klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Waw cnm aşılamaya ne zaman başlayacaksınız ??? Ben bu ay ilaçtan sonra önümüzde ki ay iğneye geçeceğim eğer ilaçta yumoşlarım büyütmezse bu arada diyet bölümüne yazdım yazı cnm

hadi bakalımm hayırlısı olsun hakkındaa....bende bu ay ilaç içiyorum canımm..eğer yumoş olursa aşılama yapılacak haftaya bugün belli olurr...bizde ozamana kadar b,razda olsa veririz inşallah kilo..

ciktim simdi.bi sorun yok yumos buyumemis bile.tarlusal verdi.glukofeni ikiye cilarmami tavsiye etti.ben zaten icmedim bu ay glukofen.kilo aldim belkide.hormon ve sperm testlerini yenilememize gerek yok dedi.
adetin 2.gunu gidicem igne vercek.asilama sordum egerki yumirta sayisi vs uygun olursa ben zaten yonlendiricem tedaviyi dedi.tup bebege yakin bir yumurtlama olursa yapcaz dedi(2 sagda 2 solda yumos olusursa falan)bole iste.simdi olaclarimi duzenli icip spora baslicam kafayi dagitcam

kist olmamasına sevindim canımm..hadi bakalım hayırlısı olsun hakkındaa..bu ay hep beraber aşıla yolundayızz desenizee...rabbim sabrını ve kolaylıgını versin hepimzie..

iyi akşamlar kızlar nasılsınız? sabahtan beri giremedim bir türlü, bugün sabah doktora gittim ıkı tane yumoş gelişmiş ama biri 13 mm kalmış diğeride 18 mm doktor yarına tekrar gel kontrol edelim çat iğneni yaparız dedi ama 13 olandan pek ümidim yok belkı iğnenın etkisiyle büyüyebilir bazen etkı edıyor bu durumlarda çat iğnesi dedi. aşılamam da perşembe gününe olcakmış büyük bir ihtimal dedi.sizler ne diyorsunuz bu duruma sizce büyürmü benim küçük yumoş :KK43:(( tek bir yumurtayla aşılamanın tutma ihtimali daha düşük biliyorum onçin moralim çok bozuk. :KK43:

bu ay aşılamam olmazsa rahim filmim çekilecekmiş diyor.

canım hayırlıssı olsun hakındaa büyüyede bilir yumoşunn ona takılma en azından 1 tane var onada şükrett..diğeri büyürsede ikizin olur belkidee :) şimdi sen böle yazınca bende tereddürre kaldım..bu ay iğna almadımki 2 yada 3 yumoş olur diyee :) :) klomen içtim yinee...ama dediğn gibi tek yumurtada ihtimal azalıyorr..nasipp yaaa...

perşembe aşılaman olacakmış..yaa burdaki bi arkadaşa aşılama öncesi idrar toplamasını söylemiş dr idrar dolu yapıcaz aşılamayı demişş ..senin dr dedimi öyle bişii ?

Herkese günaydın.nasılsnz kızlar?ya ben kürtajdan snra bi abimglde kaldim bi ablamglde,ordada buraya bglanamakta zorlanyrdum cekimden dolayi.dün aksam evime geldim.yazarim artık insallah.ben gecen persembe kontrolüm vardi gittim sadce beta hcg ye bakıldı düsmüş mü diye.8e düsmüştü doktr paztside gel bi de hormnlarna bkalım dedi.dün gittim işte bkıldi hormnlar iyi cıktı beta hcg de 1,8 e düsmüs sükúr.doktr haftaya pztsi tekrar gel e2,lh ve fsh tekrar bkalim dedi.ben iliski durumunu sordum simdilik korunun mikrop kapmasin,ben zamanini söyleycm sana dedi.her sey bundan ibaret kizlar
Arzucugum haftaya umuttan güzel haberler alirsn insallah.kaptan cnm hadi sendnde müjdli bi haber gelsn.sardunyam arkadas tebrik edrm senide.aysuncugum dilerim yeni yılın ilk ayinda bebegn seninle olsn artk

canımm sevindimm iyi olmanaaa....negüzell hormonlarında yerindee...allaha şükürlerr olsunnn..hele bi rahimde toparlarsınn yeni ufuklaraaa açılıcazz inşallahh..

