klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

selam kızlar...
transfer cuma olacakmış nasıp olursa... hakkımda hayırlısı olur ınsallah. dua edın kızlar hayırlısı ıle bu sefer olur ınsallah

rabbim işlerini rast getirsinn inşallahh nasibindeki evladın bu ay sana tutunurr...kaçtane transfer olacakk belkide2 kuzu gelir hee..bıcır bıcır...inşallah önümüzdeki ay güzel haberi verirsinn...

anaaaa erken değilmi neden öle olduuuuuuuu??hayırlısı olsunn gıcık olma...kendiliğinden adet oluyormuydunn???

bende tık yok..yumoşda olmadıgına görebu ay söktürücüye başlıcamm...hele yarın dr gideyimdee..bakalımm...tahmini 15 gün sonra başlıcam iğnelere aşılamaya 20 gün var diyelimm...sınavlarım var şimdi onlara odaklanıcam birazda ondan giremiyorum netee..sonrasında daha sık burda olurumm...

Yok canım, kendiliğinden olmaz. Bu ay kisti yok etmek için bir ilaç kullanmıştım. O bitince olmasını beklyordum. Erken oldu. soğan kürü de yapmıştım belki de ondandır.:KK6:

rabbim işlerini rast getirsinn inşallahh nasibindeki evladın bu ay sana tutunurr...kaçtane transfer olacakk belkide2 kuzu gelir hee..bıcır bıcır...inşallah önümüzdeki ay güzel haberi verirsinn...
ınsallah canım. sanırım ıkı olacak transfer... cuma kesınlesırmıs embrıyoların durumuna gore dedı dr.
Haydi hayırlısı... Rabbim hayırlı ve afiyetli bir evlat afiyetli bir gebelik nasip etsin! :KK16::KK31:

amın canım cumlemıze ınsallah

kaptan hayirlisi olsun.iyi hbrlerle gel ins.
bizim bi akrabanin tedaviyle ikizleri olmustu.simdi kendiliginden hamile kalmis

merhabalar kızlar,ben yeni üyeyim
23 yasındayım 3 yıllık evliyim,dr.banada birşeyim olmadığını
önce dupbaston verdi kullandım,tüplerim açıkmış,hormon okey.
şimdi önce ilaç vereyim sonra iğne,en son aşılama dedi.
Benim anlamadığım normal yöntemle neden gebelik olmadığı?
Allah'ım hepimize hayırlı evlatlar nasipp etttsinn ins. Cvp bekliorm.:KK17:

selam kızlar...
transfer cuma olacakmış nasıp olursa... hakkımda hayırlısı olur ınsallah. dua edın kızlar hayırlısı ıle bu sefer olur ınsallah
kaptancim hayirli olsun canim kalbim ve dualarim senle yazmasamda hep sizi okuyorum takip ediyorum senide takip etcem canim o 12 gunde sikildigin zaman yazabilirsin bana kk giriyorum yani

merhabalar kızlar,ben yeni üyeyim
23 yasındayım 3 yıllık evliyim,dr.banada birşeyim olmadığını
önce dupbaston verdi kullandım,tüplerim açıkmış,hormon okey.
şimdi önce ilaç vereyim sonra iğne,en son aşılama dedi.
Benim anlamadığım normal yöntemle neden gebelik olmadığı?
Allah'ım hepimize hayırlı evlatlar nasipp etttsinn ins. Cvp bekliorm.:KK17:

Öncelikle tedavin hayırlı olsun arkadaşım. Kullandığın ilaç rahim duvarını kalınlaştırıyor ve gebelik olursa bebeğin daha iyi tutunmasını sağlıyor. Hormonların dengeliyse pko değilsen ve bir yılı aşkın süredir korunmuyorsan buna rağmen gebe kalamıyorsan sebepsiz infertilite olabilirsin.
Tedaviye yeni mi başladın? Benim bildiğim ilk altı ay ilaç kullanılıyor. Doktor süreci izliyor. Yumurta, çatlama vb. takibi yapılıyor. Bunları yaptırdın mı? Bütün bunlar sonuç vermezse aşılamaya sonra da tüp bebeğe geçiliyor.
Böyle bir süreçten geçmediysen bence aşılama için erken. Yaşında küçük. Yumurta takibi yaptırarak gebeliği bekleyebilirsin. Zaten aşılama ile doğal yollardan deneme, neredeyse aynı. Hiç aşılama olmadım. Ama arkadaşlardan bildiğim kadarıyla çok kolay. İnş. gebe kalırsın.:KK31:

Slm kızlar, bugün dr kontrolüne gittim. Doğum kasılmalarım başlamış. Heran doğum olabilir dedi dr. Galiba süpriz yapacak .çok stresliyim :18:

aminn canımmm...inşallahh...valla bu işler zorrçalışınca dahada zorr ben evdeyimm bu seferde vakit geçmek bilmiyorrr...bende zk de işler uzuyor diye gitmedim..5 yıl oldu evliliğim her ay aynı şeyler daha güç kalmadı yüreğimdee..

of tabi 5 yıl olduysa hiç uğraşma..benim bi arkadaşım vardı onunda yumoşları oluşmuyodu..çok umutsuzdu ikinci aşılamasını oldu geçen ay şimdi 6 haftalık hamile...Hiç umudu yoktu.Rabbim bizede nasip etsin bende çok yoruldummmmmmm..Bugün tarlusalda 4.günüm zaman geçmiyor ama bende bişi yok henüz...bir an önce olup bitsin istiyorum çok stres yapıyorum elimde değil.Psikolojim mafoldu duygular alt üst şu sıralar.Kocamla kavga ediyoruz habire.Patlıyorum en ufak şeyde...Tarlusalda mafetti beniiiiiiiiiiii imdaaaaaaaatttttt

Slm kızlar, bugün dr kontrolüne gittim. Doğum kasılmalarım başlamış. Heran doğum olabilir dedi dr. Galiba süpriz yapacak .çok stresliyim :18:

Ayy hakkında hayırlısı Rabbim en hayırlısı neyse onu versin.Afacan bir an öönce gözlerini açmak istiyor demekki dünyaya...Dualar senin için...Doğuma girmeden (tabii hatırlayabilirsen) bizlerede dua ettt :)

Kızlar çatlama iğnesinden sonra iğnenin etkisi ne zaman geçecek diye günde bir tane test yapıyordum ya bahsetmiştim geçen aydan kalan birsürü testim var diye 8. Gün çizgilerim çıkmamaya başlamıştı 9. Günde çıkmadı 10. Gün de çıkmadı ama ben 10. Gün erken gebelik testi var ya ondan da yaptım (çünkü çok değişiklik hissediyorum vücudum da ) silik çizgi çıkmıştı ama çok silik diye acaba oldum ve bugun 11. Gün predictor markaydı aynı testin ama normali hani anca adet günü gösteren ve o da bu sabah silik çizgi çıktı kana gidemedim yarın da kan da baktırcam inşallah hamileyimdir kızlar böyle birşey yaşayıp kanda olumsuz gören oldu mu benim bir yanım korkuyor kanda göremicem diye

Kizlar pztsi sbh ultrasna grdim her sey normal dendi lekelenmem vardi ya onu ısrarla söyledm kırmıziya bile dönüyr artk dedim.yok icerde bi anormallik yok yerlesirken öyle seyler olbilr dedi.bende babamın hastanesne gectim aradan 3 4 saat gecti siddetli kanamam bşladi ve parcalar düşmeye bşladım.doktru aradım hemen acile gdiyrsn düsük yapyrsn dedi.acile gitti ultrasn falan drken tekrar wcye yolladi ve o an koocaman bi parca düştü.tekrar ultrasn alttan tabi hepsi muayene bastiriyrlardi canım cok yandi ,her taraf kana bulandi cok kan kaybettim.evet düsük yaptm yatisim yapildi gece kürtaj oldm dün 1de taburcu oldm.nasip dglmiş Allahın taktiri.her şeyin hayirlisi

X