klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

benım aynı bır degişiklik yok bu aralar evdeym canım sıkılıyor bakınıyorum kımse yok :KK53: bebek iyi dimi? sıkıntı derken:26:
Yok , Allah'a şükür o iyi. Hamilelik sıkıntıları. :9
Valla ne diyeyim bilemiyorum. Benim de okul tatil oldu. Buralar çok sıcak. Evde el işleriyle filan uğraşıyorum. Örgü, takı ıvır zıvır. Memlekete gideceğim zamanı bekliyorum. Sen de öyle şeylerle uğraşsan. Sevmez misin?

Yok , Allah'a şükür o iyi. Hamilelik sıkıntıları. :9
Valla ne diyeyim bilemiyorum. Benim de okul tatil oldu. Buralar çok sıcak. Evde el işleriyle filan uğraşıyorum. Örgü, takı ıvır zıvır. Memlekete gideceğim zamanı bekliyorum. Sen de öyle şeylerle uğraşsan. Sevmez misin?
Yok ya ben ıncık mıncık sıkılırım cabuk evet havalrda cok sıck oldu

günaydın kız kardeşlerim.
nasılsınız?
sizi gelişmelerden hemen haberdar edeyim.

dun malum regl oldum.
dr umu aradım yine olmadı dedim. o zaman önumuz ay aşılama yapalım dedi.
dr hanım dedim rahim filmi diye bişey varmış acaba tıkanıklık mı var dedim. yapalım mı dedim. yok dedi o artık ilkel bi yontem biz kurumca önermiyoruz hastalarımıza onun yerine 3 kez aşılama yapıyoruz. tutmaz ise direk tüp bebeğe yonlendiriyoruz dedi. sonra jimeri aradım ordaki dr da bu ay da klomenle takip edelim olmadı hsg isteriz çekeriz burda dedi ve 900 tl fiyat verdi.

dün butun gece bunları düşündüm eşimle tartıştım filan sorunun ne oldugunu bilmeden tedavi yguluolar bu nasıl iş filan die sesini yukseltti ben adet dönemi duygusallığıyla saatlerce ağladım ben olmasını istemio muyum senin kadar die filan derken bugun işe geldim. biraz araştırma imkanı buldum.

kadınlar kulubunde yaptığım arastırma sonucu ve fikrim doğrultsunda rahim filmi çektirmeden aşılamanın boşa masraf olacağı kanaatine vardım. eğer tüpler tıkalı ise ya da baska bi sorun var ise 400tl aşılama bedeli üstüne klomen tedavisi bi de çatlatma iğnesi boşa gidecek.
bursada rentıp 350 tl ye bayan dr eşliğinde öncesinde ağrı kesici ve tup açılması için ilaçlı serum uygulamasıyla hsg çekiyormuş.

adetimin bitiminden sonraki ilk 5 gun çekilebiliyormuş bu hsg. bende hemen randevumu aldım. adetimin 4. gunu dr uma görünücem sölicem böle böle ben film çektirmek istiyorum dicem. tedaviye bidahaki ay devam ederiz eğer sonuç tüplerin açık oldugu yonunde çıkarsa dicem. ve adetimin 8. gunu de gidip film çektiricem. size izlenimlerimi buradan yazarım kızlar benim için dua edin.

bu kararı verdiğim için kendimi iyi hissediyorm. böylelikle ramazan ayını boş geçirmiş olucaz ramazanda zaten cinsel hayat düzeni diye bişey de olmuo. sonuçlar temiz çıkar ise bayram sonrası aşılama. haydi rasgele dicez.

nasılsınız?

dun malum regl oldum.
dr hanım dedim rahim filmi diye bişey varmış acaba tıkanıklık mı var dedim. yapalım mı dedim. yok dedi o artık ilkel bi yontem biz kurumca önermiyoruz hastalarımıza onun yerine 3 kez aşılama yapıyoruz. tutmaz ise direk tüp bebeğe yonlendiriyoruz dedi. sonra jimeri aradım ordaki dr da bu ay da klomenle takip edelim olmadı hsg isteriz çekeriz burda dedi ve 900 tl fiyat verdi.

dün butun gece bunları düşündüm eşimle tartıştım filan sorunun ne oldugunu bilmeden tedavi yguluolar bu nasıl iş filan die sesini yukseltti ben adet dönemi duygusallığıyla saatlerce ağladım ben olmasını istemio muyum senin kadar die filan derken bugun işe geldim. biraz araştırma imkanı buldum.