kızlarr napeysınızz nasılsınızz..dilerim herkezz iyidirr...

ben dün tahlil verdim yinee....sorunlu hormonlarım hala sorunluu :) lh şım yine 20....:KK14:

prolaktın iyi ama e 2 yüksek değer çıkmış.. 20 yazıyordu e2 kaç olmalıki adetin 3. günü...

pazartesi gidicem dr a..bakalım o ne dicekk...

Herkese günaydın.nasılsnz kızlar?ya ben kürtajdan snra bi abimglde kaldim bi ablamglde,ordada buraya bglanamakta zorlanyrdum cekimden dolayi.dün aksam evime geldim.yazarim artık insallah.ben gecen persembe kontrolüm vardi gittim sadce beta hcg ye bakıldı düsmüş mü diye.8e düsmüştü doktr paztside gel bi de hormnlarna bkalım dedi.dün gittim işte bkıldi hormnlar iyi cıktı beta hcg de 1,8 e düsmüs sükúr.doktr haftaya pztsi tekrar gel e2,lh ve fsh tekrar bkalim dedi.ben iliski durumunu sordum simdilik korunun mikrop kapmasin,ben zamanini söyleycm sana dedi.her sey bundan ibaret kizlar
Arzucugum haftaya umuttan güzel haberler alirsn insallah.kaptan cnm hadi sendnde müjdli bi haber gelsn.sardunyam arkadas tebrik edrm senide.aysuncugum dilerim yeni yılın ilk ayinda bebegn seninle olsn artk

Geldiğine sevindim canım. İnşallah her şey güzel gider.

çok saol cnm amin inş senin gibi kucağımada almayı nasip eder rabbim.
inşş bu topik uğurlu geldi bana inanıyorum allahın iziniyle, diğer bebiş isteyen kızlarda kavuşacaklar bebişlerinee:KK16:

çok saol cnmm amin inş.. ewtt sen ve anka demiştiniz bana ama heray ümitsizlik yaşadığım için yine korkuyordum :KK17:
rabbim inşş tez zamanda sana ve diğer isteyen kızlarada nasip edecek cnm inanıyorum ve dua ediyorum :KK16:

Canım sen aşılama mı yaptırmıştın bu ay? Sırrın neydi?:KK53::KK1:

himmm guzell kullan kullan yarasin

sen hafta sonuna kadar nasil dayancan
canım hıc aklıma gelmıyor ınan bana... evdekı testı bıle kardeslerımın ısrarı ıle yaptım. iş benı cok oyalıyor masallah...
Canim anladim zaten bende hastanenin yorgunluğundan ariyamadim seni... Guldenizle kulaklarini cinlattik bugün...inş herşey yolunda gider canim hafta sonu sevindirirsin bizi

ınsallah canım ınsallah. cok ıstıyorum artık bu guzel haberı almayı
Canim bozma moralini kuzun daha çok küçük tekrar gidene kadarda kurma kafamda sürekli bu konuyu. Çok opuyorum sizi

gecen dr iğne dedide bi ay daha klomen dedim inşallah işe yarar bu ayy...eger yumoş olursa aşılama yapıcazz bakalımm hayırlısıı...burda ilk klomen içtiğim zamanları okuyorumda ne kadar heycanlıymışımşimdi yarısı gitttii..bi garibimm..bakalım haftaya pazartesi belli olacakk..

hayırlısıı olsunn..inşallahhh kist felan yokturr..sadece ufak bi gecikmedir bence...

