klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

selam kızlarrr

ben de kimse gelmeyince okuyup çıkıyorum.ben de hiç bir değişiklik yok.9unda adet olmam gerekiyordu hala olmadım.artık ne zaman olursa doktorun yolunu tutacağım

ayni zamanlarda adet olmustuk sonra ben ilac ictigimden gene oldum ama sen ? tarlusal iccem demistin ? ileriye donuk planlarin ne aysun asilamami klomenmi dr ne diyor

Ben de özledim cnm... :KK19:

güzel olmuş ama, kartopu oynayasım geldi :KK1:

Yokluğum nasıl belli oluyor di mi :KK1: Ayyyy azcık kendimi nazlayım ya , çocuk doğunca pabucumu dama attılar ...:KK14: Süt ineği muamelesi görüyorum iyi mi :KK60:

umut senden emmeye basliyinca bu dusuncen degiscekk simdi pombayla sagilinca tabii :KK1:

arzu ve deniz ikinize ortak cevap vereyim:nazar:

ilaç kullanmadığım için gecikti sanırım reglim.2 kere idrar testi yaptım negatif.şimdi cumaya kadar bekleyeceğim.eğer olmazsam kan testi yaptıracağım.geçen ay 45 gün üstüne olmuştum.bugün 36.gün.belim ve sırtım sabahları ağrıyor.kasıklarıma çok nadir az ağrı girip gidiyor.göğüslerimde hiç bir belirti yok.iştahım felaket.sürekli yemek isteğim var.sürekli de akıntım var.böyle bir süreçteyim.
doktorla geçen ay konuşmuştuk.reglimin 2.günü gideceğim iğne verecek.eşim bu ay değil de önümüzdeki ay aşılama yapalım dedi.bakalım iğneye nasıl bir tepki verecek yumoşlar.şubatta olurum aşılamayı.
cuma günü testim negatif çıkarsa ctesi doktora gideceğim.belki kistim falan olmuştur.tarlusal da iç derse içerim.bu ay hiç ilaç almadım vücudum temiz:KK1:

böyle işte kızlar.ben acele ettikçe uzayıp gidiyor süreç.sürekli dua ediyorum bana da anneliği nasip et diye allahıma.bugün bebek mevlüdüne gittim.bebişi kucağıma aldım.ağlayacaktım nerdeyse.bana da nasip et diye yalvardım...

Ben de özledim cnm... :KK19:

güzel olmuş ama, kartopu oynayasım geldi :KK1:

Yokluğum nasıl belli oluyor di mi :KK1: Ayyyy azcık kendimi nazlayım ya , çocuk doğunca pabucumu dama attılar ...:KK14: Süt ineği muamelesi görüyorum iyi mi :KK60:

Evet taze anne yerin cok belli oluyorrr teyzesi yesin onuuu...eee bebis dogdugunda annenin papucu dama atilir...canim insallah hep böyle mutlu olursun...

arzu ve deniz ikinize ortak cevap vere yim:nazar:

ilaç kullanmadığım için gecikti sanırım reglim.2 kere idrar testi yaptım negatif.şimdi cumaya kadar bekleyeceğim.eğer olmazsam kan testi yaptıracağım.geçen ay 45 gün üstüne olmuştum.bugün 36.gün.belim ve sırtım sabahları ağrıyor.kasıklarıma çok nadir az ağrı girip gidiyor.göğüslerimde hiç bir belirti yok.iştahım felaket.sürekli yemek isteğim var.sürekli de akıntım var.böyle bir süreçteyim.
doktorla geçen ay konuşmuştuk.reglimin 2.günü gideceğim iğne verecek.eşim bu ay değil de önümüzdeki ay aşılama yapalım dedi.bakalım iğneye nasıl bir tepki verecek yumoşlar.şubatta olurum aşılamayı.
cuma günü testim negatif çıkarsa ctesi doktora gideceğim.belki kistim falan olmuştur.tarlusal da iç derse içerim.bu ay hiç ilaç almadım vücudum temiz:KK1:

böyle işte kızlar.ben acele ettikçe uzayıp gidiyor süreç.sürekli dua ediyorum bana da anneliği nasip et diye allahıma.bugün bebek mevlüdüne gittim.bebişi kucağıma aldım.ağlayacaktım nerdeyse.bana da nasip et diye yalvardım...

Canim benim insallah hamilesin...kuzum benim allah büyüktùr insallah en kisa zamanda hamile kalirsin sizlere cok dua ediyorum.allah gònüne gòre versin.

