klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

waw ilaçla hep tek yumurta elde ettik tutmadı.şimdi önce ilaçla uyardık yumoşları peşine iğne başladık.normalde hep tek tarafımda yumoş oluyordu ve 2-3 yumoştan sadece 1 tanesi büyüyordu.bu ay nasıl olduysa iki tarafta da var.iğneden sonra özellikle sağ tarafım ağrıyor.yarın sola vurucam bakalım solda da aynı etki olacak mı

waw ilaçla hep tek yumurta elde ettik tutmadı.şimdi önce ilaçla uyardık yumoşları peşine iğne başladık.normalde hep tek tarafımda yumoş oluyordu ve 2-3 yumoştan sadece 1 tanesi büyüyordu.bu ay nasıl olduysa iki tarafta da var.iğneden sonra özellikle sağ tarafım ağrıyor.yarın sola vurucam bakalım solda da aynı etki olacak mı

İğneni senmi yapıyorsun cnm? Hangi tarafa vurursan o taraftaki yumoşmu büyüyo yani ? İnş sağlıklı 3 yumoşun olur çünkü bildiğim 6 tane kocaman olursa aşılama yapmıyolar direkt tüpe geçiriyor eğer istersen çünkü baya çoğul gebelik riski oluyormuş bu durumda.

evett kızlarr gelelimm bende sonn durumlaraaa...

ben iyiyim ruhsal olarak acık toparlamış durumdayımm..buna AMH testi sonuçlarınında etkisi var tabii...

bugün klomene başladımm...haftaya cumartesi dr gidicemmm..rapor çıkaracakmış dr um..iğneler içinn...özelde rapor çıktıgını bilmiyordum...dr istermisin dedi bende neden olmasınki dedim...bakalım cumartesi ne olacakk..

Cnm hayırlısı olsun .. Klomenden sonra ne iğnesi kullanacaksın peki ?

değişik bi taktikmişşş..ilk duydum genelde direk başlatırlar yaa...ama belkide tedbir amaçlı böle yapmıştır dr...dozu ayarlamak içinn...

hadi bakalım hayırlısıı olsunnnn...dualarımdasın ..bakalım bana etki etmedi klomennn iğnelerde ne olacakk...iğneler arasında bi fark varmı dr hangisini yazarsa kabul edeyimmii ?? ben yanlış yazmışım yukarı klomene başlamadımm..tarlusale başladım adet olunca gidicem dr a...bakalım bende neler olacakk..bende pko varr vee biraz inatcı ondan sonuç mechull...

Cnm hayırlısı olsun .. Klomenden sonra ne iğnesi kullanacaksın peki ?

amin canım sağoll...yaw arkadaşım yanlış yazmışım klomen değill..tarlusal yazacaktımmm...tarlusala başladım..adet olunca dr gidicem..bu ay direk iğnelerle başlıcazz bakalım hayırlısı ne ise o olsun inşallahh...

evet canım..çok zaman oldu..3 klomen 2 aşılama 3 ay ara derken..şimdi tüp bebekte sıra.. ben de bir süre foruma hiç gelmemiştim brz kafamdan çıksın bu düşünceler belki rahatlarm diye de..çıkmıo ki zaten insann aklından..hayrlıs ıbakalm..inşallah mutlu haberler alacağız artk!!

inş cnmm inş insanın aklından hiç çıkmıyo gerçekten ne yaparsam yapayım kafamda hep

Burcumufuk sen nasılsın cnm? Doktorla görüşebildinmi?
perşembe günü doktora gittim.doktorum üzüldü ilk aşılamamın sonucu negatif olunca:KK43: Ultrasonla baktı yumurtam çatllamış ve ksitim 1.5 cmlik kistim duruyor.Tedaviye 2-3 ay ara verelim dedi.şeker ilacını keselim inofolic diye yumurta geliştirici toz verdi folicasite devam vücudun çok ilaç aldı dinlensin biraz kendiliğinden olur belki doktora umudum yok artık benim dedim.İlaçsız adet bile olmazken nasıl hamile kalacağım diye.Tek duam bu tedavi umarım hakkımda en hayırlısıdır Allahım hepimizin yardımcısı olsun.

evett kızlarr gelelimm bende sonn durumlaraaa...

ben iyiyim ruhsal olarak acık toparlamış durumdayımm..buna AMH testi sonuçlarınında etkisi var tabii...

bugün klomene başladımm...haftaya cumartesi dr gidicemmm..rapor çıkaracakmış dr um..iğneler içinn...özelde rapor çıktıgını bilmiyordum...dr istermisin dedi bende neden olmasınki dedim...bakalım cumartesi ne olacakk..