bende merak ediyordumm seniii...anamm çarşambayı bekledin okadar nasıl dayanıcannn haftasonuna kadar rabbim sabrınıda versinn..inşallah güzell haberlerle gell..

canım sımdılık aklıma gelmıyor :) iş yaradı bana bu sefer...eskı elıf olsaaaa coktan kac kez kan testı yaptırırdım:)

adenozinnn...canımm kafana takıp üzülmee gerçekten daha çokk küçükk...emin ol bidahakine sonuç süper olacakk..daha minickk o yaaaaaa...

canım benım sabırdan baska bırsey yok yapacak
canim geçmiş olsun
Dua edicem bebeğine
Insallah Rabbim sira versin

Canim insallah bebeğini kucağına alirsin

Guldeniz
Aysun
Deniz
Elocan elif
Elifyesiller
Seda
Öykü....
Sizleri de bebislerle dolu bir yil beklesin insallah..
Rabbim tüm isteyenlerin yüzüne gülsün..amin..

gunaydinnnn
doktorda sira bekliyorum.

arzu kafana takma daha cok kucik duzelecektir.ama farkli bir yere daha gotur derim.bi yakiniminda isitme ile ilgili sorunu oldu.bi hastane ayri diger hastane ayri rapor verdi.

kaptan iyi haberlerle gel ins.

karindan ultrason yapar dedi sekreteri.buyuk ihtimal tarlusal vercek.ben asil bundan sonrasini konusmaya geldim bugun.bakalim neler diyecek

ınsallah ıyı haber verececegım allahın ıznı ıle kızlar:)

kızlarr napeysınızz nasılsınızz..dilerim herkezz iyidirr...

ben dün tahlil verdim yinee....sorunlu hormonlarım hala sorunluu :) lh şım yine 20....:KK14:

prolaktın iyi ama e 2 yüksek değer çıkmış.. 20 yazıyordu e2 kaç olmalıki adetin 3. günü...

pazartesi gidicem dr a..bakalım o ne dicekk...

Sen ne zaman yaptırdın ki? Hormon tahlili sağlıklı sonuç almak bakımından adetin 2,3. günü yaptırılmıyor muydu? Ben mi yanlış biliyorum?:KK37:

canım hayırlıssı olsun hakındaa büyüyede bilir yumoşunn ona takılma en azından 1 tane var onada şükrett..diğeri büyürsede ikizin olur belkidee :) şimdi sen böle yazınca bende tereddürre kaldım..bu ay iğna almadımki 2 yada 3 yumoş olur diyee :) :) klomen içtim yinee...ama dediğn gibi tek yumurtada ihtimal azalıyorr..nasipp yaaa...

perşembe aşılaman olacakmış..yaa burdaki bi arkadaşa aşılama öncesi idrar toplamasını söylemiş dr idrar dolu yapıcaz aşılamayı demişş ..senin dr dedimi öyle bişii ?

canımm sevindimm iyi olmanaaa....negüzell hormonlarında yerindee...allaha şükürlerr olsunnn..hele bi rahimde toparlarsınn yeni ufuklaraaa açılıcazz inşallahh..

Geldiğine sevindim canım. İnşallah her şey güzel gider.
Sagolun kizlar Allah razi olsun.Rabbim dualarimizi hayirlisyla kabul etsin
canım hıc aklıma gelmıyor ınan bana... evdekı testı bıle kardeslerımın ısrarı ıle yaptım. iş benı cok oyalıyor masallah...

