klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kizlar bugun doktordaydim.1-2 gune regl olursun dedi.cyclo prognova verdi.siklusu duzene koyucaz.ve ekimde tup bebek dusundugumuzu soyledim.o da tamam dedi.bakalim kismet o zaman

]Kızlar benim testim de 6.27 cıktı poxıtıf dıyemem dedi doktor ıkı gun sonra tekrar istedi sizce hamilemiyim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım öncelikle affına sığınıyorum dun seni yanıtlayamadım ama inan çok yogun bir gun geçirdim.
bugun öğlene kadar da öyleydi ama şimdi biraz musaitim hemen girip yazayım dedim.
öncelikle geçmiş kandilin mübarek olsun RABBim dualarımızı kabul etsin.

canım şimdi şöyle ilk ay ben de adetimin 5-9 gunleri arası klomen kullandım gunde 1 doz. doktorum 11. günü çağırdı baktı bu ay olmayacak herhalde dedi umit vadeden yumurta yok görünürde dedi 5-6 mm lik 3-4 tane var ama buyumeyecek bellki ki dedi ama sen madem bu hızla buyuyo bi de 20 gunu gel dedi. 20. gunumde gittim sadece 2 yumurta 14mm olmuştur diğerleri öylece kalmıştı.

hemen çatlatma iğnesi vuralım sana dedi be 36 saat sonra ilişki önerdi. o ay gebelik oluşmadı.
sonrasındaki araştırmalarımda öğrendim ki zaten en az 18mm olmadan iğne yapılmıyormuş.
neyse eğer adet olursa 3. gunu gel demişti. gittim. tabi bu iğneyi erken vurmuşssunuz olayına girmedim.

olmadı mı dedi olmadı bu ay dedim. o zaman bu ay klomeni gunde 2 doza çıkarıyorsun dedi ve ben yine 5-9 gunleri arası gunde 2 doz klomen kullandım.yine 11. gunu çağırdı ve tek bi yumurtan 10mm olmuş dedi sanırım bu ay yine buyumeyecek dedi.
ben de bu arada netten yıne araştırmalar yaptım . her sinir bozukluu hayal kırıklığı beni araştırmaya sevk ediyor.
forumdaki bilgilerine tecrubelerine değer verdiğim arkadaşlarımla görüştüm ve adacayı kürü uygulamaya karar verdim.

gunde 2 bazen 3 fincan lipton marka %100 adacayı içtim.
diğer markalar %100 değil. aktardan açık da alabilirsin ama bitlikerin şifasının belli bi zamanı varmış çok eskidiyse şifası kalmıyormuş ama lipton gibi bardak çaylar kurudugu gibi paketleniyor ve tarihiyle satılıyor diye ona guvendim onu aldım.
çok ağladım bu ay da olmayacak diye. bi de benim adetlerim son donem 43 gunlere çıkmıştı yani aslında o ay olmaması benim için 45 gunluk bi sürecin çöpe gitmesi oluyordu ve zaman geçiyor yas olmuş 30 derken ben adaçaylarına devam.

bi de o gunlerde gribal bi durumum oldu dr a gittim magnorm diye bir magnezyum ilacı verdi filan neyde 2 gunde 1 ondan suda eritip içtim ki ben etkisi olabileceğini düşünüyorum. dr 16. gunu çağırdı 15mm olmuş maşallah dedi. gunde 1mm buyumesi normal zaten dedi.
sonra dedi ki sen 19. gunu gel bu hızla 18mm olur iğneni yaparız dedi. dr hanım dedim ama siz bana gecen gun 20 hatta 21leri görebilsek keske demiştiniz ben o yuzden 18i görsek bile 21 olmadan vurulmak istemiyorum dedim.

tamam o zaman dedi ve ben adacayı kurune devam ettim. 3 gun sonra gittiğimde gunde 2 mm buyumuş olarak 21mm gördü dr yumurtayı hemen çatlatma iğnemi oldum. şimdi bu ayın 17sini bekliyorum adet tarihim olarak. Rabb'im hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşallah bu ay olmuştur.

ben ateş ölçme yontemini de uyguluyorum ama ateşimpek gebelik oldu gibi gitmedi bakalım kısmet.
yani canım devlet oldugu için mi bilmiyorum fakat yumurtan o gun oluşmamıştı diye oluşmayacak diye bir şey yok.
üstelik klomenin ilk ayı ve tek doz. vucuda gec etki etmiş olabilir. bana bu 2. ayımda bile dr um geç etki etti demekki dedi.

eğer buyumeseydi bir dahaki ay 3 doza çıkarıcaktı ama ben adaçayının buyuk faydasını gördüm.
hatta öyle ki adacayının ostrojen uretimini arırırp yumurtayı buyuttugunu okudugum gun öğle tatilinde hemen markete gidip alıp o gun başladım. denemeni tavsiye ediyorum.
dr una gelince, eğer ki kontrol hakkın var ise yani hani ben özele gidiyorum mesela bi kere para veriyorum ve 10 gun içinde sınırsız muayene olabiliyorum. ama devletse zaten her sefer para almıyorlardır.

bence dr una söyle ben gelmek istiyorum dr hanım belki oluşur de belki buyur de diret.
değilse başka dr a görun canım. bu konular çok hassas konular. insanı psikolojik olarak çok yoran konular.
üstelik hormon ilacı kullanıyoruz ve her ay ciddi şekilde yukleme yapılıyor vucudumuza boşuna olacaksa hiç olmaması daha iyi o yuzden önce dr undan emin ol canım.

bazı dr lar çok ağırdan alıyor mesela benim bu dr um hadi bu ay da klomen kullanmayalım belki olur filan demişti ama ben zaten 1.5 senedir deniodum ben başlayalım dedim. he çok memnun muyum dr umdan pek sayılmaz ama işte ben de yonlendirmelerle bişeyler yapmaya çalışıyorum. canım dilerim her şey gönlunce olur. gec yazdıgım için tekrar kusura bakma. hayırlı cumalar.

