klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Rahim filmi cektrdm ama anestezi ile yaptrdm cnm ben vajinismus gecirdm evlendigimde o yüzden dayanamdm islem sırasında korkudn yaptrmamstm anestezi yaptilar buda öle olur die cok stres yapıyorum iste ya bide o ilacdn dktr yazmssa istcm bnde

hamile misin canım?fikirlerini bizlere sölermisin?
Pkolu muydun.kac zmn sonra oldu bebegin

evet cnm hamileyim, darısı tüm isteyenlere inş..
hayır pkolu deildim.
merak ettiklerini sorabilirsin cnm bildiğim şeyleri paylaşırım tabiki.

rahim filmi biraz ağrılı bir işlem ama dayanılmiycak gibi deil. ben normal çektirdim, onu çektirdiysen gerisini boşver cidden korkulacak işlemler deil. lütfen dişini sık bebeğine kavuşunca herşeyi unutucaksın..
dr uygun görürse zaten verir, progestan ve folic asiti.

sanada mehaba canım
iyi pazarlar.nasıl gidiyor hamilelik?
rabbim bizede nasip eder inşallah...

saol cnm, amin inan çok dua ediyorum rabbim tüm isteyenlere nasip et die.
inş bende sağlıkla kucağıma alırım.
ii gidiyor hamilelik çok şükür, sabahları bulantılar zorluyor biraz

Allah razı olsun dualarınızı esırgemeyın

Doğru cnm napim bnde bebis için sıkcm disimi inşallah tutar tsk ederim cnm hamilelerin duasi kabul olur bana ve bnm gibilere dua et canimsin

ne güzel bir hamile daha var sardunya allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin darısı tüm isteyen bizlere

Son düzenleme:
merhaba aysun nasılsın....

elif canım iyiyim nasıl olayım.umutsuz bir şekilde regli bekliyorum.kendimi olumsuz sonuca hazırladım.ama neden ben neden biz diye soruyorum hep.biz anne babalığa layık değilmiyiz?ne zaman o testte iki çizgiyi göreceğiz?rabbime ellerimi açtım yalvarıyorum artık bizi de duysun diye.

herşey güzel tüm sonuçlar temiz ama bebek yok.isyan edesim geliyor bazen sonra susuyorum.en doğru zamanı bilen RABBİM diyorum...

bugünleride göreceksin tatlım inşallah üzülme allah büyük. yaza kaldıgı iyi olmuş ardarda çok yıpranmışsındır hem dinlenirsin hemde kendiliginden geliverir bebegin onu allah bilir ümidi kesmek yok dua ile inşaallah

evet canım doktor verdi daha önce hatta 7 ay tedavi gördüm sonra glucophage verdi klomen ve duphaston üçünüde kullandım ve gebe kalmıştım

selam kızlar
bugun doktore gıdecegım ıcın cok heycanlıyım.bugun ıtıbarıyle yumurta takıbıne baslanıyor.hadı bakalım hayırlıısı.umarım bu ay yumurtalarım buyur ve gebıs kalırımmm:) .aksamustu 7 de gıdecegım aksama hepınızı haberdar ederım canlarım :) hamıle kalanlar yazsınlar bıze umut olsun brıazzzz:)

canım yaa daha erken değilmi bu kadar olumsuz konuşmak içinn...test yaptınmıı ??ama idrar testlerine güvenmee..orda çıkmıyorr..yani bu kadar erken çıkmıyorr..12. gününde kanda baktırsann..ne ne değil o zaman belli olur...rabbim hakında hayırlı olanı versin..

baktirdim bugun.maalesef negatif.6yumurtayla girdigim asilama olumsuz oluyorsa ben daha nasil umitleneyim.cokcanim slkkln bu duruma.hayirlisi olsun artik

baktirdim bugun.maalesef negatif.6yumurtayla girdigim asilama olumsuz oluyorsa ben daha nasil umitleneyim.cokcanim slkkln bu duruma.hayirlisi olsun artik

canım benım sıkma canını hersey olacagına varır o gelecegı zamanı bılıyordur.bıraz daha sabırlı ol.ve umudunu sakın yıtırme .olucak dıye dusun hep pozıtıf ol:)

arkadaslar gebe kalanlar lutfen bıze hıkayelerınız anlatın umudu bıtenlere umut oolsun muczzz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…