klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

mrb. kızlar bugün birkere daha gittiğim hastnede kan testi yapıldı hamileyimmmmm:KK16::KK16::KK16:
çok şükür rabbim tez zamanda tüm isteyenlere nasip etsin..
güzel dualarınız için allah razı olsun.
inş bebeğimin kalp atışlarını ve kesesinide görürümm.
:KK19:Ben demiştim!
:KK16::nazar: :KK9:Tebrik ederim canım. Allah tamamına erdirsin. :) Dualarını eksik etme.:KK1:

Meraba kızlar. bugun ben de ilk aşılamamı yaptırdım. inşaallah olur. doktor bana idrar için çok sıkışman lazım dedi ve sıkıştım da. ama niye bilmiyorum. ben herhalde aşılama zamanı üstten ultrasonla bakıcak diye düşündüm ama olmadı öyle bir şey. masaya uzandım aşılamayı yaptılar 10-15 dk yattım ve kalktım sonra. başka yaptıranlarda damı böyle olmuştu?

Sağol cnm, biraz başladı gelmeye. İnş devamı da gelir. Babasına daha çok benziyo galiba. Ama daha yüzü gözü şiş. Bakalım bi hafta sonra daha net belli olur

adını Umut Eren koyduk, şükür sağlığı yerinde

çok sağol cnm, epidural sezeryan oldum cnm.
Canim bebeğin pozisyonu sebebiyle mi sezeryan oldun, tercihin miydi ?
Sütun nasil ? Gelio insallah..demek her yeri şiş hala bebisin..yesin teyzeleri onuuuu :)
Rabbim korusun sizi..
waw canim yarin sinavin varmis simdiden basarilar insallah sinavi gecersin.
Hulyacim sen nasılsın ?
Konusamadik ne zamandır,
Topik de cok sessizlesti..
gözünaydın canım çok sevindim inşallah keseyide kalp atışlarınıda duyarsın 9 ay sonrada sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın
Sardunyam adlı arkadaşı ben de tebrik ederim..
Darısı sizlerin basina elifcim insallah..

merhaba bende ayın 4.de aşılama yaptırdım sabırsızlıkla sonucu bekliyorum ama içimde bi his olmayacakmış gibi geliyo

Meraba kızlar. bugun ben de ilk aşılamamı yaptırdım. inşaallah olur. doktor bana idrar için çok sıkışman lazım dedi ve sıkıştım da. ama niye bilmiyorum. ben herhalde aşılama zamanı üstten ultrasonla bakıcak diye düşündüm ama olmadı öyle bir şey. masaya uzandım aşılamayı yaptılar 10-15 dk yattım ve kalktım sonra. başka yaptıranlarda damı böyle olmuştu?

cnm inş. pozitif sonuc alırsın bende aşılama yaptırdım inş. hepimiz olumlu sonuclar alırız

Çok çok mutlu oldum senin için:))))) allahım inş kalp atımını ve keseyıde göreceksin :)))) darısı hepimizin başına inşallah en kısa zamanda

amin inşş cnm çok saol. dualarımdasınız rabbim hiçbirimizin emeklerini boşa çıkarmasın.

canim gözün aydin senin adina cok sevindim..insallah bebisinin kesesini ve kalp atislarini duyarsin..darisi diger kizlarin basina.

çok saol cnm yaa bu topik uğurlu geldi bana 3 sene sonra hamilelik haberimi aldım inşş kalp atışlarını ve kesesinide görürüm.
amin tüm isteyenler tatsın bu sevinci bayılıcakdım duyunca.

gözünaydın canım çok sevindim inşallah keseyide kalp atışlarınıda duyarsın 9 ay sonrada sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın

cnmmm çok saol. tedavi için gittiğim ilk hastanem, beni böle mutlu etti,
rabim inş oranın kapısından mutlu haberlerle bebeğinle çıkmanı sanada nasip etsin..

:KK19:Ben demiştim!
:KK16::nazar: :KK9:Tebrik ederim canım. Allah tamamına erdirsin. :) Dualarını eksik etme.:KK1:

evt sen demişdinn :KK17: cnm benim dualarımdasınız gerçekten haberimi alınca ağlayarak dua ettim buradaki isteyen arkadaşlara
ve tüm isteyenlere nasip et dedim bu sevinci rabbim..
sizin tavsiyeleriniz, ve teselliniz beni bu yolda dahada motive etti,
allah hepinizden razı olsun..

Canim bebeğin pozisyonu sebebiyle mi sezeryan oldun, tercihin miydi ?
Sütun nasil ? Gelio insallah..demek her yeri şiş hala bebisin..yesin teyzeleri onuuuu :)
Rabbim korusun sizi..

