klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

:KK42:klomen kullaniyrm bu 3. Ayim klomemle.1 yil oldu bebek konusu. Bu ay incir kuru yapyrm inş ıse yarar.pkos hastasiyim . Incir kuru inş yumurta buyutur yoksa hic buyumedi klomenle

Son düzenleme:
canım ınsallah senın hayırlı haberlerını alırız benım ıcın bıraz hüsren oldu. moralım cok bozukkkk dun 13, gunumdu ve aynı kalmıs yumurtalarım hiç büyümemişler. kızlar çok moralım bozuldu cok sınır oldum.doktorum daha hala şansın var belkı buyur dedı 20. gune kadar bakarız dedı ama benım hıc umıdım kalmadı bu ay ıcın cok kotuyum cok uzuldummmmm buyur mu sızce 13. gunde hala buyumeyıp sonrada buyuyen var mı kızlarrr???:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

şşş üzülmeee bu kadarrr..stresde yapmaa..sende de pkomu vardıı ??bide çocuk varmıydı senin...?21. günüde yumoşu büyüyen vardı diye okumuştumm...bendede klomende bi ayı kaldı 10 mmde büyümedi..sonraki 2 ayda hiç olmadı yumoşş..şimdi iğnelerdeyim iştee..

ben dr dan yeni geldimm..benimde 2yumoş vardı ya biri büyümemiş..biri büyümüş acık..iğne vurdu bakalım hayırlısıı..ne olur bilmemm..

:KK42:klomen kullaniyrm bu 3. Ayim klomemle.1 yil oldu bebek konusu. Bu ay incir kuru yapyrm inş ıse yarar.pkos hastasiyim . Incir kuru inş yumurta buyutur yoksa hic buyumedi klomenle

canım ben denemedim bilmiyorum işe yararmıı...bendede pko varr..en önemli olan kiloo..fazlan varsa vermeyeçalış yoksa koru...klomenle büyümez diyede üzülme ben çook klomen kullandım ağladım sızladım bunalımlara girdimm şimdi iğneleri oluyorum bi dene zarzor büyüdü ama bakalım çatlayacakmıı...oyyy oyyy bekleyiş hiç bitmiyorkii..yumoş olacakmı diye bekle..büyüyecekmi diye sonra..sonra çatlayacakmı dşye..sonrada bebek olacakmıı..sonra ah bi doğsaa bitmiyor yani..rabbim sabrını versin o vakte kadar..

İlk tüp bebek denememizin sonucu pozitif çıkmıştı. Fakat 4. hafta düşük gerçekleşti malesef. :KK43: Embriyo tutunmuştu. Fakat gelişmemiş. İlk b hcg kan testi değeri 400 gibi iyi bir değer çıktı. Fakat 2 gün sonra 500 civarı çıktı. 2 ye katlanmadı değer. 2 gün daha sonra ise birden 70 e düştü. :KK43: Neden böyle öyle oldu bilemiyorm. Allahın takdiri mi demeliyim yoksa tüp bebek işlemlerinin labaratuar aşamasında bizim bilgimizin yetmeği eksiklikler mi var bilemiyorum. Okuduklarıma göre ilk üç ayda düşen bebekler sağlıklı olmadığı için düşüyormuş. Labaratuar ortamında spermler elemeden geçiyor. Yumurtayı bu spermlerle döllüyorlar. Gelişen ve yerleştirilen tek embriyom ise 5aa kalitede yani çok iyi kalitede olduğunu söylemişlerdi. Fakat iyi kalitedeydi de neden gelişmedi. Çelişki içindeyim.
Doktorum 2. denemede dondurulmuş embriyo tranferi yapılınca daha doğal yolla olduğu için hamilelik ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi. Hiç ara vermeden beklemeden yeniden transfer edilecek. Rahmin dinlenmesi gerekmez mi bi süre düşük riski artmaz mı dedim hayır dedi. Doktorumdan memnunum ama gene de kendi içimde çelişki yaşıyorum. Hayırlısı olur inşaallah.
geçmişş olsunn canımm...nasip değilmiş ..dile kolay geliyor bunu demekde kalbe agırr...bende 5 yıllık evliyim ve bende tüp bebek denicem bu gidişleee..çok zor vakitlerr bunlar..rabbim yüreklerimize serinlik ve sabır versinn..

