klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kizlar pztsi sbh ultrasna grdim her sey normal dendi lekelenmem vardi ya onu ısrarla söyledm kırmıziya bile dönüyr artk dedim.yok icerde bi anormallik yok yerlesirken öyle seyler olbilr dedi.bende babamın hastanesne gectim aradan 3 4 saat gecti siddetli kanamam bşladi ve parcalar düşmeye bşladım.doktru aradım hemen acile gdiyrsn düsük yapyrsn dedi.acile gitti ultrasn falan drken tekrar wcye yolladi ve o an koocaman bi parca düştü.tekrar ultrasn alttan tabi hepsi muayene bastiriyrlardi canım cok yandi ,her taraf kana bulandi cok kan kaybettim.evet düsük yaptm yatisim yapildi gece kürtaj oldm dün 1de taburcu oldm.nasip dglmiş Allahın taktiri.her şeyin hayirlisi

:KK43: Çok üzüldüm canım yaa!.. Ama inan çok dua ettik. Demekki hayırlı değilmiş. İnşallah tez zamanda sağlıklı, hayırlı ve afiyetli bir gebelik yaşarsın. Allah yardımcın olsun.:KK50:

Slm kızlar, bugün dr kontrolüne gittim. Doğum kasılmalarım başlamış. Heran doğum olabilir dedi dr. Galiba süpriz yapacak .çok stresliyim :18:

Canım yaa, inşallah çok kolay bir doğum yaparsın. Rabbim seni de bebeğini de sağ salim kurtarsın. Mutlu haberlerini bekliyoruz.:KK52::KK16:

Kızlar çatlama iğnesinden sonra iğnenin etkisi ne zaman geçecek diye günde bir tane test yapıyordum ya bahsetmiştim geçen aydan kalan birsürü testim var diye 8. Gün çizgilerim çıkmamaya başlamıştı 9. Günde çıkmadı 10. Gün de çıkmadı ama ben 10. Gün erken gebelik testi var ya ondan da yaptım (çünkü çok değişiklik hissediyorum vücudum da ) silik çizgi çıkmıştı ama çok silik diye acaba oldum ve bugun 11. Gün predictor markaydı aynı testin ama normali hani anca adet günü gösteren ve o da bu sabah silik çizgi çıktı kana gidemedim yarın da kan da baktırcam inşallah hamileyimdir kızlar böyle birşey yaşayıp kanda olumsuz gören oldu mu benim bir yanım korkuyor kanda göremicem diye

:KK52::KK52::KK52:
:KK9::KK9::KK9:
Böyle olupta olumsuz gören var mı bilmiyorum ama bence kesin hamilesin (inşallah)! O kadar kötü haber aldık ki senin bu güzel haberin beni mutlu etti. Dualarını ne olur esirgeme. Sevindim.:KK64::KK64::KK64:

Slm kızlar, bugün dr kontrolüne gittim. Doğum kasılmalarım başlamış. Heran doğum olabilir dedi dr. Galiba süpriz yapacak .çok stresliyim :18:

aayyy kıyamam ben sana tahmin edebiliyorum stresini ama güzel bi stres olsa gerekk...düşünsene ona kavuşacaksınn...doğumda bizleri unutmaa dua ett bizede...senin melek bizim bebeklere desin anneleriniz sizi bekliyor diyee..çok bekletmesinler biziii...

sen çantanı hazırla koy bi kenaraa heran gelebilir dediğin gibi..rabbimm yardımcın olsunnn..

of tabi 5 yıl olduysa hiç uğraşma..benim bi arkadaşım vardı onunda yumoşları oluşmuyodu..çok umutsuzdu ikinci aşılamasını oldu geçen ay şimdi 6 haftalık hamile...Hiç umudu yoktu.Rabbim bizede nasip etsin bende çok yoruldummmmmmm..Bugün tarlusalda 4.günüm zaman geçmiyor ama bende bişi yok henüz...bir an önce olup bitsin istiyorum çok stres yapıyorum elimde değil.Psikolojim mafoldu duygular alt üst şu sıralar.Kocamla kavga ediyoruz habire.Patlıyorum en ufak şeyde...Tarlusalda mafetti beniiiiiiiiiiii imdaaaaaaaatttttt

bakalım hayırlısıı bende bu ay aşılama olucammm...varsa nasibimde bebeğim gelir..yoksa daha yola devamm...

canımm tarlusal benide mahfediyorr..aynı bende sinir küpü oluyorumm..allah eşlerimize sabır versinn..ama stres olma bu kadarrr..daha heycanlı günler var önümüzdee...yine sorucam ama karıştırıyorum bazen arkadaşları..şimdi sen ne kullanıcan klomenmi iğnemi..