kadınlar kulubunde yaptığım arastırma sonucu ve fikrim doğrultsunda rahim filmi çektirmeden aşılamanın boşa masraf olacağı kanaatine vardım. eğer tüpler tıkalı ise ya da baska bi sorun var ise 400tl aşılama bedeli üstüne klomen tedavisi bi de çatlatma iğnesi boşa gidecek.
bursada rentıp 350 tl ye bayan dr eşliğinde öncesinde ağrı kesici ve tup açılması için ilaçlı serum uygulamasıyla hsg çekiyormuş.

adetimin bitiminden sonraki ilk 5 gun çekilebiliyormuş bu hsg. bende hemen randevumu aldım. adetimin 4. gunu dr uma görünücem sölicem böle böle ben film çektirmek istiyorum dicem. tedaviye bidahaki ay devam ederiz eğer sonuç tüplerin açık oldugu yonunde çıkarsa dicem. ve adetimin 8. gunu de gidip film çektiricem. size izlenimlerimi buradan yazarım kızlar benim için dua edin.

bu kararı verdiğim için kendimi iyi hissediyorm. böylelikle ramazan ayını boş geçirmiş olucaz ramazanda zaten cinsel hayat düzeni diye bişey de olmuo. sonuçlar temiz çıkar ise bayram sonrası aşılama. haydi rasgele dicez.

Canimm superr kararr...

O dr da garipmiss rahim filimimi ilkelmiiss...oo gormeden tupleri nasil asilama yapiyorr yaaa...hisleriylemi anliyorr..tobe tobee..

Neyse canimm harikaa karar almissin hadi hayirlisii...

Bende 5 aydie istiyorum asilamaa bi turlu nasip olmadii..ramazandan sonra tup bebege gecicez bakalimm...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

nasılsınız?

dun malum regl oldum.

Allah Allah ne kadar ilginçmiş. Tabii boşu boşuna aşılamaları yap para kazan. Bunlarda tıp ahlakı diye bir şey yok! Her yerde yaptırılıyor... Vampir gibiler gerçekten. Rahim filmi kesinlikle çektir. Devlette daha uyguna yapıyorlar. Bir de anestezili seçenek var. Anestezili olursa daha pahalı oluyor. Bence ağrı eşiğin çok düşük değilse anestesizis yaptır. Tedavin hayırlı olsun. Bence o hastaneyi de değiştir. Gıcık oldum.:KK47:

Ben aranıza yeni katıldım :KK3:

Polikistik Over hastasıyım. Bu ay ilk defa adetimin 5. günü klomen tedavisine başladım. Günde 2 tane 1 kutu. 2 gün önce ilacım bitti. Dün kontrole doktora gittim ve bir tane yumurtan var ama henüz tam büyümemiş dedi ve çatlatma iğnesi vermedi. Yarın tekrar gidicem. Umarım 2 günde istenilen boyuta ulaşmıştır. Bu ay olmasını çok istiyorum. :emir_bebek:

ben 2 ay önce klomen çatlatma iğnesi ve progeston kullandm ama bebiş olmadı bu ay hiç bir ilaç kullanmadım adetim geçikti benim normalde hiç geçikmez kesin hamileyim dedim idrar testi yaptım çıkmadı en som hastaneye gittim kan testi verdim oda negatif hayallerim suya düştü bir hafta sonra adet oldum.pazartesi anestezili rahim filmim çekilecek ama yinede çok korkuyorum rüyama bile giriyor biliyorum bişey hissetmiyecem ama insan yinede ürküyor.inşallah temiz çıkar.anesteziyle yapılırken önlük giyiliyormu ay ogün ben çok ağlarım ya eşimin gözünün içine baka baka hiç dayanamam sanki ölüme gidiyorum tövbe tövbe

Kararın için tebrik ederim canım seni. Bazı Dr lar çok atıp tutuyorlar doğru olan neyinin olduğunu bilip tedavini o yönde geliştirmen. Ayrıca bir müneccimlik söz konusu sanırım Dr da. Hakkında hayırlısı birde birşey sorucam rahim filmi çektirmek ağrılı Bişiy mi bilgi verir misiniz? Ben eğer bu ay ki klomen de olumsuz sonuçlanırsa Ankara'da çektirmek istiyorum rahim filmi ama merak ettim ağrısı çok mu nasıl oluyor???

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben aranıza yeni katıldım :KK3:

Polikistik Over hastasıyım. Bu ay ilk defa adetimin 5. günü klomen tedavisine başladım. Günde 2 tane 1 kutu. 2 gün önce ilacım bitti. Dün kontrole doktora gittim ve bir tane yumurtan var ama henüz tam büyümemiş dedi ve çatlatma iğnesi vermedi. Yarın tekrar gidicem. Umarım 2 günde istenilen boyuta ulaşmıştır. Bu ay olmasını çok istiyorum. :emir_bebek:

canımm benim inşallah Allahım tez zamanda kucağımıza almayı nasip eder bebişlerimizi ama sen yinede çok umutlanma çok büyük hayal kırıklığı oluyor bir süre kendine gelemiyorsun. nezamandır korunmuyorsun

Canimm superr kararr...