canım benım sabırdan baska bırsey yok yapacak

ınsallah ıyı haber verececegım allahın ıznı ıle kızlar:)
Insallah canim

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar. doktorum buugn bana klomen verdı . kıstım vardı cok sukur gıtmış gecen ay soğan suyu içmiştim . bu ayda içmek ıstıyorum tekrarlamasın dıye ama klomenle bır yan etkıleşımı olurmu bılemedım . sizce napayım

merhaba ben pko hastasıyım tedavide 2. ayım ve vücudum klomene cevap vermedi .Gonal f e başladı doktorum 75 ml ile ona da cevap vermedi 112,5 mlye yükseltti doktorum yumurtan direniyor dirençli pkosun dedi. V eyumurtan büyürse gerekirse aşılama yapacağım dedi .sadece bir yumurtam adetimin 22.gününde yani dün yapılan kontrolümde 17 mme ulaştığını öğrendik çok şükür son bir kez daha gonal f verdi bir kerede 150ml vurdu eşim dün göbekten .bugün doktorum karar verecek aşılama yapıp yapmayacağına .Moralinizi bozmayın çünkü benim yumurtam da 03.12den beri büyümeye çalışıyor Allahım hakkımızda hayırlısını versin vurulduğum son iğneler olur inş .

mrb arkadaşlar. doktorum buugn bana klomen verdı . kıstım vardı cok sukur gıtmış gecen ay soğan suyu içmiştim . bu ayda içmek ıstıyorum tekrarlamasın dıye ama klomenle bır yan etkıleşımı olurmu bılemedım . sizce napayım

Benim pek bilgim yok ama birinci sogan suyundan sonra 2.sini adetine 10gun kaldigi zaman iciliyor yani sen klomeni yalniz icip adetine 10kala sogan suyunu icebilirsin ama yine de bilen varsa cevaplar

merhaba ben pko hastasıyım tedavide 2. ayım ve vücudum klomene cevap vermedi .Gonal f e başladı doktorum 75 ml ile ona da cevap vermedi 112,5 mlye yükseltti doktorum yumurtan direniyor dirençli pkosun dedi. V eyumurtan büyürse gerekirse aşılama yapacağım dedi .sadece bir yumurtam adetimin 22.gününde yani dün yapılan kontrolümde 17 mme ulaştığını öğrendik çok şükür son bir kez daha gonal f verdi bir kerede 150ml vurdu eşim dün göbekten .bugün doktorum karar verecek aşılama yapıp yapmayacağına .Moralinizi bozmayın çünkü benim yumurtam da 03.12den beri büyümeye çalışıyor Allahım hakkımızda hayırlısını versin vurulduğum son iğneler olur inş .
Insallah Allah yardimcin olsun

Sen ne zaman yaptırdın ki? Hormon tahlili sağlıklı sonuç almak bakımından adetin 2,3. günü yaptırılmıyor muydu? Ben mi yanlış biliyorum?:KK37:

canım ben de 3. günü yaptırdımm..aşılama ve tüp bebekde bakılıyormuş genelde yumoş kalitesini ölçmek içinn..o yüzden 3. günü değerini sormuştumm...
Bugün pek bi tembelim:)kahvaltım daha yerde düsünün yani

sorma aynısı bendede varr..dersler bitti bendede öle bi tambellik varr...ev toplu ama temizlik yapmam lazım sınavdan bakamadım eve ..ama dönüm dönüp bakıyorum temizlik yapmam lazım deyip geri oturuyorumm :KK1::KK1::KK1:

arkadaşınn hakkında hayırlısıı olsunn..bendede varr o inatcıı yumurtalardannnn...herşeyin eni sonu nasipp nasipde varsa inşallah bunlar vesile olurda kavuşursunn kuzunaa...

canımm benim tam bi bilgim yok ama fikrimi söyleyeyimm...kist gitmişse bence bu ay içmee...çünkü içmen gereken zaman klomenin etkisini gösterdiği zamana gelecekk..hamilelik riski olanların içmemesi gerektiği yazıyorr...çünkü rahim duvarını inceltiyorr...bu seferde yumoş ggelişip çatlasa bilee tutunamama riski oluşuyorr...bide artı klomende inceltecek rahmii..ama vücut sonrasında toparlıyorr..benm korkum ikisi bir etki edip dahada inceltir diyee...başka sakıncasının oldugunuda duymadımm...hakkında hayırlısı olsun tedavindede..

