klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Maşallah prensesimize cnm, suyunu ihmal etme cnm. Rabbim ikinizi de korusun. Umut eren tahmin ettiğimiz gibi yaramaz biraz. Çok yoruyor. Uykusu düzensiz, inş senin kızın uslu olur. Öpt cnm
arzucum merhaba cnm.inşallah iyi haberler vermeyi ben de çok istiyorum.umut nasıl?

kizlar yarin 4 gibi asilamam var.dualarinizi eksik etmeyin
ayyy cnm benim ya, şu sıralar aşılaman bitmiştir heralde. İnş bu sefer mutlu haber alıcaz senden. Hayırlısı olsun cnm. Umut karnımdaki gibi işte. Pek uyutmuyor bizi, artı birazda huysuz galiba. Kime çekti bilmem... Ben şeker gibi insanım halbuki kızzz beni hamiş listesinden boşaltta kendini yaz hadi

Hayırlısı olsun cnm, inş aşılaman tutar.

Bence 36 saat sonra. Çünkü çatladıktan sonra döllenme olabilir.

Eğer 36 saat sonrası kastediliyorsa 14. günümdeyim canım. Çatlatma iğnesinin vurulmasına göre 15. günümdeyim. Oyyy oyyy beklemek çok zor sabırsızlık. Sürekli düşünmek düşünmek düşünmekkkkkk

arzucum asilamam yarin.ins iyi olacak

bugun asilamasi olan arkadasim ins hayirlisi olur hakkinda.vajinal muayenedeki o rahim agzini acan alet yerlestiriliyor degilmi

bugun asilamasi olan arkadasim ins hayirlisi olur hakkinda.vajinal muayenedeki o rahim agzini acan alet yerlestiriliyor degilmi

canımm hakkında hayırlısıı olsunnn...inşallahh 2 hafta sonra belli olurr..güzel heberlerini alırızz inşallahh...

bugün aşılama olann arkadaşımmm..rabbim hakkında hayırlısını versinn...

kızlar bende herşey aynıı..tarlusalim bugün bitti şimdi adet olmayı bekliyorum cumartesi dr a gidicemm.....

inşallah aşılamanda çok rahat geçer.sonuç olumlu olur..evet o alet yerleştiriliyor canım.ama o arkadaş değilim.
bişey sorcam neden saat 4 dediler sana..bende saat falan demiyorlar..öğleyi buluyor.ama belli saat vermiyorlar..merak ettimde seninkini..

inşallah hayırlısıyla tutar canım..progestanı ben bilmiyorum.bana vermediler..

mrb arkadaşlar bende bir kutu klomen kullandım sonrasında pregnyl çatlatma iğnesi oldum ve şimdi 6 haftalık hamişim. ilk ayda oldu ve biz çok şaşırdık . darısı sizlerin başına.

ne güzel.çok sevindim..amin inşallah bizlerin başına darısı...

İnşallah çok çokçok çok çok güzel atlatırsın. Her şey gönlünce olur....Rabbim senin için en hayırlısını versin canım

teşekkür ederim cnm.

Haydi hayırlısı canım. İnş. 2014'ün ilk bebiş haberini senden alırız.

inşallah çok istiyorum

canımm hakkında hayırlısıı olsunnn...inşallahh 2 hafta sonra belli olurr..güzel heberlerini alırızz inşallahh...

sağol cnm

canım ben çalışıyorum.öğleden sonraya izin alabildim.eşim 1 gibi tahlili verecek.işte 3-4 gibi aşılama olacak.çatlatma iğnesini 13:30 da vuruldum.26.27.saate denk gelecek

Kizlar sizce yarin test yapayimi. Yarin 16. Gun

canım bende geçen ay 15 gün tahlil verdim ve çıktı doktor hamilesin dediginde şok oldum yani vücudumda degişiklik vardı ama ilaçlardan diye düşünüyordum yani çıkar ver şu tahlili vallaha sırf merakımdan girdim bi bakıyım belki tahlil yapmışsındır diye düşünüyordum

Canim kan tahlilimi vereyim idrarmi

Simdi idrar testi yapsam cikarmiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…