klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

manyak yaa teee erbilden güldürdü beni de :))) ses esas onu şırınga yöntemine söylediğini duy ...eğer o şekilde çocuk sahibi olursak baba hanesine bay şırınga yazdır dedi bana :))

ay valla komikmiş gerçekten adamda kendine göre haklı bebek şırıngayla oluyo ama hammaddesi adamlardan sıkıntı yok :KK9::KK9::KK9::KK9:

benim adım DENİZ Bebetomun adıda ZEYNEP gerci kendi soyler ama dua ya bu hafta katılamıcam genede benim içimde dua ederseniz sevinirim :KK19::KK19:simdiden tesekkurler

eşin temiz bir kaba boşalıyor ordan şırınga ile sen rahmine boşaltıyorsun ....sabahtan bu sayfada bir arkadaş ile konuştuk bu konuyu 4-5 sayfa önce ondan daha detaylı öğrenebilirsin canım o yapmış.

çok sağlıklı gelmedi bana.mantığı çözmedim.çok dışarda kalmamsı lazım spermlerim.aşıla yönteminden esinlenmişler ama onda çok ince bi boryula baya bi ileri bırakıyorlar.bilemedim yani

çok sağlıklı gelmedi bana.mantığı çözmedim.çok dışarda kalmamsı lazım spermlerim.aşıla yönteminden esinlenmişler ama onda çok ince bi boryula baya bi ileri bırakıyorlar.bilemedim yani

canım çok dışarda kalmıyor zaten hemen yapıyorsun mantığı şu hem şırıngayla daha derine bırakmış oluyorsun hemde şırıngayla tanzikli bi şekilde yaptığın için spermler hızlı bi şekilde gidiyor içeri denemekle bişey kaybetmeyiz diye denedim ben bakalım gerisi kısmet

X