Deniz yanlis anlattim sanirim.tup icin diilde diyelimki iki sagda iki solda yumurtlama gelisti.o zaman asilama yaparim dedi.tek tarafta yumurtan olursa zaten sperm degerleri normal.dogal iliski olacak dedi.

canım ben de 3. günü yaptırdımm..aşılama ve tüp bebekde bakılıyormuş genelde yumoş kalitesini ölçmek içinn..o yüzden 3. günü değerini sormuştumm...

sorma aynısı bendede varr..dersler bitti bendede öle bi tambellik varr...ev toplu ama temizlik yapmam lazım sınavdan bakamadım eve ..ama dönüm dönüp bakıyorum temizlik yapmam lazım deyip geri oturuyorumm :KK1::KK1::KK1:

arkadaşınn hakkında hayırlısıı olsunn..bendede varr o inatcıı yumurtalardannnn...herşeyin eni sonu nasipp nasipde varsa inşallah bunlar vesile olurda kavuşursunn kuzunaa...

canımm benim tam bi bilgim yok ama fikrimi söyleyeyimm...kist gitmişse bence bu ay içmee...çünkü içmen gereken zaman klomenin etkisini gösterdiği zamana gelecekk..hamilelik riski olanların içmemesi gerektiği yazıyorr...çünkü rahim duvarını inceltiyorr...bu seferde yumoş ggelişip çatlasa bilee tutunamama riski oluşuyorr...bide artı klomende inceltecek rahmii..ama vücut sonrasında toparlıyorr..benm korkum ikisi bir etki edip dahada inceltir diyee...başka sakıncasının oldugunuda duymadımm...hakkında hayırlısı olsun tedavindede..

Ben sinavda salladim gitti.zaten hiic bakmadim sinav giris belgemde gordum dersleri dusun.kafa veremedim ki

Kac doz aldin klomeni gunde?hic mi etki etmedi

Hiiistt kizlar evdeyim bu aralar..hadi eskisi gibi kaynatalim.gelen yazsin bakip cikmasin olur mu..yine duaya baslayalim ne guzel olur

eskiyi bilmiyorumm ama ben burdayımm...dua güzell olmazmıı...herşeyin başı ve sonuu....valla hepinizin yeri öyle farklıki bendee...çevremdeki kimseye bu halimi açamıyorum bi sizlersiniz anlayıp dinleyen o yüzden en derinimdesinizz...ve dualarım hiçbirzaman tekil değill...allahım bizede nasip et diyee...r

rabbim gönlümüzde olanı hayırlı eylesin..hakkımızda hayırlı olanada gönlümüzü razı eylesinn....

canımm benim tam bi bilgim yok ama fikrimi söyleyeyimm...kist gitmişse bence bu ay içmee...çünkü içmen gereken zaman klomenin etkisini gösterdiği zamana gelecekk..hamilelik riski olanların içmemesi gerektiği yazıyorr...çünkü rahim duvarını inceltiyorr...bu seferde yumoş ggelişip çatlasa bilee tutunamama riski oluşuyorr...bide artı klomende inceltecek rahmii..ama vücut sonrasında toparlıyorr..benm korkum ikisi bir etki edip dahada inceltir diyee...başka sakıncasının oldugunuda duymadımm...hakkında hayırlısı olsun tedavindede..[/QUOTE

cnm teşekkür ederım,, ben klomenın kıst yaptığını okudum buralarda o yüzden tırstım yıne . kıstten de cok cektım cunku .evet içmeyım ben ne olur ne olmaz.. soğan suyu gerçekten faydalıymış bu arada ,, ..tabı en azından bende etkısını olumlu gösterdi.pekı klomenın ıkız gebelik etkısı olduğu doğrumu ki

X