klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ben de çok çektim o iğnelerden. Her akşam acile gitmekten bıkmıştımda kendim yapmaya başladım sonra. Ama çok yaktığı için kendine yapmak zor oluyordu. Yakınca istemdışı elini çekiyosun. Bu arada moraran yerlere kolonya bas pamuğa döküp. Hem ağrısını hem morartıyı alıyo. Ben kollarda yer kalmayınca bacaklara geçmiştim :KK1:

cnm benim, allah kolaylık versin. Ben de aynı durumdayım. Uyutunca fırsat buluyorum kk girmek için.

günaydın, bulunduğum yerde hava güneşli ( bursa) :KK1:

Kimse beni geçemez. Umut 2 saatte bir ayakta :KK1:

beni yabana atmayın :KK33:

Evet geliyor, biraz gıcık olmuş ama ...

sen bursaya ne zaman gittin :26:

obovvv sendemi varsın gunaydın işinde bakalım yarın 1.kım kazancak ezan önce nerde okunuyor ankra bursa ist. ezanı beklıcem :KK53::KK53::KK53:

Afiyet olsun kolay gelsin tatlım
Sagol canim. . .
ben de çok çektim o iğnelerden. Her akşam acile gitmekten bıkmıştımda kendim yapmaya başladım sonra. Ama çok yaktığı için kendine yapmak zor oluyordu. Yakınca istemdışı elini çekiyosun. Bu arada moraran yerlere kolonya bas pamuğa döküp. Hem ağrısını hem morartıyı alıyo. Ben kollarda yer kalmayınca bacaklara geçmiştim :KK1:

cnm benim, allah kolaylık versin. Ben de aynı durumdayım. Uyutunca fırsat buluyorum kk girmek için.

günaydın, bulunduğum yerde hava güneşli ( bursa) :KK1:

Ne isin var bursada:26:
Kimse beni geçemez. Umut 2 saatte bir ayakta :KK1:

beni yabana atmayın :KK33:
Bence anne olanlarin uykusu kus uykusu

Evet geliyor, biraz gıcık olmuş ama ...

Arzuyu
Eltimde bacagindan yada göbeğinden yapalim diyo yaptiramiyorum ilerleyen zamanlarda bakalim nerden yapicam...kolanya daha çok yakiyo yaa...ilk ignemi Esim yapmisti kolumu nasil sıktiysa kolum felç olmuştu iğneyi hissetmiyeyim diye sıkmis daha çok acitti hâlbuki :) simdi alistim bugün 20. İgnemi yapicam

Arzuyu
Eltimde bacagindan yada göbeğinden yapalim diyo yaptiramiyorum ilerleyen zamanlarda bakalim nerden yapicam...kolanya daha çok yakiyo yaa...ilk ignemi Esim yapmisti kolumu nasil sıktiysa kolum felç olmuştu iğneyi hissetmiyeyim diye sıkmis daha çok acitti hâlbuki :) simdi alistim bugün 20. İgnemi yapicam

Benim 400 mu kac oldu bilmiyorum.

gunaydinnnnn arkadaslarimmmm

sizi birda gorunce mutlu.oluyorum.
doktordan ciktim.kist kuculmus ve sagda iki tane 13-@14 olan yumos olmus kendiliginden.normal incir yiom gunde 3 falan.belki ondan buyudu.glukofeni gunde 2 iciyom Artik.
ctesi ultrasona cagirdi pregnly vurulacagim sanirim biyurse
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

doktordan ciktim.kist kuculmus ve sagda iki tane 13-@14 olan yumos olmus kendiliginden.normal incir yiom gunde 3 falan.belki ondan buyudu.glukofeni gunde 2 iciyom Artik.