Kızlar çatlama iğnesinden sonra iğnenin etkisi ne zaman geçecek diye günde bir tane test yapıyordum ya bahsetmiştim geçen aydan kalan birsürü testim var diye 8. Gün çizgilerim çıkmamaya başlamıştı 9. Günde çıkmadı 10. Gün de çıkmadı ama ben 10. Gün erken gebelik testi var ya ondan da yaptım (çünkü çok değişiklik hissediyorum vücudum da ) silik çizgi çıkmıştı ama çok silik diye acaba oldum ve bugun 11. Gün predictor markaydı aynı testin ama normali hani anca adet günü gösteren ve o da bu sabah silik çizgi çıktı kana gidemedim yarın da kan da baktırcam inşallah hamileyimdir kızlar böyle birşey yaşayıp kanda olumsuz gören oldu mu benim bir yanım korkuyor kanda göremicem diye
canımm bu durumlar öyle karışıkki vücut oyunda oynaya biliyorr..sen yarın kandada baktırr inşallah hamilesindir güzel haberlerini bekliyoruzzz...
umutlar bu aya :KK43: klomende 2.ay :KK43:

aynenn....benim 3 ay geride kaldı..bu ay aşılama kararı aldık dr la...o iğne dedi bende 1 ay daha klomen dedim ok dedi..gecen 3 ayda.bir ay yumoş oldu sonra olmadı bakalım bu ay neler olacakk..yumoş olursa aşılama yapacakk...

Kizlar pztsi sbh ultrasna grdim her sey normal dendi lekelenmem vardi ya onu ısrarla söyledm kırmıziya bile dönüyr artk dedim.yok icerde bi anormallik yok yerlesirken öyle seyler olbilr dedi.bende babamın hastanesne gectim aradan 3 4 saat gecti siddetli kanamam bşladi ve parcalar düşmeye bşladım.doktru aradım hemen acile gdiyrsn düsük yapyrsn dedi.acile gitti ultrasn falan drken tekrar wcye yolladi ve o an koocaman bi parca düştü.tekrar ultrasn alttan tabi hepsi muayene bastiriyrlardi canım cok yandi ,her taraf kana bulandi cok kan kaybettim.evet düsük yaptm yatisim yapildi gece kürtaj oldm dün 1de taburcu oldm.nasip dglmiş Allahın taktiri.her şeyin hayirlisi

çok güzel demişsin allahın takdiri..herşeyin hayırlısıı...rabbim yine verecektir inşallahhh...çook ama çok üzgünümm...ben bi yumoş gelişmeyince ne hale geldim sizi düşünemiyorumm..rabbim yüreğinize serinlik ve genişlik versinn...en kısa zamanda sana mucizeni yeniden versin..doğduğu ggünüde gör inşallahh...

iyi aksamlarr

arzu hayirli dogumlar olsun sana.eger aklina gelirsek dua et bizede.

guldeniz gecmis olsun cnm.demekki nasip degilmis bu bebis.rabbim fazla bekletmesin

canım cok uzuldum ... buyuk gecmıs olsun. onca kan kaybetmısın... beslenmene dıkkat et ... rabbım yardımcımız olsun...

Canim benim cok üzüldüm demek hayirlisi böylemis insallah en kisa zamanda tekrar hamile kalirsin.dualarim sizinleee..

Çok geçmiş olsun cnm, rabbim tekrar yaşatmasın

Kızlar doğum ile ilgili iyi dilekleriniz için tşk ederim. Eğer stresten unutmazsam sizler için de dua edicem doğumda

selam kızlar...
transfer cuma olacakmış nasıp olursa... hakkımda hayırlısı olur ınsallah. dua edın kızlar hayırlısı ıle bu sefer olur ınsallah
Canim inşallah yarin herşey yolunda gider bebeklerin sana simsiki tutunur
Umut erenimiz sabirsizlaniyo sanirim artik

Canim çok geçmiş olsun. Hep hayirlisi diye dua ettik demekki hayirlisi buymus

Gunaydin kizlar sali günü doktoruna gittim söktürücü verdi tabi ben ağla ağla esimide kendimide yiprattim bide esimden uzagim daha bi duygusalim. Dunde astimim atakyapti onun icin gittim dra reçeteye yani olarak zature uazmis heeehhh dedim bi bu eksikti. Evime dönmek istiyorum Rabbimden sürekli sabir ve güç istiyorum

X