klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

herkes kullanmıyor.bazı doktorlar veriyor.sen de sorup alabilirsin.ama bazı bünyelere ağır geliyor.bana doktorum günde 2 demesine rağmen ben 1 içiyorum gece yatarken.baş dönmesi ve mide bulantısı yapıyor çok.

bende isticem çünki kilo aldı başını gidiyor ve veremiyorum doktor pkodan kaynakladığını söyledi

selam polikistik överim bugün doktordaydım tarlusal söktürücü verdi adetinin 3. günü gel dedi
hormon tahili yapıcak sonrası nasıl bir tedavi uyguluyacak hiç bilmiyorum
benim size sorum kilo porblemim var klomen verirse yanında kilo verebilmek için bir ilaç istemeyi düşünüyorum
sanırım pko hastalarına veriliyormuş bu tarz ilaçlar ranızda kullanan oldumu

canımm biz çgu pkolu ve kilolular glukofen kullanıyoruzzz banada faydası çok oldu..tahlillerimde şeker çıkmadı ama dr gizli oldugunu söyledi pkolarda...başta yarım..sabah yarım akşam..sonra bünyem alışınca sabah akşam 1 taeye çıkarttım...bu ilacı yaz dr una söylersinn.....

bak biz burda kilolu olan pkolular birlikte zayıflıyoruzz...fikir alışverişi yapıyoruz devamlı...boşvaktinde bi göz gezdirirsin...

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=620172

canımm biz çgu pkolu ve kilolular glukofen kullanıyoruzzz banada faydası çok oldu..tahlillerimde şeker çıkmadı ama dr gizli oldugunu söyledi pkolarda...başta yarım..sabah yarım akşam..sonra bünyem alışınca sabah akşam 1 taeye çıkarttım...bu ilacı yaz dr una söylersinn.....

bak biz burda kilolu olan pkolular birlikte zayıflıyoruzz...fikir alışverişi yapıyoruz devamlı...boşvaktinde bi göz gezdirirsin...

ne güzel baya kilo vermişsiniz ne mutlu size benimde 20 kilo fazlam var
genel tahilillerim yapıldı şeker filan iyi durumda hormon tahlillerini yaptırıcam şimdi adet olmayı bekliyorum topiğe bakıcam şimdi

Klomenden sonra ayın 5inde hastalanmam gerekiyor ara ara kasık ağrım oluyor adet olucam gibi çok korkuyorum ya inşaallah hamileyimdir

iyi süperr herşeyi yapmışlar zatenn..sis filmi nasıl çekiliyorr ilk duyuyorumm..sorun çıkmamasına sevindimm..nasibi gelmedi demekkii..sen nasibi bekliyorsunn..inşallah bu ayki aşımanda evladın gelir sanaa...ne zaman olacak aşılamann??

ayy sanada geçmiş olsunn...valla bakalım sonuçlar nasıl olacak bekliyorum şimdi...

canım benim bu ayda aşılama olmadıı..bekliyorum verdiğin bilgi için teşekkürlerr yüreğim serinledi..kistmi oldu acaba diye korktumm..doğal denedik..bakalım nasibim geleckmi..dualarınızda bizleride unutmayınn...

canım benim 5 yıl oldu..bende kilo vardı onu vermek için erteledim biraz..şimdi 5 aydır tedavideyimm..ben istabulda medipole gidiyorum...27 yaşındayımm..iğneler adetin 3.günü başladım..12 gün vuruldum..75 doz...sonrada çatlama iğnesi şimdide folik asit içiyorumbide progestan fitil..vajinadan..:26::26:

inş hayırlı sonuçlar alırız. :KK76:
duamda unutmam cnm merak etme rabbim yardımcın olsun.
inşşş normal denediğinle tutunur bebeğin sana..

Pkoluydum ta ki geçen hafta devlet hastenesine gidip bebek tedavisi için muayene olana kadar... Adetimin 2. günü gittim doktora, hormon tahlili ve ultrason sonucum normal çıktı .Doktor, sende polikist yok dedi. Ben, 10 ay önce bebek tedavisi için özel hastaneye gittiğimi ,özeldeki doktorun pkolu olduğumu söylediğini ,2 ay iğne tedavisi uyguladığını ama buna rağmen bebek olmadığını söyledim, bunun üstüne bu doktor klomen verdi, kullandım 5 gün , bu arada eşimle, eşiminde kontrol olması gerektiğini konuştuk ve tekrar devlet hastanesine gittik spermiogram için, 3 gün perhizle , değerler yoktu sonuçta, doktora gösterdik sperm az olduğu için değerler okunamamış dedi, biz anladık ki eşim de de sorun varmış, sonra özeldeki o doktora o kadar kızdık ki anlatamam, iyide nasıl olurda doktor eşimin durumunu da sormaz ölçüm istemez? sıkıntı tek bende diye sadece bana müdahale etti 2 ay boşuna iğne olmuşum , bugün kontrol e gittim 3 tane yumurtam oluşmuş 15mm,22mm,23 mm yazık ne olacak bu yumurtalar şimdi ya

kızlar başka bir topiğe yazdım ama kimse cevaplamadı herkes kendi muhabbetinde.
Şimdi kısaca şöyle bir durum var
pco luyum 5 yılllık evliyim tüp bebeğe başlicaz doktoro gittik hormon testi yapıldı değerlerim şu şekilde

