klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

merhaba arkadaşlar benim bügün aşılamamin 14 günü biraz önce idrar testi yaptım negatif çıktı bu ay tutmadı galıba yardımcı olursanız çok sevinirim

Hangi konuda yardımcı olalım? Normalde aşılamadan yaklaşık 14 gün sonra gebelik oluştuysa sonuç çıkar. Ama adet olmadan ya da doktora kontrole gitmeden gebelik oluştu veya oluşmadı diyemeyiz. Bence birkaç gün daha bekle. Adet gecikince test yapmak daha doğru. Özellikle idrarda sonuç gecikebilir. Kan testi yaptırabilirsin. İnşallah hamilesindir.

eger raporla tup bebek deneyeceksen rapor ıcın ıkı tane asılma sart...asılama normal yolla bebek sahıbı olmakla aynı... tüpde bıraz daha artıyor olasılık
Arkadaslar nisanda yumurta citlatma ignesi oldum ve yumurtam citladi ama hamile kalamadim suan klomen kullanmaya basladim nasil bi hap hamileligi kolaylastiracakmi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
cok fazla bır etkısı olmuyor eger normal yollarla yumurtan buyuyorsa gerek bıle yok bence... normalde buyumuyorsa ılac etkkısı ıle buyumus oluyor

merhaba arkadaşlar benim bügün aşılamamin 14 günü biraz önce idrar testi yaptım negatif çıktı bu ay tutmadı galıba yardımcı olursanız çok sevinirim
idrar testı yanıltıcı olur bence kan testı yaptırmalısın...
Kaptanın sonuc bellı oldumu ben gecmıse baktım yazdımı gormedım tel den gırıyorum ıns.pozitif haberi alcaz ama nıye yazmadıkı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım test yaptırmadım bugun yarın test gunum ama yarında gıdemıycem ıs cok yogun ızın alamıyorum...

Hıım anladım canım bende merak ettım mujdeyı alınca bızı unutma

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

selam arkadaşlar. bişeyi merak ediyorum. ben 2 ay klomen denedim. kist yaptı klomen bende.sonuç alamadım. arkasından doktorum iğneye geçelim dedi. gonal f iğneleriyle bir kaliteli yumurtam oluştu ve tuttu. ama malesef düşükle sonuçlandı. arkasından tekrar gonal f yi denedik. bi kaç yumurta oluştu ama tutmadı. bu ay doktora gitmedim. 1 hafta kadar b t ç kürünü yaptım. kasıklarımdada ağrı oldu yumurtlama zamanlarında. merak ettiğim şeyse şu. ben bu iğneler olmadan normal yumurtlayabilir miyim? kaliteli yumurta oluşabilir mi bazı aylarda? ayrıca hormon testlerim normal çıktı. adetlerimde düzenlidir. nolur yardım edin. bu ay ümitlenmeliyim sizce?

her ay umıtlenmelıyız :) ınsallah olur kendılıgınden ... hersey yolunda ıse neden dr ıgneye baslamıs kı...

her ay umıtlenmelıyız :) ınsallah olur kendılıgınden ... hersey yolunda ıse neden dr ıgneye baslamıs kı...

valla canım bilmiyorum ki. doktorumda pek konuşmuyo. bende bunu sormayı unutmuşum. iğnesiz yumurtam oluşur mu diye. acaba süreci hızlandırmak için mi iğnelere geçti diyorum. yani bir an önce hamilelik olsun diye. yaşım 29. yaklaşık 2 yıldır deniyoruz. 1 yıl sonra doktor kontrolüne geçtim. klomen kist yapınca diğer ay doğum kontrol hapı derken baya vakit kaybettim. hormonlarım normal, adetimde düzenli olunca neden bazı aylarda yumurtam kendiliğinden olgunlaşmasın diyorum bi yandan. Allah yardımcımız olsun inşallah

