klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

sağolll canımmm benimm..çok sağoll...

ayyyy bendedemiştimm sanaaaaa....çok şükürr:nazar::nazar::nazar::nazar:inşallah keseyie kalp atışınıda duyarsın..

canım hayılı olsun inşallah bebegn gelir bu ayy...ama bende anlamadımm..aşılamadan öncemii idrarı topla dediii ??neden acabaaa...eger yumoş olursa bende aşılama olucam bu ayy...sen deyince dikkatimi çektii..

evet canım asılamadan once topladım ama ultrasonla falan bakmadı. ben de anlamadım nıye idrar topladığımı))

kizlar kan testi yaptirdim emin olmak adina.negatif cikti beklenen sonuc zaten.yarin doktora gidicem randevu aldim.bakalim kistlik bir durum varmi

selam kızlar napıyonuz bu ne sessizlik yahu bende gelemiyom havalar çok soguk benim ev buzhane gibi (sobalı oldugundan) donacam pc başında bigün :KK70: hayıt suyu aldım aranızda kullanan varmı işe yararmıki pcos a iyi geliyomuş bakalım deneyip görecez

:KK56::KK56:canım cıkolatalı pasta istiyor ama hazır degil ev yapımı:KK56::KK56:

:125::125::125::125::125::125::125::125::125::125:

:KK39::KK39::KK39::KK39::KK39::KK39::KK39::KK39::KK39::KK39::KK39::KK39::KK39::KK39::KK39:

:84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84:

Son düzenleme:
Slm kızlar, benim moralim çok bozuk... Bugün bebişimi işitme testine götürdük. Sağ kulağı testen geçemedi . Ayın 25 inde tekrar çağırdılar. İçimden hiç birşey yapmak gelmiyor ... Öğleden beri ağlıyorum

selam kızlar
cok kotude olsa ceken bır ınternet buldum. hemen kk ya gırdım...
benı merak edenler ıcın yazayım dedım:) test gunum carsamba ama ben ısten ızın alamadım o yuzden hafta sonuna kalacak test. evdekınden yaptım bugun ama sonuc negatıf malesef. bugun 10. gunum. 5. gun transferı oldugundan cıkar belkı dedım ama cıkmadı. carsanba evde testı yenıleycegım hafta sonu ıse ozelde test yaptıracagım ınsallah. net ızın verırse gecmısı okumaya calısacagım bakalım...
elocan canım merak etmısınız mesajınuı aldım am agerı donemedım ne surem var nede mesaj hakkım kusura bakma...

Slm kızlar, benim moralim çok bozuk... Bugün bebişimi işitme testine götürdük. Sağ kulağı testen geçemedi . Ayın 25 inde tekrar çağırdılar. İçimden hiç birşey yapmak gelmiyor ... Öğleden beri ağlıyorum

arzu canim ben int okudugum kadariyla yeni dogan bebeklerde sik gorulen biseymis ins.umudunkide gecici canim daha benim bizdigim bir haftalik annesi daha dunya ya ayak uydurmaya calisiyor...

selam kızlar
benı merak edenler ıcın yazayım dedım:) test gunum carsamba ama ben ısten ızın alamadım o yuzden hafta sonuna kalacak test. evdekınden yaptım bugun ama sonuc negatıf malesef. bugun 10. gunum. 5. gun transferı oldugundan cıkar belkı dedım ama cıkmadı. carsanba evde testı yenıleycegım hafta sonu ıse ozelde test yaptıracagım ınsallah. net ızın verırse gecmısı okumaya calısacagım bakalım...
elocan canım merak etmısınız mesajınuı aldım am agerı donemedım ne surem var nede mesaj hakkım kusura bakma...

elifcim bende merak ettim seni insallah pozitif haberini alicaz

[Kaptaaan elif nerelerdesin
burdayım canım mesajını aldım ama cevap yazamadım kusura bakma suremde yok mesajımda:KK43:
carsanba test gunum ama bekleyecegım mecburen ısten ızın alamıyorumda....

canım gozumuz aydın bebegın dunyaya gelmıs cok sukur.
sen canını sıkma canım ınsallah allahın ıznı ıle hıc bır sey cıkmayacak bak gorursun...

canim benim canini sikma allahin izniyle bisey cikmaz sen böyle üzülürsen süt gelmez icini ferah tut.

selam kızlar
elifcim insallah sonucun pozitif cikar.

X