Yumurtan igne ilacla buyumedi kendiliginden buyudugu icin belki bebeginde daha fazla ugrastirmadan gelecek

Yumurtan igne ilacla buyumedi kendiliginden buyudugu icin belki bebeginde daha fazla ugrastirmadan gelecek

canin oncelikle basin sagolsun.allah sabir versin.

gecen ay 1000doza yakin gonal f vuruldum.onun etkisi bu kesin.
benden onceki hasta da cok ugrasmis bebek icin.sonra asilama.ile olmus.5aylik bebisi varken kendiliginden hamismis simdi:-)

canin oncelikle basin sagolsun.allah sabir versin.

gecen ay 1000doza yakin gonal f vuruldum.onun etkisi bu kesin.
benden onceki hasta da cok ugrasmis bebek icin.sonra asilama.ile olmus.5aylik bebisi varken kendiliginden hamismis simdi:-)

Allah razi olsun..yeterki Allah ol desin cnm

Arzuyu
sen benim dedigimi dene bakalim
Kiz gunaydin diyecem diye ruyama girdiii
:KK1: ben oyle ruyalara girerim isdeee
Benim 400 mu kac oldu bilmiyorum.
sen nasil aciyi engelliyosun yardimci olsana kizaa

guldeniz su an tedavi goruomusun?ne asamadasin

İnşallah buay kendiliğinden gelir bebegin canim ugrastirmadan tekrardan iğne vurulmadan o strese girmeden

sen bursaya ne zaman gittin :26:

obovvv sendemi varsın gunaydın işinde bakalım yarın 1.kım kazancak ezan önce nerde okunuyor ankra bursa ist. ezanı beklıcem :KK53::KK53::KK53:
:KK1: bu sabah geldim. Saat sabah 5 te yola çıktık. 9 da bursadaydık :)) pazar günü döncez
Arzuyu
canım eğer iğnelere devam edersen kolunda yer kalmıcak büyük ihtimallle ve bacağa geçmek zorunda kalıcaksın. İğneyi başkası yapıyorsa , yaparken kaba eti iki parmağının arasına alıp sıksın ve oraya yapsın. Ebe arkadaşım bana öyle öğretmişti. O şekilde daha az acıyor. Kolonya bende çok işe yaramıştı.
Morarmaları alıyor hemen. Bunu da bana hemşire söyledi. İlk bastırınca biraz yakıyor ama sonra geçiyor. Yoksa o morarıklar ilerde sertleşiyor

cnm hem kistin küçülmesine hem de yumoşların kendiliğinden büyümesine çok sevindim. İnş bebişin sana süpriz yapar bu ay . Hem elocan ayağını sürümüştür belki

Canim benim kollar delik desik morr bide top top olmus.napiyim basa gelen cekiliyor.nasil aci hafifletilir bilmiyorum yani
iğnenin yakma etkisine galiba bi çözüm yok. İğne içeriğinden sanırım :KK43:(

Polip ameliyati oldum.daha ne kontrole gittim ne pataloji sonucunu ogrendim.pztesi gidebilirim cnm
Cnm ihmal etme, mutlaka yakın zamanda git

ben geldım. bugun cetrotıde ve menopol e basladım ... gunde 3 ıgne oldu gonal ı 225 den 150 ye düsürdü... yazayım dedım :) gecen sefer yazdıklarım olmasa hep umutmusum kacıncı gun neye baslamısım bılmıyorum gecmısten okuyup hatırlıyorum:) bu arada iğnenin 5. gunu:)

Elifim tedavin hayırlı oldun ikiz bebeklerin olsun insallah... dua seninle...

:KK1: bu sabah geldim. Saat sabah 5 te yola çıktık. 9 da bursadaydık :)) pazar günü döncez

canım eğer iğnelere devam edersen kolunda yer kalmıcak büyük ihtimallle ve bacağa geçmek zorunda kalıcaksın. İğneyi başkası yapıyorsa , yaparken kaba eti iki parmağının arasına alıp sıksın ve oraya yapsın. Ebe arkadaşım bana öyle öğretmişti. O şekilde daha az acıyor. Kolonya bende çok işe yaramıştı.
Morarmaları alıyor hemen. Bunu da bana hemşire söyledi. İlk bastırınca biraz yakıyor ama sonra geçiyor. Yoksa o morarıklar ilerde sertleşiyor

cnm hem kistin küçülmesine hem de yumoşların kendiliğinden büyümesine çok sevindim. İnş bebişin sana süpriz yapar bu ay . Hem elocan ayağını sürümüştür belki

iğnenin yakma etkisine galiba bi çözüm yok. İğne içeriğinden sanırım :KK43:(

Cnm ihmal etme, mutlaka yakın zamanda git
Gitmeye caliscam canim..bursada tanidiginiz mi var

X