klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canim benim bende seni cok merak ediyordum umut ereniz nasildir sonucu ne cikti..galiba avatardaki resim umut erendir cok tatli masallah yesin teyzresi onu...canim ben daha dogum yapmadim persembeye kadar dogum olmazsa suni sanci vericekler dogum olsun diye..ama ben kararsizim suni sanci cok kötùdür diye doktorumla görüsecem sezaryan olmam icin..bana dua edin..

Allah yardımcın olsun canım, Allah kurtarsın seni de bebeğini de... :):KK31::KK16:

elocan elif

aysun

kaptanelif

zenderu

seda

oyku

mirayada

waw gelıyor :KK1:

anka

dahada ısmını hatırlayamadıklarım:KK4:

hadi bakalım bu yazımı kac gun sonra gorceksınız alıntılıcaksınız :KK50:

Ben burdayım! :KK3: Bakıyorum, ama kimse olmuyor. Ben de çıkıyorum. Sen nasılsın? Neler yapıyorsun?:KK31:

biliyorum canim ins.hersey yolunda gider elifinde guzel haberini aliriz

kiz bebis olcak o kadar annesi :KK1:
kiz dogum esnasinda hatirla dua et mutlaka bizee

beni sorcak olursaniz psikolojim cok bozuk dolaniyorum oyle..

valla sen bayadir girmiyodun ben yazdim girdin sen var ya senn
canim ben herzaman aklimdasiniz dualrim sizinlee..canim hic morelini bozma insallah hersey istedigin gibi olucak...anliyorum seni allah gönlùne göre versin..insallah en kisa zamanda hamile kalirsin..

Allah yardımcın olsun canım, Allah kurtarsın seni de bebeğini de... :):KK31::KK16:

sagol canim insallah sende bebisini sag salim kucagina alirsin..

İyi bakalım, canım. Kafana takma hiçbir şeyi, rahatlık çok önemli...:KK31:
ah ah kafaya takmamak icin vazgecmek lazim canim
canim ben herzaman aklimdasiniz dualrim sizinlee..canim hic morelini bozma insallah hersey istedigin gibi olucak...anliyorum seni allah gönlùne göre versin..insallah en kisa zamanda hamile kalirsin..

sagol canim insallah sende bebisini sag salim kucagina alirsin..

sagol hulyacim dogumuda haber ver hee:)

elocan elif

aysun

kaptanelif

zenderu

seda

oyku

mirayada

waw gelıyor :KK1:

anka

dahada ısmını hatırlayamadıklarım:KK4:

hadi bakalım bu yazımı kac gun sonra gorceksınız alıntılıcaksınız :KK50:
Merhaba canim adimi gorunce yazayim dedim.surekli bakiyorum ama yazmiyorum.eskilerden pek kimse girmiyor bende oyle okuyup cikiyorum.nasilsiniz bakalim herkes iuidir umarim.ben sukur Allahima cok iyiyim.3.5 aylik hamileyim Allahim nasip ederse 1 kizim olacak.umarim en kisa zamanda isteyen herkesin gobegi dolar.

Merhaba canim adimi gorunce yazayim dedim.surekli bakiyorum ama yazmiyorum.eskilerden pek kimse girmiyor bende oyle okuyup cikiyorum.nasilsiniz bakalim herkes iuidir umarim.ben sukur Allahima cok iyiyim.3.5 aylik hamileyim Allahim nasip ederse 1 kizim olacak.umarim en kisa zamanda isteyen herkesin gobegi dolar.

hayırlı olsun canım kız bu haberı nıye bu kadar beklettın hemen yazmadın:KK34:

canim gòzùn aydin cok sevindim insallah sag salim kucagina alirsin...desene bi prensesimiz daha geliyorr...darisi diger kizlarin basina...

ayyy kimler gemişşş.valla ben kimsecikler olmayınca okuyup çıkıyorum hep.zaten eskisi kadar gelmiyorum.bende durumlar aynı.geçen ay başarısız 1 aşılama oldu hem de 5 yumoşla:KK37:nasip kısmet herşey rabbim büyük sadece ona sığınıyorum.2 gün içinde regl olmam lazım eğer gecikmezse.

hülya pek nazlı çıkmış bebiş yaa.olsun sağlıklı doğsun da gerisi boş.

arzu oğluşuna nazar değmesin maşallah.işitme ile ilgili sorun ne oldu:?çok merak ettim sizi.iyi haberler verirsin inş bize.

deniz tüp bebek topiğinde falan aratıyorum bazen seni.dondurulmuşlarla devam edecektin.şimdiki süreç ne?

mirayada allah tamamına erdirsin.sağlıklı bir bebiş dünyaya getirmen dileğiyle

kaptanelifff sen neler yapıyorsun?

ayyy kimler gemişşş.valla ben kimsecikler olmayınca okuyup çıkıyorum hep.zaten eskisi kadar gelmiyorum.bende durumlar aynı.geçen ay başarısız 1 aşılama oldu hem de 5 yumoşla:KK37:nasip kısmet herşey rabbim büyük sadece ona sığınıyorum.2 gün içinde regl olmam lazım eğer gecikmezse.

arzu oğluşuna nazar değmesin maşallah.işitme ile ilgili sorun ne oldu:?çok merak ettim sizi.iyi haberler verirsin inş bize.

deniz tüp bebek topiğinde falan aratıyorum bazen seni.dondurulmuşlarla devam edecektin.şimdiki süreç ne?

aysuncum sorma kizim cok nazli ciktii..canim insallah en kisa zamanda hamile kalirsin...

