klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

himm iyi gezmeler size umut eren bey memnunlarmi barii sen niye kullandinki bu igneyi 9 aymi kullandin sende yoksamm abovv

himmm anladim canim nasil igneymis o oyle

Benim ilk 9ay kullandigim oyle yakiyorduki nefesimi kesiyordu resmen kalbime vuruyordu acisi.daha sora iki katina cikardilar dozunu bu igne pek yakmiyor ama buda top top kaliyor ve cok morartiyor sert kaldigi icin kol tekrar ayni yerden vurulmasi gerekince kaniyor.oyle iste napalim

valla bebek ıcın ne yapcan mecburr
Arzu 9ay kullanmadi galiba baslarda agrisi vardi o zamanlar kullandi yanlis hatirlamiyorsam

hımm kullansa bılırdık

kafamdan atmistim bir sure herseyi simdi yumoslar buyuyunce icim kipir kipir:)doktorsuz bir ay geciremicem sanirim

Gitmeye caliscam canim..bursada tanidiginiz mi var
Evet cnm, dayımlar var
himm iyi gezmeler size umut eren bey memnunlarmi barii sen niye kullandinki bu igneyi 9 aymi kullandin sende yoksamm abovv
Şuan memnun gibi :) yok ilk 3 ay vuruluyodum ya iğne. Sonra bıraktım
Arzu 9ay kullanmadi galiba baslarda agrisi vardi o zamanlar kullandi yanlis hatirlamiyorsam
doğru hatırlamışsın :)

Kk ya girmekte zorlandim baya tekrar gunaydin canim optumm

Gunaydin kizlar...günümüz hayirli geçsin insallah

gunaydin millet arzu kiz 1. kaptirmadin demek :)
Günaydın hepinize, ben de zorlandım girmekte kk ya. Beni yamana atmayın demiştim. Benim oğlum çalar saat gibi. Dk şaşmaz

Senin oglun çalar saat gibi benimde uykularim şöyle deliksiz sabaha kadar uyumak istiyorum artik

Senin oglun çalar saat gibi benimde uykularim şöyle deliksiz sabaha kadar uyumak istiyorum artik
Hamileliğimden beri deliksiz uykuları unuttum Sen şimdi stresten uyuyamıyorsun. Herşeyin yolunda olduğunu öğrendiğinde rahat uyursun tabi daha sonra wc gitmekten sonralarıda o koca göbişle rahat edememekten uykuların hep bölük olcak. Sonra da bebişin seni uyutmaz

günaydın bayanlarrr.. bisey sormak ıstıyorum aranızda gonal f yumurtlama iğnesi kulanan var mı yardımcı olabılır mı bana acaba

Arkadaslarim hamilelik haberini aldiklari anda masallah öğlene kadar uyurlardi bende hep öyle hayal eetmiştim....su ptesiyi atlatiktan sonra kalp atislarini duyduktan sonra birde evime döndükten sonra uyurum inşallah bu stresle zor

Son düzenleme:
Cok mu oldu işe yarıyorum mu bide pahalı dıye duydum öylemi gercekten

ben tup bebek tedavısınde kullandım tabıkı ıse yaradı ama sen yumurta kont.demı kullancaksın dr tozunu ıyı ayarlarsa tabii buyutur yumurtaları fıyatı konusunda bısey dıyemıcem ben raporlu aldım tup bebek oldugu ıcın ama bır topik var orda arkadaslar elınde kalan ılacları raporlu fıyatından satıyor sana kac kutu lazım ögren

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…