Bide bazen duyuyoruz o kadar aşılama tüp bebek denemesinden sonra tedaviyi bırakıp hamile kalanlar var. onlarında yumurtası olgunlaşmış sonradan. stresten mi büyümesini engelliyoruz bilmiyorum. çook üzgünümm

Canim ben asilama yapmadan tüp bebek yaptim raporlu...yumurtlama bozuklugundan dolayı sanirim raporunu kabul ettiler

Canim ben asilama yapmadan tüp bebek yaptim raporlu...yumurtlama bozuklugundan dolayı sanirim raporunu kabul ettiler

tatlım raporda ıkı asılama sebepsız olanlarda aranıyor.. eger bır sorun olursa zaten dırek tup bebek raporu verılıyor... hersey yolunda olunca o asamalardan gecmemızı ıstıyorlar ıste...ama bazı doktorlar ozellıkle ozelde sebepsızlere bıle bır kulp bulup rapor cıkarabılıyor o dr a kalmıs)

Arkadaslar dr.um bana rahim filmi cektirmemi soyledi bu ay yani mayista cekilecekti fakat yogunluk ve 1 mayis nedeniyle cekilemedi simdi onumuzdeki ay cekilecek..sizlere sunu sormak istiyorum klomen yada igne tedavisine baslayip yani adet zamani sonra bu adet bitiminde rahim filmi cekilebilir mi..dr zaten filmden once cinsel perhiz oneriyor bu konuda bilgisi olanlar paylasabilir mi..

klomen tedavisine neden rahim filminden sonra başlamıyor doktorunuz?
klomen kullandıgınız ay hamile kalmazsanız, adet görünce, adet bitiminden hemen rahim filmi çekilebilir diye biliyorum ben.

klomen tedavisine neden rahim filminden sonra başlamıyor doktorunuz?
klomen kullandıgınız ay hamile kalmazsanız, adet görünce, adet bitiminden hemen rahim filmi çekilebilir diye biliyorum ben.

Evet canim agizdan ilacla hamile kalamadigim icin onerdi zaten filmi..ben ozel muyanehaneden memnun kalmadim ve artik universite hastanesine gidiyorum ve malum kalabalik..dr. tetkikleri yeniledi fakat film cekilemedi bu ay..onumuzdeki ay cekilecek adet bittigi zaman..yani bu ay bos gececek cunku tetkiklwr ve film sonucuna gore baslayalim dedi dr. ben bir ay bile kaybetmek istemiyorum..onumuzdeki ayda acaba adet oldugumda ilaca baslasam ve adet bittiginde iliskiye girmeden film cekilsem herhangi bi zarari olur mu onu merak ettim..eger olmazsa o zaman toplamda iki ay kaybetmis olucam..ne yapalim artik herseyin hayirlisi rabbim saglikli sihhatli akilli ve hayirli evlatlar nasip etsin insallah.

herkese merhaba kizlarr

dun reglim basladi.yarin doktora gidicem.bakalim napcaz ne etcez

persembe gunu diyetisyene gidicem.ctesi de endokrine randevu aldim.pkolularin endokrine gitmesi konusunda cok yaziya rastladim nette.

selam kızlarrr
bugun test gunumdu ama gıdemedım... doktor 11. gun tst yap demıstı... bugun 11. gundu ama ben transfer gununude saydım onu sormamısım sayılıyor mu sayılmıyor mu dıye...
yarında gıdemem sanırım ıs cok yogun mesaı ıcınde gıdemıyorum...

herkese merhaba kizlarr

dun reglim basladi.yarin doktora gidicem.bakalim napcaz ne etcez

persembe gunu diyetisyene gidicem.ctesi de endokrine randevu aldim.pkolularin endokrine gitmesi konusunda cok yaziya rastladim nette.

cok yogun bır program hazırlamısın canım kendıne:) hadı hayırlısı...

Transfer gunu sayılmaz canım o gun 0 gun oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…