klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

yine olmadı Klomen kullandım büyük bi hevesle bekledim ama tam günümde hastalandım :KK43: Yarın tekrar doktordayım ama bütün ay gördüğüm rüyalardn sonra büyük yıkım yaşadım :KK43:

canımmmm sende son durumlar nedırrr?

şimdilik aynıı adet günümü bekliyorum....senin günün ne zaman?? ilacın bittimii ???ben pazar..pazartesi yada salı olurum..

yine olmadı Klomen kullandım büyük bi hevesle bekledim ama tam günümde hastalandım :KK43: Yarın tekrar doktordayım ama bütün ay gördüğüm rüyalardn sonra büyük yıkım yaşadım :KK43:

canım geçmiş olsunnnn...öyle iyi anlayabiliyorumki hüznünü..benim tarihh yaklaşdıı gözlerr hepp nemliii..aklıma geldikce ağlıyorumm..hayırlısı demekden başka çaremiz yok...hayırlııı olanı istiyoruz hepimizz...

kızlar dayanamadım kan tahlili verdim..sonuç negatiff...:KK14::KK14::KK14:

Allah yardımcımız olsun canım. Umutlar önümüzdeki aya... Sen de bir taraftan soğan kürü filan yapsan.
Ben de bekliyorum. Bu ay doktorumu dinlemedim. Adet düzenleyici bir hap vermişti onu kullanmadım. Evde serophone vardı onu kullandım. Büyürse şansıma dediim. Sonra da her zamanki gibi duphaston kullandım. Adet sancılarım kaç gün önceden başladı ama hala tık yok. Bir umut belki pozitiftir diyorum. Ama sancı girince ümitlerim tükeniyor. Ne yapsam ki?
Kan testi yaptırmaya korkuyorum...
Memlekette tatildeyim. Daha dün düğünü olan bugün hamile. Bana garez herkes ya doğuruyor ya da hamile... :):KK53: Bir de bana soru soranlar yok mu? Ay hemen yapmalıymışım sonra olmazmış! Bir tane yapaymışım sonrasına baklılırmış. Hayır yalan da söyleyemiyorum.
Artık insanlar hal hatır sormadan önce hamile olup olmadığımı soruyor!:KK47:

kızlar başka bir topiğe yazdım ama kimse cevaplamadı herkes kendi muhabbetinde.
Şimdi kısaca şöyle bir durum var
pco luyum 5 yılllık evliyim tüp bebeğe başlicaz doktoro gittik hormon testi yapıldı değerlerim şu şekilde

FSH 7.9 3.5 - 12.5 mU/ml
Anti HBs 2 Negatif IU/L
Estradiol 35.76 12.5 - 166 pg/mL
LH 32.65 2.4 - 12.6 mIU/mL

uzun protokolde tüp bebek yapacakmışız.Bugn ilaçları aldım ama sadece 1 kutu gonal f vermiş.Diğer tedavilerde bu yumurtalarımı hiç büyütmemişti.Şubat 18 de gel demişti doktor ilaçları kullanmadan.kafam çok karıştı 1 kutu bi işe yaramaz ve adet düzenim yok zaten
Doktorun bir bildiği vardır di mi :KK43::2:

merhaba bir kutu yeterli olmazsa zaten takviye yapar sizde yumurtaları yavaş yavaş istenilen seviyeye ulaştıracaktır pko olduğu için allah yar ve yardımcınız olsun...

kızlar dayanamadım kan tahlili verdim..sonuç negatiff...:KK14::KK14::KK14:

canım sakın üzme kendını herseyy ıstedıgımız gıbı olucak inallah.gez toz eglennn kafanı dagıtmaya çalış hıc dusunme ınsallah bızımde olucak bırgunnn
ben bu ay olmadı artık doktor dedıkı bu ayı bos gecırelım onumuzdekı ay tekarr klomen kullanırız dedı bu ay sadece duphaston verdı bakalım 2 gun snra bıtıyo ılac sonra adetım gelıcek o ay bos gecıcekk sonra tekrar gıdıcem bakalım artık hayırlısı:)

canım sakın üzme kendını herseyy ıstedıgımız gıbı olucak inallah.gez toz eglennn kafanı dagıtmaya çalış hıc dusunme ınsallah bızımde olucak bırgunnn
ben bu ay olmadı artık doktor dedıkı bu ayı bos gecırelım onumuzdekı ay tekarr klomen kullanırız dedı bu ay sadece duphaston verdı bakalım 2 gun snra bıtıyo ılac sonra adetım gelıcek o ay bos gecıcekk sonra tekrar gıdıcem bakalım artık hayırlısı:)

