klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canım çok geçmiş olsun. Çok şanslısın 3 tane yumurtan olmuş. Bende bir tane oldu ve oda tam olamadı. Yarın bende gidicem tekrar doktora. Eğer yumurta büyümüşse çatlatacak. Bu arada çatlatma iğnesi için 19 mm gayet ideal. çünkü çatlamazsa kist olarak kalıyor sonra uğraş dur. En iyisini yapmışsın.

Canım çok saol rahatlattın beni. 3 tane oldu ama 2 si zaten çok gelişmedi 12 ve 14 mm de kaldılar. Bundan öncekinde bende de gelişmemişti 10 mm de kaldı geçen ay o yüzden dozu artırdı.Sende sıkma canını belki dozunu artırırsa bu ay gelişir merak etme

Canım çok saol rahatlattın beni. 3 tane oldu ama 2 si zaten çok gelişmedi 12 ve 14 mm de kaldılar. Bundan öncekinde bende de gelişmemişti 10 mm de kaldı geçen ay o yüzden dozu artırdı.Sende sıkma canını belki dozunu artırırsa bu ay gelişir merak etme

Zaten bu benim ilk ayım canım. Yarın adetimin 13. günü ve kontrolüm var. Bakalım kaç santim olmuş. Ben günde 2 hap içtim olmadı 3'e yada 4'e çıkarır. :KK34:

Dört doktora gittim canım. Hepside pco olduğunu söyledi. Bu ay çok istiyorum bebek. Çok saçma biliyorum ama bu aralar çin takvimine takmış durumdayım. eğer bu ay hamile kalırsam kız olacak. Ben kız çocuk çok fazla istiyorum. elimde değil napimm :26:

canım benim inşallah tedavin güzel sonuçlanır rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.bende kız çocuklarını seviyorum ama 17 aydır olmayınca kız erkek farketmez diyorsun sağlıklı olsunda

canım benim inşallah tedavin güzel sonuçlanır rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.bende kız çocuklarını seviyorum ama 17 aydır olmayınca kız erkek farketmez diyorsun sağlıklı olsunda

Haklısın. Ben daha yeni başladığım için tedaviye böyle bol keseden konuşuyorum. Henüz sinir sistemim sağlam. Ama önümüzdeki aylar için aynı şeyi söyleyebilir miyim bilmiyorum :KK53:

Haklısın. Ben daha yeni başladığım için tedaviye böyle bol keseden konuşuyorum. Henüz sinir sistemim sağlam. Ama önümüzdeki aylar için aynı şeyi söyleyebilir miyim bilmiyorum :KK53:

çok beklemeden inşallah hamile kalırsın belli bir zamandan sonra her ay adet oldunmu ağlama nöbetlerine giriyorsun.Allahım yaşatmasın tez zamanda bıcırıkları kucağımıza alırız

Yarın öğlen kontrolüm var. İnşallah yumurtalıklarım büyümüştür de çatlatma iğnesi yapar.Bu arada ben her akşam incir suyu içiyorum. doktoruma söyledim hurafe bunlar inanmayın dedi. ama ben inciri çok severim o yüzden devam ediyorum. Umut dünyası :KK43:(

Arkadaşım incir kürü polikistikler için iyi değil. bizde zaten yüksek olan bir hormonu yükseltiyormuş. Saraçoğlunun sitesinden öğrendim. O soğan kürünü 5-6 ay kullanıp adet düzene girince incir kürünü bir iki ay öneriyor. Haberin olsun, incir kürü destek değl köstek olabilir. Yine de sen bilirsin.:KK31:

Arkadaşım incir kürü polikistikler için iyi değil. bizde zaten yüksek olan bir hormonu yükseltiyormuş. Saraçoğlunun sitesinden öğrendim. O soğan kürünü 5-6 ay kullanıp adet düzene girince incir kürünü bir iki ay öneriyor. Haberin olsun, incir kürü destek değl köstek olabilir. Yine de sen bilirsin.:KK31:

:KK53: ciddimisin. Ben hep içtim incir kürünü ve 2 gündür koyu kahve rengi bir akıntım var. Bu acaba klomanın etkisimi yoksa incir kürünün mü bilemedim :KK43:(

Şimdi doktordan geldim.

Bugün 15. günü yumurta sayım 3'e çıkmış ama boyutları 12 MM. yani hala küçük. biraz daha büyümesi lazım.

Kahverengi akıntım olduğunu söyledim doktora "iyi bir durum değil ama şimdilik müdahale etmeyelim" dedi.

Rahim duvarım kalınlaşmış. Buda iyi bir şeymiş. Rahim duvarı kalınlaşırken bazı damarlar çatlar ve bunlarda ara kanamalar yapar dedi.

Ben bugün itibari ile incir kürünü bırakıcam. Bakalım akıntı devam edecek mi.

