klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

karar verdım bundan sonra ilk gunaydını dıyene kupa verelim :KK1: ödül törenını baslatıyorum gecmişe bakıyım :KK68: kupaları dagitcam :KK16:

16.04.2014 çarsamba gunu

evet arkadaşlar gunun birincisini acıklıyorum............................

Herkese hayirli nurlu sabahlar...bereketli bir gun olsun insallah.simdi namaz kilacagiz.Allah ömür verirse tekrar gelcem
1.
:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
Gunaydin canim arkadasim :KK16:
2.
:KK19::KK19::KK19::KK19:
gunaydin kiz 5 demi geldin sen ?
3.
:KK19::KK19::KK19:
Herkese günaydın .... Herkes için güzel bi gün olsun inş. Ben umutu uyuttukça gelmeye çalışcam :KK1: bu sabah 6 da kalktık, 8:30 da zor uyuttum.
4.
:KK19::KK19:

canımmm hoşgeldin. sana da günaydın

5.:KK19:

Herkese gunaydin.hayirli sabahlar.denizcim gece pek uyuyamadim yatmaya yakin kahve icmeyeyim artik zaten uyuyamiyrm o da tuz biberi oluyor

kizlar bulundugunuz sehirde havalr nasil.benim bura su an kapali

Selam kızlar,yarın dra gideceğim yumurta takibi için...Klomen kullandım ,çatlama iğnesi vuracak drum..ve ben bugün çok güzel bir rüya gördüm...test yapıyoruz drumla çift çizgiyi görüyorum ve büyük bir heyecanla aileme eşime dostuma haber veriyorum..uyandım ki rüyaymış büyük bir hayal kırıklığı...ama genede mutluyum rüyada da olsa hamile olduğumu gördüm o çift çizgiyi gördüm:)

Selam kızlar,yarın dra gideceğim yumurta takibi için...Klomen kullandım ,çatlama iğnesi vuracak drum..ve ben bugün çok güzel bir rüya gördüm...test yapıyoruz drumla çift çizgiyi görüyorum ve büyük bir heyecanla aileme eşime dostuma haber veriyorum..uyandım ki rüyaymış büyük bir hayal kırıklığı...ama genede mutluyum rüyada da olsa hamile olduğumu gördüm o çift çizgiyi gördüm:)

Insallah ruyan gercek olur ne diyelim her seyin hayirlisi

hayırlısı olsun:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

X