Hulyacim sen nasılsın ?
Konusamadik ne zamandır,
Topik de cok sessizlesti..

Sardunyam adlı arkadaşı ben de tebrik ederim..
Darısı sizlerin basina elifcim insallah..

çok saol cnm sende sağlıkla kucağına alırsın inş bebeğini :KK16:

slm rabiacım ben iyiyim canım sen nasılsınnnn seninleee baya oldu görüşmeyelii bizim prenses ne duruumdaaaaaa hareketleriiiiiiii hissediyormussunnnnnnnnn biz 30 haftalık oldukkkkkkk

slm zeynepcim nasılsın beni hatırladınmıı canım inşallah bu sefer bebişin sana sımsıkı tutunur allah gönlüne göre versinnnnnnnn

slmmmm cnm unuturmuyum gòrüşemesekde burdaki herkes aklımda inş. cnmm ama ben umutsuzum biraz çünkü adet belirtilerimin hepsi başladı sen nasılsın nasıl gidiyo hamilelik cnmm bebegin cinsiyeti ne

slmmmm cnm unuturmuyum gòrüşemesekde burdaki herkes aklımda inş. cnmm ama ben umutsuzum biraz çünkü adet belirtilerimin hepsi başladı sen nasılsın nasıl gidiyo hamilelik cnmm bebegin cinsiyeti ne
canım benim umutunu yitirmeeee inşallah bebişin seninledir.. benim erken doğum riski varr progestan kullanıyorum haftada bir iğne vuruyorummmm benimmm bi prensesimmmmm olucakkkk canım darısı senin başınaaaaaaaaaa

canım benim umutunu yitirmeeee inşallah bebişin seninledir.. benim erken doğum riski varr progestan kullanıyorum haftada bir iğne vuruyorummmm benimmm bi prensesimmmmm olucakkkk canım darısı senin başınaaaaaaaaaa

aminnn inş. cnm tatlım Rabbim sorunsuz bi gebelik geçirmeni nasip etsin saglıkla kucagına alırsın inş. melegini adına karar verdinizmi

aminnn inş. cnm tatlım Rabbim sorunsuz bi gebelik geçirmeni nasip etsin saglıkla kucagına alırsın inş. melegini adına karar verdinizmi
sağol canımm benimmm yok yaaaaaa daha isim bulamadım bu gidişleeeee isimsiz kalıcaakkkk inşallah sende o günleri görürsünnnnnn canım ben çıkıyorum sana iyi gecelerrr güzel haberlerini bekliyoruzzzzz

sağol canımm benimmm yok yaaaaaa daha isim bulamadım bu gidişleeeee isimsiz kalıcaakkkk inşallah sende o günleri görürsünnnnnn canım ben çıkıyorum sana iyi gecelerrr güzel haberlerini bekliyoruzzzzz
cnmm saglıkla dogsun inş. isim işi kolay bulunur bende çıkıyorum sanada iyi geceler Allaha emanet ol yine görüşürüz inşşş.

slm rabiacım ben iyiyim canım sen nasılsınnnn seninleee baya oldu görüşmeyelii bizim prenses ne duruumdaaaaaa hareketleriiiiiiii hissediyormussunnnnnnnnn biz 30 haftalık oldukkkkkkk

Hareketleri en cok sırtüstü yatarken, uzanırken hissediyorum canim:)
Ama simdilik cok kuvvetli değiller,
Uyku ile uyaniklik arasında hissettim bugun,
Gülümseyerek uyandım.. :)
Rabbim her isteyen kadina hayirlsi ile nasip etsin insallah...
Biz de henuz isim bulamadık,
Habire internetten arastirioruz..oyun gibi oldu :)
24aralik da detayli ultrasona giricez insallah..
Dua et, güzel haberler verelim sizlere Canim..
Sizi de tüm bebis ve annisleri de Rabbim korusun..

mrb. kızlar bugün birkere daha gittiğim hastnede kan testi yapıldı hamileyimmmmm:KK16::KK16::KK16:
çok şükür rabbim tez zamanda tüm isteyenlere nasip etsin..
güzel dualarınız için allah razı olsun.
inş bebeğimin kalp atışlarını ve kesesinide görürümm.

canım çok sevindim...
darısı başımıza inşallah...

herkese günaydın kızlar :))) bugün heralde çok sessiz olacak burası ..heyecanlıyım yarın saat 9:00 da doktor kontrolüm var,herlde çat iğnesini yapar diye düşünüyorum.:KK34:

X