İnş iğneler iyi gelir ve güzel sonuca ulaşırsınız.

waw ilaçla hep tek yumurta elde ettik tutmadı.şimdi önce ilaçla uyardık yumoşları peşine iğne başladık.normalde hep tek tarafımda yumoş oluyordu ve 2-3 yumoştan sadece 1 tanesi büyüyordu.bu ay nasıl olduysa iki tarafta da var.iğneden sonra özellikle sağ tarafım ağrıyor.yarın sola vurucam bakalım solda da aynı etki olacak mı[/

Yumurtaların büyümesinin iğnenin vurlduğu tarafla bir ilgisi yok.Ben 14 gün gonal f vuruldum bazı gün sağa bazı gün sola yumurtam sol tarftaydı ilgisiolsa doktor söylerdiye düşünüyorum.Çünkü bu iğne koldan da vuruabilen bir iğne.

değişik bi taktikmişşş..ilk duydum genelde direk başlatırlar yaa...ama belkide tedbir amaçlı böle yapmıştır dr...dozu ayarlamak içinn...

hadi bakalım hayırlısıı olsunnnn...dualarımdasın ..bakalım bana etki etmedi klomennn iğnelerde ne olacakk...iğneler arasında bi fark varmı dr hangisini yazarsa kabul edeyimmii ?? ben yanlış yazmışım yukarı klomene başlamadımm..tarlusale başladım adet olunca gidicem dr a...bakalım bende neler olacakk..bende pko varr vee biraz inatcı ondan sonuç mechull...

amin canım sağoll...yaw arkadaşım yanlış yazmışım klomen değill..tarlusal yazacaktımmm...tarlusala başladım..adet olunca dr gidicem..bu ay direk iğnelerle başlıcazz bakalım hayırlısı ne ise o olsun inşallahh...
gonal f yazacaktır büyükihitmalle inş uğraştırmadanbüyür.

herkese merhabalar...geçen ayda biraz burdaydım sonra olmayınca insan bi uzaklaşıyo sonra test zamanı yaklaşınca tekrar bi heyecan burda buluyosun kendini :KK1:

geçen ay klomen +çatlama iğnesi olmadı 17. gün adet oldum..bütün belirtilerim vardı tutunamadı galiba:KK43:

bu ay yine klomen +çatlama iğnesi..16. gün iğneden sonra..progestan 200mg gece yatmadan 1 tane alıyorum..dr geçen ay vermemişti bu ay verdi...2. bebiş için uğraşıyoruz 11 aydır..4 yaşında bir kızım var..kızım hemen olmuştu ilk ay kendiliğinden..kardeş istiyor hemde 4 tane :)) geçen ayda bu ayda 3 er yumurtam olusmuş..bakalım bat 9 ocak..

RABBİM herkesin önce göbişini sonra da kucağını boş bırakmasın hayırlı evlatlar nasip etsin..

İğneni senmi yapıyorsun cnm? Hangi tarafa vurursan o taraftaki yumoşmu büyüyo yani ? İnş sağlıklı 3 yumoşun olur çünkü bildiğim 6 tane kocaman olursa aşılama yapmıyolar direkt tüpe geçiriyor eğer istersen çünkü baya çoğul gebelik riski oluyormuş bu durumda.

vuruldugu taraf onemli diil.yumurta zaten kaliteli ise ona etki eder.hepsi buyumez bence.cunku klomen icerken sdece 1 tanesi buyuodu.tup bebek icin erken daha.sanirim dogal haline birakir bu ay.ya da asilama der.igneyi kendim yapiorum.

ben okumustum hapla igneyi veraber kullanani.dozaj ayarlamasi icin iyi bir yontem.ben de pkoyum biliosun.ilacla belirli boyuta geldi igne nasil etkilicek bakalim.igneyi sorgulamadim direkt puregon 300 yazdi

Son düzenleme:
waw ilaçla hep tek yumurta elde ettik tutmadı.şimdi önce ilaçla uyardık yumoşları peşine iğne başladık.normalde hep tek tarafımda yumoş oluyordu ve 2-3 yumoştan sadece 1 tanesi büyüyordu.bu ay nasıl olduysa iki tarafta da var.iğneden sonra özellikle sağ tarafım ağrıyor.yarın sola vurucam bakalım solda da aynı etki olacak mı[/

Yumurtaların büyümesinin iğnenin vurlduğu tarafla bir ilgisi yok.Ben 14 gün gonal f vuruldum bazı gün sağa bazı gün sola yumurtam sol tarftaydı ilgisiolsa doktor söylerdiye düşünüyorum.Çünkü bu iğne koldan da vuruabilen bir iğne.

bencede yok:-)hangi yumos buyumeye musaitse o etkilenir.onemli olan yumurtanin coklugu degil kalitesi iste.
yeni.tup bebek yaptiran bi arkadasim vardi.doktor islem esnasinda eger uygumsa 3 embriyo birden koycam demis.arkadasim kabul etmis ve su an tek gebelik olustu

kızlar bugün adetimin ıkıncı günü , sabah onda doktoruma gittim muayene etti bir problem yokmuş , bugün iğnelere başladık hayırlısı ile merional 75 kullanıyorum. 5 gün kullanıcam perşembe günü onda yine kontrolüm var :) aslında bu ay rahim filmi çekelim dedi bana ama ben istemedim..bir aşılama daha yapalım eğer olmazsa öbür aya çekeriz dedim, bir sorun olduğuna inanmıyorum çünkü ailede böyle bir problem yaşayan olmadı hiç allaha şükür , bide ilk aşılama dönemımde çok kötü olaylarda yaşamıştık aile olarak ben birazda olmamasını onlara bağlıyorum,içimden bir ses bu defa olacak diyor bakalım hepimiz içinde hayırlısı ne ise o olur inşallah :)

kızlar mrb dayanamayıp kan testi yaptırdm malesef olumsuz.hayırlısı RABBİM büyük..herkesin yar ve yardımcısı olsun.....

Cnm benim moralini sakın bozma bu daha ilk denemen, bir an önce kendini toparlayıp doktorunla irtibata geç , tekrardan tedaviye devam edin .. Bak ben öyle yaptım , inanıyorum ki bu kez başaracağız :)

X