klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

güldeniz baakkk eliff ne dıyorrr :KK53::KK53::KK53:

bak kurallar su sabah ezanından sonra yazılan gunaydın hadi bakalım :21::21::21::21:
Hahah tamamdir
Bendede pek uyku yok Allah yardimcimiz olsun
Amin canim amin...ben sivasa gidince inşallah ddüzene girerim inşallah sende uyursun tatlim
sizin orada ankara degilmi siz cok mu uzaksınız birbirinize :KK51:

Uzagiz sanirim ve burasi biraz daha soğuk oluyor öyle diyolar

He gordum deniz..ben uyuyamadigim icin daha dogrusu gec uyudugum icin bu sabah namaza kalkamadimm:KK43:
insallah düzene girer biran önce bak sabah erken kalkınca gece uyunuyor eskıden bende gece uyuyamazdım sabah kalkamazdım hatırlarsın ama bu iş beni düzene soktu :KK37:
Hahah tamamdir

Amin canim amin...ben sivasa gidince inşallah ddüzene girerim inşallah sende uyursun tatlim

Uzagiz sanirim ve burasi biraz daha soğuk oluyor öyle diyolar

hımmm anladımm

insallah düzene girer biran önce bak sabah erken kalkınca gece uyunuyor eskıden bende gece uyuyamazdım sabah kalkamazdım hatırlarsın ama bu iş beni düzene soktu :KK37:

hımmm anladımm

Bundan sonra esimle birlikte kalktigimda geri uyumayayim.aimdi aradi aksam kutlu dogum programi varmis gidelim diye tamam dedim ama kalabaligi kafam kaldirmiyor.adam nereye dese yok diyorum zaten

Ben kalkip kahvalti hazirliyim bi dunya is beni bekliyor.cat kapi komsular gelebiliyor.tekrar gelirim..optum hepinizi
afiyet olsun kolay gelsinn
Hissediyorum kızımı :)
Sağda sızım var canım... Esim bir tane deme alıncak diğeri diyo ama icimr bir tane ve kız doguyo

yer olarak nerde hissediyosun ıkız olsun tekiz olsun saglıklı olsunda bosver keseye kadar sabret :KK34:

Evet canim ayni anda vuruluyodum aksam 9da prugen ve ceratide benimde cok aciyodu gobegim kendim yapamiyodum...şimdide kan sulandirici iğne vuruluyorum kollarim mmorardi bu daha çok aciyo ve yakiyo
ben de çok çektim o iğnelerden. Her akşam acile gitmekten bıkmıştımda kendim yapmaya başladım sonra. Ama çok yaktığı için kendine yapmak zor oluyordu. Yakınca istemdışı elini çekiyosun. Bu arada moraran yerlere kolonya bas pamuğa döküp. Hem ağrısını hem morartıyı alıyo. Ben kollarda yer kalmayınca bacaklara geçmiştim :KK1:

slm canlarim sizleri cok özledim...minayls ugrasmaktan zamanim yok girmeyee...umarim hepiniz iyisiniz...
cnm benim, allah kolaylık versin. Ben de aynı durumdayım. Uyutunca fırsat buluyorum kk girmek için.

Herkese gunaydin.hayirli sabahlar.denizcim gece pek uyuyamadim yatmaya yakin kahve icmeyeyim artik zaten uyuyamiyrm o da tuz biberi oluyor

kizlar bulundugunuz sehirde havalr nasil.benim bura su an kapali
günaydın, bulunduğum yerde hava güneşli ( bursa) :KK1:

Oooo kupa hep benim olurki uyku sıfır bende hep
Kimse beni geçemez. Umut 2 saatte bir ayakta :KK1:
güldeniz baakkk eliff ne dıyorrr :KK53::KK53::KK53:

bak kurallar su sabah ezanından sonra yazılan gunaydın hadi bakalım :21::21::21::21:
beni yabana atmayın :KK33:

Bakalim...ya benim mesaj alintilandiginda ozel mesaj aldiniz diye bildirim geliyor sizede oyle oluyor mu?artik gercekten ozel msj gelse bakmayacam galiba alintidir diye
Evet geliyor, biraz gıcık olmuş ama ...

X