canim benim bende seni cok merak ediyordum umut ereniz nasildir sonucu ne cikti..galiba avatardaki resim umut erendir cok tatli masallah yesin teyzresi onu...canim ben daha dogum yapmadim persembeye kadar dogum olmazsa suni sanci vericekler dogum olsun diye..ama ben kararsizim suni sanci cok kötùdür diye doktorumla görüsecem sezaryan olmam icin..bana dua edin..
Evet cnm avatardaki umut eren :)) sana da kolay doğumlar diliyorum cnm, rabbim yardımcın olsun inş. Yarın mina na kavuşuyorsun demek :))
aaaa annesi resmini koymus bizim bidiginn:KK1: yirim ben onu yirrr arzu kız ne oruyon ben arada gırıyomda kımse yok:KK14:

hulya kız daha bebiş gelmedı demek hadı hayırlısıyla gelsın dunya ya arada bakıyorum sana dogurdumu dıye :KK8: eh be ne gunlerdı eskıden erkenden dogmasın dıye dua ederdık sımdıde bızdık gununde saatınde dogsun dıye edicez ismi mina olcak sanırsam adıyla yasasın habersız bırakma bızı:KK53:

eee kızlar topdan kayboldnuz arada gelınde kendınızden bılgı verın:KK53:

bende durumlar aynı bır degısıklık yok:KK14:
ne örüyüm kııızzz :))) umut erenle banyo yapmak bile bana lüks artık :)) acık yaramaz teyzesi

buna 4ayak ustune dusmek denır :) haftalardır ugramıyordum bır geldım yoklama alınıyormus :) sanslı ögremcıyımö vesselam :)
Kııızz insan bi bilgi yazar, merak ettim seni... Nasıl gidiyor, gelişmeler var mı
hayırlısı olsun cnm, kucağına almayıda nasip etsin rabbim. Darısı kızların başına inş

Üzme kendini cnm, inş olacak sizlerinde bebişleri, işitme testini zar zor geçtik şükür. Göz kanalı tıkalı bebişimin . Tedavi oluyor 3 haftada bir. Kanala iğneyle ilaçlı su basıyorlar. İçim parçalanıyor o ağlarken ama açılmazsa ameliyat gerektiriyormuş. Onun dışında herşey iyi( tabi umutun yaramaz olmasını katmıyorum)
slm kizlar yarin suni sanciyla dogum yapicam bans dua edin..cok heycanliyim..sonunda nazli kizama ksvusuyorum...
Rabbim bi avazda kurtarsın inş... Amin

Evet cnm avatardaki umut eren :)) sana da kolay doğumlar diliyorum cnm, rabbim yardımcın olsun inş. Yarın mina na kavuşuyorsun demek :))

ne örüyüm kııızzz :))) umut erenle banyo yapmak bile bana lüks artık :)) acık yaramaz teyzesi

Kııızz insan bi bilgi yazar, merak ettim seni... Nasıl gidiyor, gelişmeler var mı

hayırlısı olsun cnm, kucağına almayıda nasip etsin rabbim. Darısı kızların başına inş

Üzme kendini cnm, inş olacak sizlerinde bebişleri, işitme testini zar zor geçtik şükür. Göz kanalı tıkalı bebişimin . Tedavi oluyor 3 haftada bir. Kanala iğneyle ilaçlı su basıyorlar. İçim parçalanıyor o ağlarken ama açılmazsa ameliyat gerektiriyormuş. Onun dışında herşey iyi( tabi umutun yaramaz olmasını katmıyorum)

Rabbim bi avazda kurtarsın inş... Amin
sagol arzucum evet teyzesii bugün nazli kizima kavusacam...sizleri cok seviyorum..dualarinizi eksik etmeyin...

canım ben beklemedeyım donmuslar orda ben burda beklesıyoruz :KK5:

senı de okudum bende işde artık negatif denemelere dıyecek bısey yok o an ne desek bos oluyor vaktı zamanını beklıyor
slm kizlar yarin suni sanciyla dogum yapicam bans dua edin..cok heycanliyim..sonunda nazli kizama ksvusuyorum...

hadi ALLAH bır avazda kurtarsın zaman nasılda gectı topigin 2. bebegıde gelıyor ..............:KK76::KK76:

(ıkıknci diyorum cunku zyn dogurmus ama bıze yazmadı:44: yoksa yazdıda ben mi görmedım) maglum bır ara okumuyordum

Son düzenleme:
günaydınnnnnnnn

hülya allah bir avazda kurtarsın cnm.sağlıklı doğumlarr

aa demek zeynep de doğum yaptı.hayırlısı olsun.

arzu çok şükür herşey yolundaymış.rabbim daha zor hastalıklarla uğraştırmasın.

şimdi doktorun reçetesine baktım.27sine yani bugüne test demiş.tedavi olmayınca test de aklına gelmiyor kimsenin.31.gün bugün.ama ben 34 te 35 de de regl olduğum için bekleyeceğim

hayırlı olsun canım kız bu haberı nıye bu kadar beklettın hemen yazmadın:KK34:

Ne bilim uzun zamandir yazmayinca direk hamile haberimi yazmak istemedim.ama inanin dualarim sizlerle hersey kafada bitiyor ben hic beklemedigim bi anda hamile kaldim darisi basiniza insallah.

günaydınnnnnnnn

hülya allah bir avazda kurtarsın cnm.sağlıklı doğumlarr

aa demek zeynep de doğum yaptı.hayırlısı olsun.

arzu çok şükür herşey yolundaymış.rabbim daha zor hastalıklarla uğraştırmasın.

şimdi doktorun reçetesine baktım.27sine yani bugüne test demiş.tedavi olmayınca test de aklına gelmiyor kimsenin.31.gün bugün.ama ben 34 te 35 de de regl olduğum için bekleyeceğim

bekle bencede testte negatif görmekdense beklemek dahamantıklı :KK6:

X