klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

yok cnm ben geçen hafta yaptırdım aşılamayı

peki belirtiler varmı cnm inşşş tutunmuşdur bebeğin sana

cnm buarada iğne kullanmadı bilmiyorum ben hap kullandım sadece

sen kaç tane içtin günde ? iğneyi sen nasıl yaptın ?

hangisini vericek bilmiyorum

olur cnm inş nie üzülüyorsun dua et bol, bol.
tam gece 11'de yaptırmamı söledi dr ozaman yaptırırım
rabbim yardımcımız olsun inş

sağol cnm.seninde hayırlı olsun..
ben sabah almayı düşünüyorum.8 gibi..seninde aynı o zaman 1 tanemi içtin günde..
buarada verdiğin bilgilere tşk. ceviz incir süt için...buradaki arkadaşlarada tşk.

sağol cnm.seninde hayırlı olsun..
ben sabah almayı düşünüyorum.8 gibi..seninde aynı o zaman 1 tanemi içtin günde..
buarada verdiğin bilgilere tşk. ceviz incir süt için...buradaki arkadaşlarada tşk.

rica ederim cnm inş faydasını görürsünn, evet günde 1 tane içdim tok karnına.

hımm anladım cnm..ama ben onu bilmiyordum.hem hapı hemde iğnesi olduğunu...

ilk etapda hap olanı veriyorlar cnm iğne daha tesirli eğer hapla gelişmezse yumurtalar daha sonra iğne veriyorlar.
inş seninkide hapla gelişir

sen kaç tane içtin günde ? iğneyi sen nasıl yaptın ?

hangisini vericek bilmiyorum

Günde bir taneyle başladım. Günde dört taneyle devam ettim. En sonunda rahim filminden sonra filan iğneye geçtim. Bir ay iğne kullandım. Yumurtalar bolca gelişti. Çatlatma iğnesini de o zaman yaptırdım. Sonra çatlamayan iki yumurta kist oluşturdu. Bu sebeple bu ay beklemedeyim.
Çatlatma iğnesinden bir kez yaptırdım. O da kontrole gitmiştim. Doktor baktı. Olmuş dedi. İğneyi hemen hastanenin acilinde yaptırdım. Ama buradaki arkadaşlardan ovitrelli iğnesini kendisi yapanlar oldu. Ben de aşılama olmadığı için böyle oldu zannımca.

selam kızlar ıyı geceler dıleyım dedım hazır net varken :) benım ıcın dua edın kızlar ıslerımın ras gıtmesı ıcın... ayarladıgımız tarıhlerde transfer olur ınsallah hayırlısı ıle yoksa iş ile ilgili problemler cıkıyo ayyy daha işe başladıgıma sevınemeden kapıya koyulacam herhalde rabbım yardımcım olsun. hayat arkadasımdan ayrı bır duzen kurmaya calısıyorum o bu kadar uzaktayken tup bebek denıyorum ınanın tek basıma kaldırmak cok zor oluyor artık ne olur bana dua edınde rabbım hakkımda hayırlı olanı bana tez zamanda gostersın hem ısım hem cocugumun mujdesı ıle sevındırsın ınsallah benı . sızlerle konusunca rahatlıyordum sımdı nette yok elımde cok zorlanıyorum.. vakıt gecırırken falan. ıcım darlandı resmen. rabbım yar ve yardımcım olur ınsallah ...

iyi akşamlar kızlar, bende geçen hafta aşılama yatırcaktım ama çatlatma iğnemi yaptıramadan benim yumurtalardan biri çatlamış ne yazık ki ( doktorum aralık ayına barakcaz aşılamayı dedi.. kendimi çok hazılamıştım aşılamama..

ayy dün yaptım ama cok geberik belli belirsiz 2.silik çizgi gördüm ama ignenin etkisi olabilir diye umitlenmedim hic.. :/
Catlamadan sonra 14 gun ve silik cizgi ve sen heyecanlanmadin ve kan testti yaptirmadin yanlismi anladim
Herseyin hayirlisi canim biz yanindayiz kendini yanliz hissetme

Hayirlisi buymus demek belki bu ay olur

Catlamadan sonra 14 gun ve silik cizgi ve sen heyecanlanmadin ve kan testti yaptirmadin yanlismi anladim

Herseyin hayirlisi canim biz yanindayiz kendini yanliz hissetme

Hayirlisi buymus demek belki bu ay olur

evet yaa ( bu ay daha sık kontrole gitcem..bi an önce başlasak da sorun neymiş bi öğrensek artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…