTE]
İnsallah canim hepimizi sevindirsin rabbim

Arkadaslar benimde düşük tehlikesi varmış 2 gun hastane kaldim ilac tedavisi uygulandi simdi evde yatıyorum surekli yatmam lazim kese etrafinda kanama gözüküyor cok sukur ki kalp atışını duyduk ins duzelir dua edin

GEcmis olsun canim birsey olmaz yat dinlen sende bizlere dua et rabbm bizede versn

GEcmis olsun canim birsey olmaz yat dinlen sende bizlere dua et rabbm bizede versn

Valla cnm surekli sizlere dua ediyorum Allahim en kisa zamanda sizlere de verir ins surekli takip ediyorum sizleri. Bizde zor elde ettik biliyorsun ama sorunlar pesimizi birakmiyor bunda da vardir hayir Rabbim saglik versin

Valla cnm surekli sizlere dua ediyorum Allahim en kisa zamanda sizlere de verir ins surekli takip ediyorum sizleri. Bizde zor elde ettik biliyorsun ama sorunlar pesimizi birakmiyor bunda da vardir hayir Rabbim saglik versin
Haklisin canim allahim yormasin bizi artik gönlümüze gore versin insallh sen stres yapma birşey olmaz yat keyfine bak bebegin seninle artik

30 yaşındayım klomn kullandım adetlerim düzenli yurmutlama takibi yapıldı ama en sonun yurta tembelliği konuldu ve tüp bebek belki olur dediler anlamadığım düzenli adet olurken yurtlama neden olmaz.

30 yaşındayım klomn kullandım adetlerim düzenli yurmutlama takibi yapıldı ama en sonun yurta tembelliği konuldu ve tüp bebek belki olur dediler anlamadığım düzenli adet olurken yurtlama neden olmaz.
Canim benim de sorunm ayni ama ilaclara çok güzel cevap veriyo beş asilama bir tüp bebek yaptrdm herşey çok güzel olmasına rağmen sonuç negatif tekrar tüp bebek düşünüyorum genetik sonucunu bekliyorum allah hayirlisini versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…