klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar yarın yumurtalarım toplanacak, biraz korkuyorum inşallah her şey yolunda gider ve kaliteli yumurtalarm oluşmuştur..

Canim yani ayaklarim cok usyo. Birde sag tarafimda yumurtam vardi ama hep sol kasigim agtiyo. Diger belirtileri saymiyorum cunku adet belirtileriyle ayni.

benim için en önemli belirti gögüs uçlarımın koyulaşmasıydı şişkinlik tamam adet belirtisi ama renk degiştirme olmaz dı yani

Belirtilerinden biraz bahsedermisin canım. Kaçıncı gününde öğrendin çatlatma iğnesinden sonra? Ve ne gibi belirtiler yaşadın

çatlatma iğnesinden sonra 18.günde test yaptım. kasıklarımda , belimde ağrı vardı ve göğüslerim çok hassaslaşmıştı dokunamıyordum.

hımm tamam canım anladım..çatlatma iğnesi olduktan ertesi günmü olucak aşılaman ?

benim 12 gibi vuruldum iğneyi sonra 1 gün geçti sonraki günde 12,5 gibi oldu aşılamayı.36 saat gibi oluyor.seninki erken değilmi ? saati..

Çok sevindim cnm :) en son yuoşların durumu nasılmış? Çat iğneni yaptımı sana? Allah hepimize hayırlısını nasip etsin cnm.. Dua edicem senin için :))

sağol cnm.3 sağda 3 solda yumoş var.2si 20 yi geçmiş.diğerleri 17-18lerde.saat 13:30 da vuruldum iğneyi.

evet hep 36 saat kavramı var.ama buna takılmıyorum ben.bu benim 4.çatlatma iğnem.ilk üçünde o 36 ya hep dikkat ettik ama olmadı.doktorumla konuşmuştum spermler 72 saate kadar canlı kalıyor rahimde.bir de büyük yumoşlar(20yi geçenler)çatlamaya daha erken müsait olduklarından saat tahmini yapmak zor dedi.yarın o saatler 26.saat falan oluyor.ertesi gün akşam yine çalışmamız olur.6 taneden 1 isi tutsa yeter zaten.herşey rabbimden.o ol derse olacak.

Kızlar çatlama iğnesi olalı daha yedi güncük oldu zaman geçmiyo ya adeta durdu ya ben nasıl bekliycem.tam düşünmüycm dedim arkadaşım aradı hamileymiş nasıl mutlu oldum onun adına anlatamam ama bi üzüldüm ben nezaman vercem bu haberi ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…