bende klomen duphaston kullanıyorum duphastonlada hamile kalabilirsin canım

evet canım doktorda aynı seyı soledı calısmaya devam dedıı bakalım hayırlısı olur ınsallahh canım cok ıstıyorum :)
senın ılk denemen mı hangı asamadasın sen canım?:49

evet canım doktorda aynı seyı soledı calısmaya devam dedıı bakalım hayırlısı olur ınsallahh canım cok ıstıyorum :)
senın ılk denemen mı hangı asamadasın sen canım?:49

ben 2 aydır kullanıyorum canım ya hakkımızda hayırlısı istanbuldamısın

Merhaba arkadaşlarr geçtiğimiz pzt 5.5 den adete dönüşmüş yıkımımdan sonraa :KK43:
Bismillah diyerek başladığım ve bugünde klomenim inofolic nar suyu glucophage 4 lüsünde ümit ederek devam ediyorum.
Yumurta takibi de yapacağız inşallah ahh Rabbimiz hepimizin yar ve yardımcısı olsun
Allahın izniyle bizlerinde bebişlerini anlatacağımız güzel günler gelir inşallah.:KK16:

Maşallah Allah tamamına erdirsinn
darısı başımıza hayırlısıyla benimki bana da vermedi klomen kullanıyorum .pazar günü östrojen içerikli bir ilaca başlatıyor çarşamba kontrol edip devam etmem gerekip gerekmediğine bakacağını söyledi :26:

teşekkür ederim ama aklımda çok soru var günler de geçmiyor doktora sorsam rahatlicam
LH ım bile çok yüksek ne olcak bilmiyorum

merhaba bir kutu yeterli olmazsa zaten takviye yapar sizde yumurtaları yavaş yavaş istenilen seviyeye ulaştıracaktır pko olduğu için allah yar ve yardımcınız olsun...

inşallah bakalım umıdımmı kesmıyorum ama cok sıkıldım artık hep aynı muhabbett.sıkılmayıp azımlı olmak lazım aslında.hersyın hayırlısı artık.yaza tedavıye baslıcam demıssın aynı tedavımı uyugulacak aceba gene:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

bilemiyorum canım iki ay gittim kış başında ilk ay estrofem ve klomen verdi yumurta oluşmadı ikinci aya igneye geçelim dedi maddi yükünü kaldıramam dedim ve vazgeçtik klomenin dozunu artıralım dedi sonra havalar sogudu çocukla gidemedim bırakacak yerimde yok ve köyde oturuyorum sabah bi çıkıyorum akşam evde oluyorum anca o yüzden yaza bıraktım bakalım hayırlısı kusura bakma canım bu arada mesajını geç gördüm

Merhaba arkadaşlarr geçtiğimiz pzt 5.5 den adete dönüşmüş yıkımımdan sonraa :KK43:
Bismillah diyerek başladığım ve bugünde klomenim inofolic nar suyu glucophage 4 lüsünde ümit ederek devam ediyorum.
Yumurta takibi de yapacağız inşallah ahh Rabbimiz hepimizin yar ve yardımcısı olsun
Allahın izniyle bizlerinde bebişlerini anlatacağımız güzel günler gelir inşallah.:KK16:

inşaaaallaaahh canım

mutlu haftasonları arkadaşlar:KK3:

ben pek gelmiyorum nete.isteyerek değil ama canım istemiyor hiç.durumlar aynı.negatif aşılama sonrası çok daha iyiyim ama çok duygusalım.yakınlarımda hamile haberleri var.bazen dururken gözümden yaş geliyor.onun dışında takmıyorum hiç.

takvime regl günümü işaretlemiştim.ilişkiden sonra kaçıncı gün diye bakıyorum sadece.zaten inofolic+glukofen harici birşey kullanmıyorum.18.gün duphaston başlayacağım.bugün 12.günümmüş:KK1:su gibi akıntım var.yumurtlama zamanım geliyor sanırım.tabi yumurta büyüyüp çatlarsa.hayırlısı olsun artık.

teşekkür ederim ama aklımda çok soru var günler de geçmiyor doktora sorsam rahatlicam
LH ım bile çok yüksek ne olcak bilmiyorum

hangi hastane de tedavi gördüğünüzü bilmiyorum ama aklınıza takılan herşeyi doktorunuza sorun yada tüp bebek topikleri var orada ki arkadaşlara sorun umarım tedaviniz hayırla sonuçlanır...

DOKTORUM klomen verdi yine klomeni bitirip kontrole gideceğim bu sefer iğneyle çatlatacağız dedi günler geçmez artık

neden nar suyu kullanıyorsunuz:26::26:
o rahim duvarını inceltmez mi:18:

X