klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım asılama yaptırmadım ama çok asırı bı kılon yoksa acaba yag metabolızması yumurtaları bozar mı dıye dusunuyolar polıkıstık mısın cnm
yok hayır hiç bi sorun çıkmadı bende.kist bile çıkmadı yani anlamıyorum işte bunu neden böle yapıyorlar .okadar emeklerimiz boşa gidicek diye korkuyorum.evraklarımızı herşeyimi hazırladık son bi evrak kaldı bakalım inşallah dönmez

Aksam eve gırdık bir haber geldı acıl le gıttık yeni geldık eve allah hastanedekilerın yardımcısı olsun valla yarın bayram ama ordakılerın bayramdan haberlerı bıle yok tez zamanda şifa bulsunlar valla

yok hayır hiç bi sorun çıkmadı bende.kist bile çıkmadı yani anlamıyorum işte bunu neden böle yapıyorlar .okadar emeklerimiz boşa gidicek diye korkuyorum.evraklarımızı herşeyimi hazırladık son bi evrak kaldı bakalım inşallah dönmez
Donmez cnm allahin izniyle hemsire işgüzarlık. Yapmis belliki

Ben bilmiom cnm yhaa insallah donmez enfeksiyon yuzunden doneni duydum da kilo yuzunden duymadim ama yasayan bilir insallah donecek sorun olmaz
Kilo indeksını alıyolar 30 ustundeyse rapor cıkmıyor benımde sınırdaydı hatta boyumu bırkac mm yuksek soylemıstım ..ultrasyondakı dr bosa ugrasıyorsun sana rapor cıkmaz dedı tup bebek ıcındı bu arada sonra ben boyumu bırkac mm yuksek yazdırdım aldım raporu özelde yaptırdım orda yaptırsaydım o dr yapmazdı kesın özeldekıler kıloyu sorun etmıyor sanırsam benı etmemıslerdı ama bende kılo degılde bıraz gobek var dıyenılırım kıloda etkılı bu işlerde

Kilo indeksını alıyolar 30 ustundeyse rapor cıkmıyor benımde sınırdaydı hatta boyumu bırkac mm yuksek soylemıstım ..ultrasyondakı dr bosa ugrasıyorsun sana rapor cıkmaz dedı tup bebek ıcındı bu arada sonra ben boyumu bırkac mm yuksek yazdırdım aldım raporu özelde yaptırdım orda yaptırsaydım o dr yapmazdı kesın özeldekıler kıloyu sorun etmıyor sanırsam benı etmemıslerdı ama bende kılo degılde bıraz gobek var dıyenılırım kıloda etkılı bu işlerde
Tabi cok etkili bende de gobek var maalesef sacma bi gobek onumde duruyo arkadan bakinza kilolu diilim ama yandan bainca gobek bozuyo isi

aynen devlet hastanesinde bu bi kuralmı anlamıyorum kilolu birini görünce bunu sölüyolar direk.bütün umutlarımız,çabalaeımız günlerdir hazırlaadıüımız evraklar bellki boşA GİDİCEK.çünkü çok kısa sürede imkanı yok öyle devasal bir kilo verilmesi imkanı yok sihirli bir değneğin değmesi lazım.sorun olduğunamı üzüleyim raporun döneceğinemi üzüleyim bilemiyorum.

X