FSH 7.9 3.5 - 12.5 mU/ml
Anti HBs 2 Negatif IU/L
Estradiol 35.76 12.5 - 166 pg/mL
LH 32.65 2.4 - 12.6 mIU/mL

uzun protokolde tüp bebek yapacakmışız.Bugn ilaçları aldım ama sadece 1 kutu gonal f vermiş.Diğer tedavilerde bu yumurtalarımı hiç büyütmemişti.Şubat 18 de gel demişti doktor ilaçları kullanmadan.kafam çok karıştı 1 kutu bi işe yaramaz ve adet düzenim yok zaten
Doktorun bir bildiği vardır di mi :KK43::2:

ARKADAŞLAR AŞILAMA İLAÇLARINI ALAMAYAN DURUMU OLMAYAN VARSA BEN VEREBİLİRİM İLK AŞILAMADA TUTTU ÇOK ŞÜKÜR BÜTÜN İLAÇLAR KALDI GERÇEKTEN İHTİYACI OLAN VARSA YADA BİLDİĞİNİZ VARSA CVP YAZSIN LÜTFEN BİR FAYDAM OLURSA NE MUTLU MAĞLUM PAHALI İLAÇLAR TŞKLER.:emir_bebek:

arkadaşlar aşılama ilaçlarını alamayan durumu olmayan varsa ben verebilirim ilk aşılamada tuttu çok şükür bütün ilaçlar kaldı gerçekten ihtiyacı olan varsa yada bildiğiniz varsa cvp yazsın lütfen bir faydam olursa ne mutlu mağlum pahalı ilaçlar tşkler.:emir_bebek:

ben bu gidişle aşılama olacağım galiba ben alabilirm diyeceğim :KK43:

kızlarrr helllo
ay benen baska yazan yok galıba buraya bı bakıyorummmm en son ben yazmısım :):):): bıraz yazalım kızlar bırbırımızle paylasalımmm. dun doktora gıttım 18. gun ve gene yumurtalarım gelısmemıs hıc bı degıısklık yok. bu onumuzdekı ay bos gecsın vucut bıraz dınlensın onumuzdekı ay tekrar gunde 3 klomenle denerız dedı doktor.
onumuzdekı ay ıcın DUPHASTON verdı. bunu kullan ve gun asırı ılıckı dedı calısmaya devam dedı :)

KIZLAR ARANIZDA DUPHASTON KULLANIP HAMILE KALAN VAR VAR MI? LUTFEN YAZARMISINIZ?:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

selam canm bende bundan 5 sene önce 10 ay boyunca duphaston ve klomen tedavisiyle ogluma kavuştum. pkoluyum. oglum dogduktan sonra hiç korunmadım yine o zorlu tedavi sürecini yaşamamak için ama rabbim nasip etmedi bakalım yaza tedaviye başlıycam ümidini kesme yaradandan. öpüyorum :KK3:

canım aynı şekilde banada verdi dekort sen kaçıncı gün kullandın ben 11 gün başladım

canım kaçıncı gun başladığımı bilmiyorum doktor gun verdı hergun bir tane 10 gün kullancakmışım amannn oşuna uğraşıyomuşum gibi geliyo canım zaten bana. ilaçlarla kendimizi mahvediyoruz. sen nezamndır düşünüyosun çocuk

canım kaçıncı gun başladığımı bilmiyorum doktor gun verdı hergun bir tane 10 gün kullancakmışım amannn oşuna uğraşıyomuşum gibi geliyo canım zaten bana. ilaçlarla kendimizi mahvediyoruz. sen nezamndır düşünüyosun çocuk

ben 5 aydır uğraşıyorum sen

selam canm bende bundan 5 sene önce 10 ay boyunca duphaston ve klomen tedavisiyle ogluma kavuştum. pkoluyum. oglum dogduktan sonra hiç korunmadım yine o zorlu tedavi sürecini yaşamamak için ama rabbim nasip etmedi bakalım yaza tedaviye başlıycam ümidini kesme yaradandan. öpüyorum :KK3:

inşallah bakalım umıdımmı kesmıyorum ama cok sıkıldım artık hep aynı muhabbett.sıkılmayıp azımlı olmak lazım aslında.hersyın hayırlısı artık.yaza tedavıye baslıcam demıssın aynı tedavımı uyugulacak aceba gene:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

canımmmm sende son durumlar nedırrr?

X