klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

amin canım ben buyumaz diye korkuyorum

Canım ilk kez mi kullanıyorsun? Eğer öyleyse şimdiden bu kadar kafana takma. Benim 1 yıllık günde 4 hapa varan dozlarda aldığım tedavilermde bile yumurtam ancak 2 kez büyüdü. Böyle yaparsan hemen yıpratırsın kendini. Sonuçta ilacını aldıktan sonra gerisi psikolojimize kalmış.:KK31:

Merhaba arkadaslar gecen haftalarda yazmıştım klomen artı çatlatma iğnesi olmuştum ılk denememdi ve kanda baktık sırtlarımda kaç gundur agrı vardı 3 haftalık bebişim var Rabbım nasip ederseee:))))) çok sevındım eşime daha akşama söylicem:))) değer 172 çıktı tekrar kanımı aldı artıs varmı bakalım dıye:)2000 i geçince ulktasonda görülebilirmişşş Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah bir sorun olmaz tutunur fasulyem:))))

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba arkadaslar gecen haftalarda yazmıştım klomen artı çatlatma iğnesi olmuştum ılk denememdi ve kanda baktık sırtlarımda kaç gundur agrı vardı 3 haftalık bebişim var Rabbım nasip ederseee:))))) çok sevındım eşime daha akşama söylicem:))) değer 172 çıktı tekrar kanımı aldı artıs varmı bakalım dıye:)2000 i geçince ulktasonda görülebilirmişşş Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah bir sorun olmaz tutunur fasulyem:))))

Tebrikler çok sevindim Allah kucağına almayıda nasip etsin benimde klomen ve çatlama iğneli ilk denemem inşallah bende senin gibi yazabilirim mutlu haberlerimiEn Büyük TÜRKİYE

Tebrikler çok sevindim Allah kucağına almayıda nasip etsin benimde klomen ve çatlama iğneli ilk denemem inşallah bende senin gibi yazabilirim mutlu haberlerimiEn Büyük TÜRKİYE

İnşallah tutar canım benımm hiç umudum yoktu hatta 3gun önce adet oldum sandım az kahverengımsı kanamam olsu öyle olabılıyomus bıde asırı sırtlarım agrıdı benım.. Darısı tüm şsteyenlerın basına ınsallah ultrasondada en kısa sürede görürüm fasulyemi:)))

İnşallah tutar canım benımm hiç umudum yoktu hatta 3gun önce adet oldum sandım az kahverengımsı kanamam olsu öyle olabılıyomus bıde asırı sırtlarım agrıdı benım.. Darısı tüm şsteyenlerın basına ınsallah ultrasondada en kısa sürede görürüm fasulyemi:)))

Allah tamamına erdirsin canım. Hayırlı olsun.:KK31:

kızlar bugün benim ovitrelleden sonraki 13.günüm. bugün öğleden sonra adet olcakmış gibi sancılarım oldu.hala da ara ara devam ediyo sancı.adetime daha 6 gün falan var. normal mi acaba böyle olması? adet olucam diye çok korkuyorum:KK14: ayrıca eşimin değerlerinde sorun yok,aşılama yaptırmadık.normal ilişkiyle denedik.

Günaydın millet, geçmişi okumadan yazıyorum. Kaç gündür gelemedim. Umut a ne oldu bilmem. Çok fenalık yapıyor. 2 dk fırsat vermiyor. Ne gündüz ne gece huzurlu değil. Hep ağlıyor. Oysa ki ne güzel düzelmişti ilk zamanlara göre. Fırsat buldukça girmeye çalışıcam. Önemli gelişmelerden beni haberdar edin olur mu? Geçmişi okuyamıyorum çünkü.
Hamiş kızlar sizlere duam şu: öncelikle sağlıcakla kucağınıza alın sonrasında da bol uykulu, gazsız, mutlu, uysal bebişleriniz olur inş.

Günaydın millet, geçmişi okumadan yazıyorum. Kaç gündür gelemedim. Umut a ne oldu bilmem. Çok fenalık yapıyor. 2 dk fırsat vermiyor. Ne gündüz ne gece huzurlu değil. Hep ağlıyor. Oysa ki ne güzel düzelmişti ilk zamanlara göre. Fırsat buldukça girmeye çalışıcam. Önemli gelişmelerden beni haberdar edin olur mu? Geçmişi okuyamıyorum çünkü.
Hamiş kızlar sizlere duam şu: öncelikle sağlıcakla kucağınıza alın sonrasında da bol uykulu, gazsız, mutlu, uysal bebişleriniz olur inş.

yerim ben onun yaramazligini buyudu kocaman oldu ama halaa bir huy oturtamadi uslandi derken gene basladi demek yaz geliyor ya ici kipir kipir ben diyorum balkona salincak kur at icine hem temiz hava hem salincak tasin balkona :KK1: gerci burda hava soguk kac gundur kis geldi sizin orda hava nasil ki ?

Okuduklarima gore yumurtasi 25-30 mm arasina gelenler kist diye bahsediyor. Ben de 2 gun onceye kadar oyle biliyordum. Dr yumurtama 30 mm dedikten yaklasik 3 gun sonra catladi. Tabi hic tahmin etmedigimiz icin bosa gitti. Hem de klomenle 5. Ayimdi. Ustelik yumurta aniden hizli bir sekilde buyudugu icin catlatma ignesini de kacirmistik. Kismet iste. Yumurtanin ne zaman catlayacagi belli olmuyormus, bunu ogrendim. (infertilite bolumune baslik acmistim ama buradan daha fazla kisiyi bilgilendirme adina tekrar yazdim.)

Son düzenleme:
doktordayim.sira bekliyorum.icerden bebisinin ultrason goruntusuyle cikanlar,kalp atisini dinleyenler aglicam simdi burda...biz bu duygulari ne zaman yasicaz:KK43::KK43::KK43::KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X