klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar ben bugün doktora gittim yumurtalıklarım çatlamış yine ilişki önerdi ama bu sefer yumurtalıklarım ne tez çatladı bi anlam veremedim:26::26:
kız yumurtalıkların deyil yumurtan çatlamış bırak internetide bol bol çalışın haydeeee

sızın bu sabrınıza ımrenıyorum. kız ben olsam coktan yapardım. yap ta sende kurtul bızde kurtulalım...
canımcım her seferinde tek çizgi görmekten bıktım ve korku heyecan sardı :18::18:birde çatlatma iğnesinden sonra adetim iki gün geç olmuştu .aynı gün olmamıştı yanimesela 7 kasımya ben 9kasım olmuştum yani

Son düzenleme:
Cnm Allah sana bgslasin yine sen annelik duygusunu tatmşsn.bu kadar stres yapma veren Rabbim bir daha verir.

canım ne tür belirtiler hissettin kasıkta ara ara batmalar varmıydı:44:

her bayanda durum aynıymıs nette bır doktor kadın dogum uzmanı bır sayfa acmıs boyle sorusu olan ıcın falan. o demıstı bende baska yerlerde arastırdım dogru yanı. yumurta catladıktan 14 gun sonra her kadın adet olurmus. bu gec adet olan bayanlar ıcın aslında yumurta catlamıyormus. sen yumurtanın catladıgını bılıyorsan 14 gun say ıste. adet olmamıssan kesın hamılesın ıste...

Cnm Allah sana bgslasin yine sen annelik duygusunu tatmşsn.bu kadar stres yapma veren Rabbim bir daha verir.
amin canişim evet tattım şükür olsun rabbime ama 2 yaşına kadar büyüttüm sonrası annem büyüttü tam yaşayamadım her anını şimdide anne annesiyle kalıyor ayrılamıyorlar bizde bir tane daha istedik rabbim verirse inşallah yani evde ediyle büdüyüz şimdi inşallah sanada nur topu gibi nasip eder allahım tez zamanda hayıt suyunuda iç emi belki önümüzdeki ay sen şişersin bolan gibi bakdemedi deme

Son düzenleme:
Hayıt suyunu prolaktın ıcın ıcıyosunuz dımı bende içdim cok faydasını gordum tavsıye ederım dolabımdan eksık etmedım ... boncuk çayı dıyorum ben ona

Allah razi olsun cnm insallah insallah.Allahn izniyle sende annelik duygusunu tazelersin insallah. . .

çatlatma iğnemi oldum 1 gün sonraki gece acayip sancım oldu sonra geçti çatlamıştır zannedersem.gerçi ende geç adet olanlardanım düzensizdi doktor ilaçla düzenledi sonra klomen ve çatlatma iğnesi verdi tatlım

Adtliykende icilir mi?klomen kullanirken falan?
her adet olusunuzda yumurtlama gununuze kadar için yumurtlama gununden sonra içmemenızın sebebı eger bebiş tutunursa sut sevıyesının yukselmesını engellemıs olursunuz o yuzden yumurtlama gunune kadar için dengelıyo ama adetın basından itibaren 14. gunde bırakın her sabah ac karnına bı bardak ... ve ben bu ay kuru incir yedım haftada bir kez 6-7 tane

Hayıt suyunu prolaktın ıcın ıcıyosunuz dımı bende içdim cok faydasını gordum tavsıye ederım dolabımdan eksık etmedım ... boncuk çayı dıyorum ben ona
kız sen şu belirtilerini bir yazsana bacımmm dilimde tüğ bitti kı

Son düzenleme:

Haftada 6 7tane incir mi yedin,yoksa haftada bir defa 6 7inciri kaynatp suyunu mu ictn?

kız bacikom cesaret edemiyorum yarında olsun gelmezse bişeyler yapcam eşimde yap diyor ama morelimi bozmayım akşam uyuyamam ..zaten kaç gündür diş ağrısından uyuyamadım geberdim
kiz yap sonuc cikmazsa sabah bir daha yaparsin zaten hamilesin niye ogrenmeyi erteliyosunki
aaa kadavradan rahim nakli yapılan kadın hamileymiş.allahın mucizesi yaa
yaaa artik herseye care buluyolar
slm kızlar geçmişi okumadın bu ay hamile kalan varmı.ben halen adet olmadım...
var tatlim ama ikisinide tanimazsin gibi gelir yoktun haber bekliyoruz sendende

kızlar acaba ben de bir dahaki ay aşılama mı istesem.salı adet olucam bu ay da klomen verecek.bir dahaki ay direk aşılama desem doktor kabul eder mi acaba?sanmıyorum aslında edeceğini.çünkü benim doktor tedaviyi sırayla yapmaktan yana.hiç aceleci değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…