O dr da garipmiss rahim filimimi ilkelmiiss...oo gormeden tupleri nasil asilama yapiyorr yaaa...hisleriylemi anliyorr..tobe tobee..

Neyse canimm harikaa karar almissin hadi hayirlisii...

Bende 5 aydie istiyorum asilamaa bi turlu nasip olmadii..ramazandan sonra tup bebege gecicez bakalimm...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Rabb'im yar ve yardımcın olsun canım inşallah çabucak gelsin minik meleğin...

Allah Allah ne kadar ilginçmiş. Tabii boşu boşuna aşılamaları yap para kazan. Bunlarda tıp ahlakı diye bir şey yok! Her yerde yaptırılıyor... Vampir gibiler gerçekten. Rahim filmi kesinlikle çektir. Devlette daha uyguna yapıyorlar. Bir de anestezili seçenek var. Anestezili olursa daha pahalı oluyor. Bence ağrı eşiğin çok düşük değilse anestesizis yaptır. Tedavin hayırlı olsun. Bence o hastaneyi de değiştir. Gıcık oldum.:KK47:

canım acı eşiğim üksektir benim. gideceğim yerde zaten anestezisiz yapılıyormuş. yarım saat önce ağrı kesicili serum veriyorlarmış. ama bizim burda devlette yapan yer yok mecbur özelde olacak. ama en uygun özelde.

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım. Benim çocukluğumdan beri adetlerim düzensiz. 14 yaşında ilk adetimi gördüm ve 20 yaşına kadar 6,7 ayda bir adet oldum sonra bu 2 ayda bire düştü. Evlendim ve 6 ay eşim korundu. Doktor Dogum kontrol hapı kullanmamı önerdi ve 5 ayda hap kullandım. Çocuk yapmaya karar verdik 2 ay korunmadık. Hamile kalmadım. doktora gittim. Polikistik Over olduğumu ve doğal yolla hamile kalmamın çok zor olduğunu söyledi. Ben durumumu biliyordum zaten ama hamileliğe engel ciddi bir şey olduğunu bilmiyordum. O kadar doktora gittim hiçbiri ciddiyetinden bahsetmemişti. Hemen tedaviye başlamaya karar verdim. Yaşım 31 bu arada çok endişeliyim.

canımm benim inşallah Allahım tez zamanda kucağımıza almayı nasip eder bebişlerimizi ama sen yinede çok umutlanma çok büyük hayal kırıklığı oluyor bir süre kendine gelemiyorsun. nezamandır korunmuyorsun

Yarın öğlen kontrolüm var. İnşallah yumurtalıklarım büyümüştür de çatlatma iğnesi yapar.Bu arada ben her akşam incir suyu içiyorum. doktoruma söyledim hurafe bunlar inanmayın dedi. ama ben inciri çok severim o yüzden devam ediyorum. Umut dünyası :KK43:(

Yarın öğlen kontrolüm var. İnşallah yumurtalıklarım büyümüştür de çatlatma iğnesi yapar.Bu arada ben her akşam incir suyu içiyorum. doktoruma söyledim hurafe bunlar inanmayın dedi. ama ben inciri çok severim o yüzden devam ediyorum. Umut dünyası :KK43:([/Q

güzel haberlerle gelirsin inşallah.ben hiç içmedim üşeniyorum yapmaya bir ara soğan suyunu yaptım bir faydasını görmedim .

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım. Benim çocukluğumdan beri adetlerim düzensiz. 14 yaşında ilk adetimi gördüm ve 20 yaşına kadar 6,7 ayda bir adet oldum sonra bu 2 ayda bire düştü. Evlendim ve 6 ay eşim korundu. Doktor Dogum kontrol hapı kullanmamı önerdi ve 5 ayda hap kullandım. Çocuk yapmaya karar verdik 2 ay korunmadık. Hamile kalmadım. doktora gittim. Polikistik Over olduğumu ve doğal yolla hamile kalmamın çok zor olduğunu söyledi. Ben durumumu biliyordum zaten ama hamileliğe engel ciddi bir şey olduğunu bilmiyordum. O kadar doktora gittim hiçbiri ciddiyetinden bahsetmemişti. Hemen tedaviye başlamaya karar verdim. Yaşım 31 bu arada çok endişeliyim.