kızlar ben geldimm...bendende çok iç açıcı bişiler yok..yumoşun biri büyümemiş biride acık..büyürde çatlarmı bilmiyoruzz..bundan sonrası nasipp..allahdan ümit kesilmezz..adet olursam gidicem işte dr a..

şşş üzülmeee bu kadarrr..stresde yapmaa..sende de pkomu vardıı ??bide çocuk varmıydı senin...?21. Günüde yumoşu büyüyen vardı diye okumuştumm...bendede klomende bi ayı kaldı 10 mmde büyümedi..sonraki 2 ayda hiç olmadı yumoşş..şimdi iğnelerdeyim iştee..

Ben dr dan yeni geldimm..benimde 2yumoş vardı ya biri büyümemiş..biri büyümüş acık..iğne vurdu bakalım hayırlısıı..ne olur bilmemm..

canım ben denemedim bilmiyorum işe yararmıı...bendede pko varr..en önemli olan kiloo..fazlan varsa vermeyeçalış yoksa koru...klomenle büyümez diyede üzülme ben çook klomen kullandım ağladım sızladım bunalımlara girdimm şimdi iğneleri oluyorum bi dene zarzor büyüdü ama bakalım çatlayacakmıı...oyyy oyyy bekleyiş hiç bitmiyorkii..yumoş olacakmı diye bekle..büyüyecekmi diye sonra..sonra çatlayacakmı dşye..sonrada bebek olacakmıı..sonra ah bi doğsaa bitmiyor yani..rabbim sabrını versin o vakte kadar..

geçmişş olsunn canımm...nasip değilmiş ..dile kolay geliyor bunu demekde kalbe agırr...bende 5 yıllık evliyim ve bende tüp bebek denicem bu gidişleee..çok zor vakitlerr bunlar..rabbim yüreklerimize serinlik ve sabır versinn..

canım benımmm cok uzuldum ama suan bıraz daha ıyıyım sende uzulme hepımız aynı sey ıcın savasıyoruz allah hepımıze gercekten sabır verısın ınsan beklemkekten cok sıkılıyor bıran once olsun ıstrıyor ama yapcak bısey yok umudumuzu yıtırmeyelım.benım ılk denemem canım .hıc cocugum yok. 27 yasındayım. Bendede pko var
4 yıllık evlıyım evlılıgımızın ılk ayında hamıle kaldım ama daha cok yenı evlıyız dıye ve baska ozel bı denenden dolayı aldırmak zorunda kaldım.yanı bılıyorumkı cocugum oluyor.ozaamn pko yoktu bende.2 sene evvel sıgarayı bıraktım ve bıanda kılo aldım.adetım duzensızlesmeye basladı derken cok kılo aldım 20 kg kadar ve ozaamn hıc adet olmamaya baslayınca doktora gıttım ve pko oldugumu soledı. 1 senedır ugrasıyorum kendı kendı ama olmayınca tekrar doktoruma gıtım ve tedavıye basladık.bakalım artık hayırlısı canım. Ben yarın tekrar gıdecegım doktora.bakalım yarın neler olacak hayırlı haberlerı beklıyoruz ınsallah :) sen ne zaman doktora gıdıceksın canım ?senınle hayırlı haberlerını beklıyoruzz

Kızlar merhaba bi sorum var. Ben günde bit klomen aldığımda bit sürü yumurtam oluşuyodu bu ay iki klomen aldım ama tek yumurta o da büyümeyebilir dedi dr.. Böyle bi durum yaşayan var mı ?