18. gün tekrar kontrole gidicem.

ben 2 ay önce klomen çatlatma iğnesi ve progeston kullandm ama bebiş olmadı bu ay hiç bir ilaç kullanmadım adetim geçikti benim normalde hiç geçikmez kesin hamileyim dedim idrar testi yaptım çıkmadı en som hastaneye gittim kan testi verdim oda negatif hayallerim suya düştü bir hafta sonra adet oldum.pazartesi anestezili rahim filmim çekilecek ama yinede çok korkuyorum rüyama bile giriyor biliyorum bişey hissetmiyecem ama insan yinede ürküyor.inşallah temiz çıkar.anesteziyle yapılırken önlük giyiliyormu ay ogün ben çok ağlarım ya eşimin gözünün içine baka baka hiç dayanamam sanki ölüme gidiyorum tövbe tövbe

mrb geçmiş olsun.nerede çekilecek filminiz

Şimdi doktordan geldim.

Bugün 15. günü yumurta sayım 3'e çıkmış ama boyutları 12 MM. yani hala küçük. biraz daha büyümesi lazım.

Kahverengi akıntım olduğunu söyledim doktora "iyi bir durum değil ama şimdilik müdahale etmeyelim" dedi.

Rahim duvarım kalınlaşmış. Buda iyi bir şeymiş. Rahim duvarı kalınlaşırken bazı damarlar çatlar ve bunlarda ara kanamalar yapar dedi.

Ben bugün itibari ile incir kürünü bırakıcam. Bakalım akıntı devam edecek mi.

18. gün tekrar kontrole gidicem.

Ben öyle okudum canım, seni yanıltmış olmayayım ama seni uyarmadan da geçemedim.:KK31:

Selam arkadaşlar bende pco oldugu için 4yıldır hamile kalamıyordum klomen+ovitrelle tedavileri yanıt vermeyince doktoruma ignelere geçelim dedim oda ignelerde aşılama yaparz dedi aşılama denedik oda olumsuz oldu 3 yumurta vardı ama olmamıştı işte sonradan doktorumun yeterince takip etmediğini düşündüm özel olmasına ragmen ve klomenden ümidimi kesmiştim.Doktorumu degiştirdim biraz daha özel ve işinde çok başarılı oldugunu duydugum bir doktor bana ilk muayenemde senin çocugun olmazsa kimsenin olmaz dedi.Ona çok güvendim sıkı bir takiple tedavisinin ilk ayında klomen+pregynlle hamile oldugumu ögrendim.Evet hamile kalmıştım o sevinç heyecan bambaşka doktorumda benim kadar sevindi zaten bambaşka bir insan iyi ki buldum bebegimin kalp atişlarını 5+4günlukken duydum 7haftada tekrar duydum muhteşemdi. Keşke devam etseydi:KK43:kısmet deglmiş 8.haftada kalbi durmuş bebeğimin doktorum zor söyledi bunu bana oda benimle üzüldü ama hep teselli etti atlattm sayılır 12gün oldu kürtaj olalı ilk adetimde tekrar başlıyoruz doktorum yine olacak hiç merak etme dedi tabi önce Allah'ın izniyle uzun lafın kısası doktor çok önemli arkadaşlar yumurtlama takibi gerçek anlamda yapıldgnda başka bir sorun yoksa hamilelik oluyor 4sene sonunda bunu ögrendim.

mrb geçmiş olsun.nerede çekilecek filminiz

Arkadaşım hiç korkma ben çok korkak canı tatlı biriyim ama anestezisiz çektirdim özel hastanede kendimi kasmadım en önemlisi buydu sadece şu var ilacı içeri boşalttıklarında karnında dolgunluk hissediyosun ben o an panik yapıp bagırdm ama saniyelik hatta doktora iyiki anestezi almamışım dedim önemli olan sonuç iyi çıksın yeter.Zaten anestezi alacaksan hiç aglama korkma sadece sonucun için dua et o seni ferahlatır.

Selam arkadaşlar bende pco oldugu için 4yıldır hamile kalamıyordum klomen+ovitrelle tedavileri yanıt vermeyince doktoruma ignelere geçelim dedim oda ignelerde aşılama yaparz dedi aşılama denedik oda olumsuz oldu 3 yumurta vardı ama olmamıştı işte sonradan doktorumun yeterince takip etmediğini düşündüm özel olmasına ragmen ve klomenden ümidimi kesmiştim.Doktorumu degiştirdim biraz daha özel ve işinde çok başarılı oldugunu duydugum bir doktor bana ilk muayenemde senin çocugun olmazsa kimsenin olmaz dedi.Ona çok güvendim sıkı bir takiple tedavisinin ilk ayında klomen+pregynlle hamile oldugumu ögrendim.Evet hamile kalmıştım o sevinç heyecan bambaşka doktorumda benim kadar sevindi zaten bambaşka bir insan iyi ki buldum bebegimin kalp atişlarını 5+4günlukken duydum 7haftada tekrar duydum muhteşemdi. Keşke devam etseydi:KK43:kısmet deglmiş 8.haftada kalbi durmuş bebeğimin doktorum zor söyledi bunu bana oda benimle üzüldü ama hep teselli etti atlattm sayılır 12gün oldu kürtaj olalı ilk adetimde tekrar başlıyoruz doktorum yine olacak hiç merak etme dedi tabi önce Allah'ın izniyle uzun lafın kısası doktor çok önemli arkadaşlar yumurtlama takibi gerçek anlamda yapıldgnda başka bir sorun yoksa hamilelik oluyor 4sene sonunda bunu ögrendim.