Canim cvp için çok tesekkur ederim adaçayi yumurtalıklar icinmi etkiliymis bnde hemen alayim söylediğin şey aklima yatti bu ay buyumemis deyip yolluyor ben diyeceğim iki gün sonra gene geleyim gene bakin deseydin keşke devlet hastanesi boyle iste kahretsin.bu ay geçti artik önümüzdeki ay senin gbi iki doz vericem dedi bende fayda görürüm inşallah seninde geçmiş kandilin mübarek olsun öyle zor şeyler yasiyoruz ki bazen diyorum yolda bi hamile kadin görünce benim bundan ne eksigim war diye

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim cvp için çok tesekkur ederim adaçayi yumurtalıklar icinmi etkiliymis bnde hemen alayim söylediğin şey aklima yatti bu ay buyumemis deyip yolluyor ben diyeceğim iki gün sonra gene geleyim gene bakin deseydin keşke devlet hastanesi boyle iste kahretsin.bu ay geçti artik önümüzdeki ay senin gbi iki doz vericem dedi bende fayda görürüm inşallah seninde geçmiş kandilin mübarek olsun öyle zor şeyler yasiyoruz ki bazen diyorum yolda bi hamile kadin görünce benim bundan ne eksigim war diye

Sen yine oyle deme canim Allah'in gucune gitmesin, Rabb'im isteyen herkese nasip etsin. Adacayina kesinlikle baslamalisin. Dr una da soyle ben gelmek istiyorum etrafimda boyle boyle ornekler var de.

Selamun aleykum kizlarr..doktora gittim ve gonal f 37.5 baslayalm bu ay dedi adetin 3. Gunu gidicem bakalm insallah.asilamayida kabul etti..insallah bu ay yumurtalar gelisirde hayirlisiyla asilamamda olur..insallah hayirlisiyla bu ay hamile kalirimm..ben sunu sormak istiyorum bu ay beni hangi asamalar bekliyo.bana neler uygulancak (asilama olayinida detayli olarak )anlatirsaniz sevinirm..asilama kacinci gunde yapiliyo asilamadan kacgun sonra gebelik testi idrarda belli oluyo merak ediyorumm.

Veeeee regl oldum berbat otesi bir moralle ise gidiyorum, hayirlisi olsun.

Veeeee regl oldum berbat otesi bir moralle ise gidiyorum, hayirlisi olsun.

Xanimm uzmee kendini herseyin hayirlisi..senin heycaninida uzuntunude anliyorumm..ama elden bisi gelmiyorr..

Rabbim yuregini serinletsinn...

Kızlar bthcg 30cıktı ikiye katlamış ilk 6.27 ikincisi 14.97 bugun ki 30 ıkı gun arayla yaptırdım ama ıkı gündür kanamam devam ediyor sizce bu neden oluyor kızlar o kadar kana rağmen tutunmuş mu yani :))

Kızlar bthcg 30cıktı ikiye katlamış ilk 6.27 ikincisi 14.97 bugun ki 30 ıkı gun arayla yaptırdım ama ıkı gündür kanamam devam ediyor sizce bu neden oluyor kızlar o kadar kana rağmen tutunmuş mu yani :))

Hayırlı olsun canım, yerleşme kanamasıdır inşallah.Kanama ne kadar oluyor? Çok mu? Doktora gittin mi? Düşük için ilaç verir. :KK31:

anka nasılsın? :44::44::44:
Allah'a şükür iyiyim canım. Sayfaya giriyorum ama kimse olmayınca çıkıyorum. Sizlerden güzel haberler bekliyorum.:KK16:
Altıncı ayın içindeyim. Sabırsızlıkla günlerin geçmesini bekliyorum. Ufak tefek sıkıntılar oluyor ama hiç takmıyorum.:KK31:
Sen ne yaptın? Nasıl gidiyor?

Allah'a şükür iyiyim canım. Sayfaya giriyorum ama kimse olmayınca çıkıyorum. Sizlerden güzel haberler bekliyorum.:KK16:
Altıncı ayın içindeyim. Sabırsızlıkla günlerin geçmesini bekliyorum. Ufak tefek sıkıntılar oluyor ama hiç takmıyorum.:KK31:
Sen ne yaptın? Nasıl gidiyor?

benım aynı bır degişiklik yok bu aralar evdeym canım sıkılıyor bakınıyorum kımse yok :KK53: bebek iyi dimi? sıkıntı derken:26:

Xanimm uzmee kendini herseyin hayirlisi..senin heycaninida uzuntunude anliyorumm..ama elden bisi gelmiyorr..

Rabbim yuregini serinletsinn...

aminnnn canım inşallah Rabb'im isteyen kimseye aratmadan bahşetsin inşallah.

X