biz 17 aydır korunmuyoruz eşimde hiçbirşey yok benim hormonlarım gayet iyi pazartesi rahim filmi çektirecez inşallah bişey çıkmaz çok korkuyoru.bide ben çok stres yapıyorum stres çok engelliyor gebeliği

biz 17 aydır korunmuyoruz eşimde hiçbirşey yok benim hormonlarım gayet iyi pazartesi rahim filmi çektirecez inşallah bişey çıkmaz çok korkuyoru.bide ben çok stres yapıyorum stres çok engelliyor gebeliği

Benimde eşimde hiçbir problem çıkmadı. Ben de hormon testi yaptırdım ve kadınlık hormonum düşük çıktı. Ama bende diğer pcolular gibi kilo yada tüylenme problemi yok. O da ayrı bir ilginçlik. Rahim filmin umarım acısız, ağrısız geçer. Benim sorunum belli olduğu için doktor rahim filmi falan istemedi. Çünkü pco çok yayılmış bütün yumurtalıklarımı kaplamış.

Son düzenleme:
Benimde eşimde hiçbir problem çıkmadı. Ben de hormon testi yaptırdım ve kadınlık hormonum düşük çıktı. Ama bende diğer pcolular gibi kilo yada tüylenme problemi yok. O da ayrı bir ilginçlik. Rahim filmin umarım acısız, ağrısız geçer. Benim sorunum belli olduğu için doktor rahim filmi falan istemedi. Çünkü pco çok yayılmış bütün yumurtalıklarımı kaplamış.[/QUOT

anesteziyle çektirecem acı hissetmiyecem ama korkuyorum yinede.peki başka bir doktora gittinmi benim ablam 1 sene korunmadı doktora gitti onunda adet geçikmeleri oluyordu genç kızlığından beri 2 doktor pcolusun dedi bir başka doktor hayır dedi sende pco yok ve hiçbir ilaç kulanmadan hamile kaldı diyeceğim şu bazen doktorlar yanılabiliyor tek bir doktorla kalma bence

Kızlar merhaba. Benim bu ay 2.klomenim. hem yumurtlama tembelliği hem de rahim duvarı inceliği problemim vardı.
3 tane yumurtam oldu bu ay. Bugün 16.günüm 1 tanesi 19 mm olmuş ve rahim duvarı da kalınlaşmış, herşey istediğimiz gibi dedi.
Çatlatma iğnesi yapalım mı dedi, bende olur dedim. Acaba acele mi ettim:26: Akşam iğneyi olucam, yarın gece ve ctesi öğlen ilişki dedi.
Sonra da 15 gün bekleme... Sanıyorum o 15 gün 15 sene gibi geçiyordur di mi? Dualarınızı eksik etmeyin. Allah hepimizin yüzünü tez zmanda güldürsün inşallah:KK49:

Banesteziyle çektirecem acı hissetmiyecem ama korkuyorum yinede.peki başka bir doktora gittinmi benim ablam 1 sene korunmadı doktora gitti onunda adet geçikmeleri oluyordu genç kızlığından beri 2 doktor pcolusun dedi bir başka doktor hayır dedi sende pco yok ve hiçbir ilaç kulanmadan hamile kaldı diyeceğim şu bazen doktorlar yanılabiliyor tek bir doktorla kalma bence

Dört doktora gittim canım. Hepside pco olduğunu söyledi. Bu ay çok istiyorum bebek. Çok saçma biliyorum ama bu aralar çin takvimine takmış durumdayım. eğer bu ay hamile kalırsam kız olacak. Ben kız çocuk çok fazla istiyorum. elimde değil napimm :26:

Son düzenleme:
Kızlar merhaba. Benim bu ay 2.klomenim. hem yumurtlama tembelliği hem de rahim duvarı inceliği problemim vardı.
3 tane yumurtam oldu bu ay. Bugün 16.günüm 1 tanesi 19 mm olmuş ve rahim duvarı da kalınlaşmış, herşey istediğimiz gibi dedi.
Çatlatma iğnesi yapalım mı dedi, bende olur dedim. Acaba acele mi ettim:26: Akşam iğneyi olucam, yarın gece ve ctesi öğlen ilişki dedi.
Sonra da 15 gün bekleme... Sanıyorum o 15 gün 15 sene gibi geçiyordur di mi? Dualarınızı eksik etmeyin. Allah hepimizin yüzünü tez zmanda güldürsün inşallah:KK49:

Canım çok geçmiş olsun. Çok şanslısın 3 tane yumurtan olmuş. Bende bir tane oldu ve oda tam olamadı. Yarın bende gidicem tekrar doktora. Eğer yumurta büyümüşse çatlatacak. Bu arada çatlatma iğnesi için 19 mm gayet ideal. çünkü çatlamazsa kist olarak kalıyor sonra uğraş dur. En iyisini yapmışsın.

X