şşş üzülmeee bu kadarrr..stresde yapmaa..sende de pkomu vardıı ??bide çocuk varmıydı senin...?21. günüde yumoşu büyüyen vardı diye okumuştumm...bendede klomende bi ayı kaldı 10 mmde büyümedi..sonraki 2 ayda hiç olmadı yumoşş..şimdi iğnelerdeyim iştee..

ben dr dan yeni geldimm..benimde 2yumoş vardı ya biri büyümemiş..biri büyümüş acık..iğne vurdu bakalım hayırlısıı..ne olur bilmemm..

Amin. Herkes için. Sağol.

merhaba kızlar ben aranızda yeniyim adım enise 2 senelik evliyim 22 yaşındayım evlendigimden beri hiç korunmadım 1 senedir dr gidiyorum benim sorunum yumurtalarım gelişmiyo dr klomen ve climen tedavisi uyguladı 7 ay kullandım sonra klomen climen ve çatlatma ignesi kullandım rahim filimi çekildi sag tüpün açık sol tüpün kapalı oldugunu söyledi şimdi aşılama yapılacak.Benim durumumda olupta aşılaması tutan var mı acaba :KK49:

kızlar selammmm

benim dün bat günümdü.geçen ay 27sinde olmuştum.ama ben çatlatma iğnesinden 19 gün sonra regl olduğumdan umursamıyorum.çok ağrım var zaten ha oldum ha olucam sökülemedi bir türlü.bir an önce tedaviye devam etmek istiyorum.bu ay aşılama düşünmüyorum.doğal yolla denemek istiyorum bir kerede.hayırlısı allahtan

Slm kızlar bende 6 yılık evliyim 26 yş aşılama yapıldım 3 sene önce tutmadı sonra göbekden yuymurtalar delindi amleiyat oldum laporokospi ameliyatdan 9 ay sonra gebe kaldım normal yolla klomen kullanmıştım ama düşük oldu sonra 2 kere daha aşılama için tedaviye başladık ikisndede yuymurtalar fazla oldugu için çoğul gebelik riski ile bitirdik aşılamayı şimdi adet oldum 2 günümdeyim klomen kullanıcam ve çatlamta iğnesini kullanmak istiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim herkese hayırlı evlat nasip etsin mevlam selametle

Slm kızlar bende 6 yılık evliyim 26 yş aşılama yapıldım 3 sene önce tutmadı sonra göbekden yuymurtalar delindi amleiyat oldum laporokospi ameliyatdan 9 ay sonra gebe kaldım normal yolla klomen kullanmıştım ama düşük oldu sonra 2 kere daha aşılama için tedaviye başladık ikisndede yuymurtalar fazla oldugu için çoğul gebelik riski ile bitirdik aşılamayı şimdi adet oldum 2 günümdeyim klomen kullanıcam ve çatlamta iğnesini kullanmak istiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim herkese hayırlı evlat nasip etsin mevlam selametle

öncelikle merhaba allah yardımcın olsun inş hayırlısıyla bebegine en kısa zamanda kavuşursun bişey sorucaktım sana neden laporoskopi ameliyatı oldun

öncelikle merhaba allah yardımcın olsun inş hayırlısıyla bebegine en kısa zamanda kavuşursun bişey sorucaktım sana neden laporoskopi ameliyatı oldun
dr öle istedi cnm aşılama tutmadı drum laporoskopi ameliyatı ile normal doğum ihtimalin var dedi 1 sene içerisinde yumurtalarımı deldiler ve 9 ay sonra gebe kaldım ama düştü oda

dr öle istedi cnm aşılama tutmadı drum laporoskopi ameliyatı ile normal doğum ihtimalin var dedi 1 sene içerisinde yumurtalarımı deldiler ve 9 ay sonra gebe kaldım ama düştü oda

geçmiş olsun canım benim sol tüpüm kapalı çıktı rahim filiminde dr bana laparoskobi ile açabiliriz istersen dedi o yüzden sordum sana ben kabul etmedim netten ameliyatı izlemiştim korktum şimdi bu ay nasipse inşallah aşılamam yapılacak inş tutar aşılamadanda korkuyorum biraz :emir_bebek:

geçmiş olsun canım benim sol tüpüm kapalı çıktı rahim filiminde dr bana laparoskobi ile açabiliriz istersen dedi o yüzden sordum sana ben kabul etmedim netten ameliyatı izlemiştim korktum şimdi bu ay nasipse inşallah aşılamam yapılacak inş tutar aşılamadanda korkuyorum biraz :emir_bebek:

korkulacak birşey yok ben yaptırdım aşımala hayırlısı neyse o olsun ama tüpün kapalıysa açılması lazım

Slmm kızlarr ben geldımm..sınavlarıı atlattık cokk sukurr..zorduu hele ıstatıstıkk benı mahfettı ve ıngılızcee ınsallahh gecebılırum bu derslerıı..

Kızlarr yaa bısı sorucamm ben gecenlerdede catlama ıgnesı olmustu,m ama bu seferr oldugum gunden berı goguslerımde asırı hassasıyet varr normalmıı??gecen adet olmaya yakınn bole olmustu ama bu sefer farklı..korkuyorumm kıstmı oldu acaba catlamadıda..

bugun doktora gittim. doktor klomenın yanında DEKORT diye bir ilaç verdi kortızonlu bu ilaç bu ilacı kullanan varmı . ne yapmam gerekiyo...

canım benımmm cok uzuldum ama suan bıraz daha ıyıyım sende uzulme hepımız aynı sey ıcın savasıyoruz allah hepımıze gercekten sabır verısın ınsan beklemkekten cok sıkılıyor bıran once olsun ıstrıyor ama yapcak bısey yok umudumuzu yıtırmeyelım.benım ılk denemem canım .hıc cocugum yok. 27 yasındayım. Bendede pko var
4 yıllık evlıyım evlılıgımızın ılk ayında hamıle kaldım ama daha cok yenı evlıyız dıye ve baska ozel bı denenden dolayı aldırmak zorunda kaldım.yanı bılıyorumkı cocugum oluyor.ozaamn pko yoktu bende.2 sene evvel sıgarayı bıraktım ve bıanda kılo aldım.adetım duzensızlesmeye basladı derken cok kılo aldım 20 kg kadar ve ozaamn hıc adet olmamaya baslayınca doktora gıttım ve pko oldugumu soledı. 1 senedır ugrasıyorum kendı kendı ama olmayınca tekrar doktoruma gıtım ve tedavıye basladık.bakalım artık hayırlısı canım. Ben yarın tekrar gıdecegım doktora.bakalım yarın neler olacak hayırlı haberlerı beklıyoruz ınsallah :) sen ne zaman doktora gıdıceksın canım ?senınle hayırlı haberlerını beklıyoruzz

selam kızlarr bende cok ıstah acıcı haberler yokk.cumartesı doktora gıttım yumurtalarım 15, gun ve hala 9.5 mm de kalmıs hıc gelısmemısss yarın tekrar doktora gıdıcem bı 18. gunu tamamlayalım dedı doktor. bakalım artık ne olacak. doktor deıkı anlasılan klomen yumurtaları cok uyarmamıs dedı ıstersen cok aclen varsa hemen ıgne tedavısıne gecelım dedı. bılemedım ne yapsam dıye sız ne dsuunuyorsunuz? KIZLARRR LUTFENN ACIL CEVAP VERIN YARIN DOKTORA GIDICEM SIZCE NE YAPIYIMMM????
WOW SENIN DURUMUN NE OLDU CANIM?:26::26::26::18::18::18::18::18::18::18::18::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:

arkadaşlar ben buraya arada sırada yazıyorum ama yazılarınızı devamlı okuyorum hamile habeirni okuyunca seviniyorum banada umut oluyor.. bende 3 kez klomen ve catlatma ignesi denedim son olarakta aşılama yapılmıştı malesef o da tutmadı doktorlar sebepsiz diyor ama tek bir doktor rahim döllenmiş yumurtayı yakalamıyor demişti moralim cok bozuk. üstelik bu ay adetim 6 gün önce geldi yani umutlanmaya bile vaktim olmadı aşılamada :KK43:

selam kızlarr bende cok ıstah acıcı haberler yokk.cumartesı doktora gıttım yumurtalarım 15, gun ve hala 9.5 mm de kalmıs hıc gelısmemısss yarın tekrar doktora gıdıcem bı 18. gunu tamamlayalım dedı doktor. bakalım artık ne olacak. doktor deıkı anlasılan klomen yumurtaları cok uyarmamıs dedı ıstersen cok aclen varsa hemen ıgne tedavısıne gecelım dedı. bılemedım ne yapsam dıye sız ne dsuunuyorsunuz? KIZLARRR LUTFENN ACIL CEVAP VERIN YARIN DOKTORA GIDICEM SIZCE NE YAPIYIMMM????
WOW SENIN DURUMUN NE OLDU CANIM?:26::26::26::18::18::18::18::18::18::18::18::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:

ne kadarlık evlisin canımm ?? günde 2 tane içiyordun dimi klomenii...dr dediği gibi vaktin ve sabrın varsa bidahaki ayda klomen kullan dozu 3e çıkartırsınızz ozaman büyür belkide...bendede klomen etki etmedi biz iğneye geçtik onunlada bidene zor büyüdü işte ben çatlama iğnesi vuruldum şimdi beklemedeyim 2 haftada belli olacak bakalım..

ssk varmı sende..özelemi gidiyorsun..iğneler biraz pahalıı...900 tl tuttu benimkiler...ben özele gidiyorum ama hastanem rapor çıkarttı ssk lıyım..ozaman 250 ye düştü iğneler..dr una sor rapor çıkartıyormu ?? çıkartıyorsa iğnelere geçç..

arkadaşlar ben buraya arada sırada yazıyorum ama yazılarınızı devamlı okuyorum hamile habeirni okuyunca seviniyorum banada umut oluyor.. bende 3 kez klomen ve catlatma ignesi denedim son olarakta aşılama yapılmıştı malesef o da tutmadı doktorlar sebepsiz diyor ama tek bir doktor rahim döllenmiş yumurtayı yakalamıyor demişti moralim cok bozuk. üstelik bu ay adetim 6 gün önce geldi yani umutlanmaya bile vaktim olmadı aşılamada :KK43:

canımm geçmiş olsunnn...dr güzel teşhiste bulunmuştaa peki bunun için tedavii yokmuşmuyy..burdada böle arkadaşlar çok tüpdede tutmadıı...rahimin bu yapısına etki edecek bişi yokmuymuş ne dedi dr un??

Allah razı olsun dualarınızı esırgemeyın :KK14::KK14:

amin cnm cümlemizden, esirgemem duamı emin ol böle olmamanın acısını yaşadığım için en ufak ağrımda bile rabbim olmayanlarada tatır bu acıyı, nasip et diyorumm

olmaz mıııııı.... her zamankı gıbı bu ayda geldı bır gun gecıkmelı de olsa....dün olacaktım bugun oldum yıne...

karın agrısı var coooooooooookça.....:KK14::KK14::KK14::KK14:

pc'm bozukdu cnm, biraz geç oldu ama geçmiş olsun iyimisin şimdi :26:

Doğru cnm napim bnde bebis için sıkcm disimi inşallah tutar tsk ederim cnm hamilelerin duasi kabul olur bana ve bnm gibilere dua et canimsin

ederim cnm tabiki yeterki sen içini ferah tut ve allah'a
sığın bolca dua et. rabbim yardımcın olsun.

ne güzel bir hamile daha var sardunya allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin :KK9::KK49:darısı tüm isteyen bizlere

çok saol cnm amin inşş..
inşş rabbim tüm isteyenlere tezz zamanda nasip etsinnn...

X