klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

2 yıl 9 ay 8 un falan herhalde asagıda yazıyordu ama:) canım en azından sen o duyguyu tatmısın. Masallah.

Evet çok şükür bir tane var ama rabbimden yavruma bir de kardeş istiyorum.Ve tez vakitte Rabbim sizlerin de yüzünü güldürsün.İnanın bana 20 gündür falan hemen hemen herşeyi okudum ve hep sizler için (tabi kendim için de) dua ediyorum.

sagol canım. Hadı bakalım hakkımızda hayırlısı....

20 gun bizimi takip etti ne sabir bisey yazmadan nasil dayandin

meraba arkadaşlar hala bebiş haberi veren yok galiba umutlarımız bidahaki aya bende hala kasık sancısı çekiyorum ama bilemiyorum olucakmıyım tuttumu rabbim kimsenin kucagını boş bırakmasın

hadı hayırlısı bakalım sat ve bat nedır :)

sat ve bat ne anlamadım ama adet tarihimi soruyosun demi mart 24 te oldum klomen kullandım sora nisan 6 dada çatlama ignemi oldum doktorum çok iyi yumurtaların ikiz kalabilme ihtimalin yüksek demişti ve şimdi 20 sini bekliyorum ha bu arada klomen kullanınca geçen ay 30 unda oldum acaba 30 a göremi gidiyim yoksa eski adet tarihime göremi bilemedim bilemedim önceden 28 günde bir olurdum

hım benımde son adet tarıhım (sat) 23 mart. Bır gun var aramızda. Beklenen adet tarıhım ( bat) 19 nısan olsa gerek benımde degısıyor bazen 25 bazen 26 bazen 27. ılac kullandıgım ay sadwce 29 gunde oluyordu . Bakalım bu ay ne olacak. ıkımız ıcın surec hemen hemen aynı.

evet allahım yardımcımız olsun sabrın sonu selamettir ama çok merak ediyorum tuttumu tutmadımı diye varmı senin bir belirtin

evet allahım yardımcımız olsun sabrın sonu selamettir ama çok merak ediyorum tuttumu tutmadımı diye varmı senin bir belirtin

bende hıc bır belırtı yok. Sadece göğsum agrıyor ıkı gundur bırde akıntı var ıste. Klasık adet belırtılerı. Zaten bugun gıttım kan testı verdım sonuc 0,1 :) negatıf yanı. Ama olsun adetı beklıyorum ben....

kızlar slmm

sabah 10da çıktım evden.yeni girdik sayılır:)

bel ağrısıyla ve mide yanması ile uyandım.midem geçti ama belim baya ağrıdı.ben kendime umut vermek istemediğimden dolayı hep regle yoruyorum bunları.hamile de diilim bence.erken gebelik testi yaptım.ilk anda çizgi çıkıyor gibi kalıyor.sonra kayboluyor.eşim gölge gibi görülüyor diyor ama tamamen göz yanılgısı.bi de ben 4 gündür antibiyotik alıyorum.o da bhcg yi yükseltebiliyormuş.ondan kaynaklı.salı günü reglimi olurum klomene başlarım arkadaş

bende yarın evde yapmayı düşünüyorum bende de gögüs ucu agrılarım var kasıklarım ve bacagım agrıyo hafif mide bulantımda var ama bilemiyorum işte ve ayaklarım hiç ısınmıyo bakım merakıma yenilip yapıcam yarın evde bakalım nolucak

o zaman sabah ılk ıdrarla yap canım. Gece ıdrara kalkmazsan tabı:) en az 4 saat ıdrarın meshanede beklemesı gerekıyormus hcg toplanması ıcın. Haberın olsun....

hadı bakalım bende beklıyorum kı 2. Asılama baslasın. Bende cumaya kadar vaktı var ıste. Aslında hemen hemen aynı baslayacagız anlasılan :)

canim sen adet olursan kesin kisttinde gider yani bundada hayir varmis deriz.

ikinci cizgiyimi golge gordun ve ihtimal vermiyosun iyiymis

valla adet olan arkadaslarda da hamile olanlarda da ayni belirtiler vardi bisey diyemem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…