çok geçmiş olsun bende senin gibi 6 haftalıkken kalbi atmadı kürtaj oldum aradan bir yıl geçti ama kalamadım bayram dönüşü aşılama düşünüyoruz.
senin meleğin hemen gelir inş kardeşim
daha fazla bekletmaz

çok geçmiş olsun bende senin gibi 6 haftalıkken kalbi atmadı kürtaj oldum aradan bir yıl geçti ama kalamadım bayram dönüşü aşılama düşünüyoruz.
senin meleğin hemen gelir inş kardeşim
daha fazla bekletmaz

sağol arkadaşım ALLAH ne zaman nasip ederse inşallah.Yalnız sana şunu söyleyeyim ben aşılama yaptırmıştım rahim filminden 3 ay sonra yapan doktorun zamanlaması çok önemli ve benim aşılama yaptırdığım ay yumurta çatlamadı bunuda kendim 21.gün progestanıma baktırarak öğrendim doktor istemeden kendim baktırmıştım doktoru arayıp söyledim ben böyle yaptım sonucum bu çıktı diye evet yumurtlama olmamış dedi bana o günden sonra ona gitmedim zaten 5 ayımı boşa geçirmişim onda ve bunlar özel hastanede oldu takip çok önemli bunlara dikkat et ne olur arkadaşım en kısa zamanda bebeğine kavuşman dileğimle..

sağol arkadaşım ALLAH ne zaman nasip ederse inşallah.Yalnız sana şunu söyleyeyim ben aşılama yaptırmıştım rahim filminden 3 ay sonra yapan doktorun zamanlaması çok önemli ve benim aşılama yaptırdığım ay yumurta çatlamadı bunuda kendim 21.gün progestanıma baktırarak öğrendim doktor istemeden kendim baktırmıştım doktoru arayıp söyledim ben böyle yaptım sonucum bu çıktı diye evet yumurtlama olmamış dedi bana o günden sonra ona gitmedim zaten 5 ayımı boşa geçirmişim onda ve bunlar özel hastanede oldu takip çok önemli bunlara dikkat et ne olur arkadaşım en kısa zamanda bebeğine kavuşman dileğimle..

önerilerin ve iyi dileklerin için tşk ederim.
ben kayseride yaşıyorum burda kendimce biraz araştırma yapıyorum nereler iyi diye
bakalım artık hakkımızdan hayırlısı ne ise öle olsun...

Kizlar bugun sabah 9 da aneztezili rahim filmi cektirdim.uyandigimda hersey bitmisti esim ve ablam yanimdalardi gulerek uyandim.bir 5 dk kendime gelmek icin yattim sonra eve geldim hicbirsey olmamis gibi.tuplerim acikmis rahim kalinligim icin bisey demedi doktor 2 gun sonra alacam sonucu insallah rahimdede bir sorun yoktur.sormak istediginiz bisey olursa cevap veririm bu arada hepsi 356 tl tuttu ekip ve doktorum cok iyiydi

Cokk gecmiss olsunn...rabbim en kisa zamanda yeniden nasip etsinn...bende uzun zamandir tedavideyimm...5 aydir bi asilama yapamadikk..dr danmi nasip degil ondanmi anlamadimmm..

Hangi sehirdesin yeni dr un adi nedir..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cokk gecmiss olsunn...rabbim en kisa zamanda yeniden nasip etsinn...bende uzun zamandir tedavideyimm...5 aydir bi asilama yapamadikk..dr danmi nasip degil ondanmi anlamadimmm..

Hangi sehirdesin yeni dr un adi nedir..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sağol arkadaşım amin inşallah.Bandırmadayım yeni doktorum Erkan ÇOŞKUN ve kendisinden çok memnunum zaten hep iyi olduğunu duyuyordum bana ilk muayenemde 6 ay içinde %70 olur dedi ama ilk ayda oldu ilk defa hamile kaldım kısa sürsede:KK43: eğer buraya yakınsan mutlaka görüş derim.Geçmişine bak netten.Ben doktorun çok önemli olduğunu yeni anladım eczanede çalışıyorum ve şuan herkese onu tavsiye ediyorum ben de tavsiye ve ısrarla gitmiştim.kürtajdan korkan ben ağlayan titreyen ben doktorla konuşurken anlamadan kürtaj oldum keşke olmak zorunda kalmasaydım :KK43: daha ne desem bilemedim ki ALLAH'ım en yakın zaman da bebeğini nasip etsin sana hayırlı sağlıklı bir şekilde

X