İnsallah hayallerin biran once gercek olur

ayyy cnm benim , inş rabbim dualarını kabul eder. İnş bu topikteki kızların hepsinin bebişi olduğunu görürüm. Rabbim inş bebişlerimizin fotolarını paylaştığımız bi topikte buluşmayı nasip etsin bize... :KK16:

Evet taze anne yerin cok belli oluyorrr teyzesi yesin onuuu...eee bebis dogdugunda annenin papucu dama atilir...canim insallah hep böyle mutlu olursun...
inş cnm, tek sıkıntım sütümün az olması... Yetmiyor bebişime. Ek mama veriyoruz malesef. :KK43:(
inş sende kızını kucağına alırsın da bol bol sütlerin olur

waw canim yarin sinavin varmis simdiden basarilar insallah sinavi gecersin.
sağolll canımmm benimm..çok sağoll...
mrb. kızlar bugün birkere daha gittiğim hastnede kan testi yapıldı hamileyimmmmm:KK16::KK16::KK16:
çok şükür rabbim tez zamanda tüm isteyenlere nasip etsin..
güzel dualarınız için allah razı olsun.
inş bebeğimin kalp atışlarını ve kesesinide görürümm.

ayyyy bendedemiştimm sanaaaaa....çok şükürr:nazar::nazar::nazar::nazar:inşallah keseyie kalp atışınıda duyarsın..

Meraba kızlar. bugun ben de ilk aşılamamı yaptırdım. inşaallah olur. doktor bana idrar için çok sıkışman lazım dedi ve sıkıştım da. ama niye bilmiyorum. ben herhalde aşılama zamanı üstten ultrasonla bakıcak diye düşündüm ama olmadı öyle bir şey. masaya uzandım aşılamayı yaptılar 10-15 dk yattım ve kalktım sonra. başka yaptıranlarda damı böyle olmuştu?

canım hayılı olsun inşallah bebegn gelir bu ayy...ama bende anlamadımm..aşılamadan öncemii idrarı topla dediii ??neden acabaaa...eger yumoş olursa bende aşılama olucam bu ayy...sen deyince dikkatimi çektii..

slmmkızlarrrrr..ben geldim şükür sıvavlar geçti sonuçlarda iyi olur inşallahh...

adet oldumm...yarın tahlil vericem ve klomene başlıcambakalım hakkımızda hayırlısıı...

gözün aydın cnm, allah kucağına almayı da nasip etsin inş... Darısı diğer kızların da başına :KK16:

cnm hem benim tercihimdi hem de eşimin doğumda yanımda olabilmesi için . Çünkü normal olsaydı ağrıdan gelmesi en az iki gün sürecekti. Eşim doğumda herşeyi fotoğrafladı. :KK16: Sütüm daha yeni gelmeye başladı. Yeni doğan bebeklerde şişlik olabiliyormuş. Bizimki geçti çok şükür. Yavaş yavaş alışıyoruz bebişimle birbirimize işte. Darısı başına artık
rabbim isteyen herkese versin inş

çok saol cnm amin inş senin gibi kucağımada almayı nasip eder rabbim.
inşş bu topik uğurlu geldi bana inanıyorum allahın iziniyle, diğer bebiş isteyen kızlarda kavuşacaklar bebişlerinee:KK16:

sağolll canımmm benimm..çok sağoll...

ayyyy bendedemiştimm sanaaaaa....çok şükürr:nazar::nazar::nazar::nazar:inşallah keseyie kalp atışınıda duyarsın..

canım hayılı olsun inşallah bebegn gelir bu ayy...ama bende anlamadımm..aşılamadan öncemii idrarı topla dediii ??neden acabaaa...eger yumoş olursa bende aşılama olucam bu ayy...sen deyince dikkatimi çektii..

çok saol cnmm amin inş.. ewtt sen ve anka demiştiniz bana ama heray ümitsizlik yaşadığım için yine korkuyordum :KK17:
rabbim inşş tez zamanda sana ve diğer isteyen kızlarada nasip edecek cnm inanıyorum ve dua ediyorum :KK16:

s.a arkadaşlar bu ay 2. aşılamam 1.de zaten aksilikler vardı olmadı bu ay biraz daha ümitliyim benim belimde ağrı çok oluyo aşılamamın 11. günündeyim çok rahatsız ediyo adette olurdu ama bu şiddette değil rahatsız ediyooo sizce ne olabilir lütfen yardımcı olun öptüm sizi :KK70:

gözün aydın cnm, allah kucağına almayı da nasip etsin inş... Darısı diğer kızların da başına :KK16:

cnm hem benim tercihimdi hem de eşimin doğumda yanımda olabilmesi için . Çünkü normal olsaydı ağrıdan gelmesi en az iki gün sürecekti. Eşim doğumda herşeyi fotoğrafladı. :KK16: Sütüm daha yeni gelmeye başladı. Yeni doğan bebeklerde şişlik olabiliyormuş. Bizimki geçti çok şükür. Yavaş yavaş alışıyoruz bebişimle birbirimize işte. Darısı başına artık
rabbim isteyen herkese versin inş
Canim geldi gecti cok şükür
Rabbim geride kalanlara da hayirli gebelikler ve doğumlar versin..amin..
hepimizin hayalleri gerçek olsun deniz.sadece benim değil hepimizin:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Amin aysuncum..
Rabbim yüzünuzu guldursun en tez ve HAYIRLI zamanda insallah !

X