klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

:KK60: guvenıyorsun yani kendını tamam karısmam :KK1:

sus bakıyım o daha dogmadan avukatı var burda :KK20::KK20: ya yazık benım yıgenıme bee cuma gununden berı kımbılır ne ıskenceler gordu:KK22: o daracık yerde :KK4:

güveniyorum canım sen yeter ki gel aynen ya yazık yeğenimize üzüntüden yedin bitirdin kendini de bebişinide

:))yani düsün esime bile söylememstm evde ne haldydm artk.Allah yardm etsn yarn güzel haberlr versn bize o zaman kutlama yaparz

sende cuma gununden berı bır tuaflık vardı zatıde nese cıkar ortaya dıyodum bırde cuma dıyomkı senın sonuc pazartesı cıkcak dımı evet dıyor :KK19:

guldenız neyse dur yarın bebıs mujdesını alalım cok laf saycam sana 1 gunum kaldı bekle benı anacıgımmm:KK33:

ya kızlar dün çatlama iğnesi oldum ya. Yani ilk denemede (yumurtalama takıbıyle)başarılı olan var mı? okuyorum geçmişteki yazılanlarıda. umut bağlamak istemiyorum :KK43:

:KK1:kız paztsi tekrar yapcktm ya o yüzdn ondan bhsdiyrdm.söylmdm ama icim icimi yiyrdu
sen gor bak ben sana bır oyun dusunıyım bakıyım
ya kızlar dün çatlama iğnesi oldum ya. Yani ilk denemede (yumurtalama takıbıyle)başarılı olan var mı? okuyorum geçmişteki yazılanlarıda. umut bağlamak istemiyorum :KK43:

canım ılk sayfada lıste var orda yazar kım nasıl kaldı

Günaydın herkese..
Kaç gündr kafam o kadar dolu ki ne yazacagımı bilmedigim icin bekledim durdum.cuma günü doktra gttim test yapldi dgrim 15 çıkti doktr ne cok sevinelim ne cok üzülelim pztesi testi tekrarlayalm dedi.bu durumda benimle birlikte gelen ablam dısında kimseye bahsedemedim eşime bile söylemedim düsünün yani.dün gttim işte kan verdim dgr 36olmus dün cok hafif pembe kahve tonunda lekelenmem oldu.doktrun yanina gttm snucu göstermek icin cok garip ilerliyr dış gebelikten korkuyorum dedi böyle olmasi ne senin elinde ne benim elimde dedi.son bir şans daha verelim çarşambaya bir daha tekrarlayalm dedi ultrasnlada bakalm dedi.ben lekelenmeyi söyledgmde insallah kendi kendine sökülür gdr dedi.cuma günü pztesiyi korku ve heyecnla beklemistm ama simdi sadce korku ve endişe.baska topiklerde okudum böyle olanlari iyiyle sonuclanan cok cok az:KK43:benim korkum ya dış gebelikse ve ondan snraki yaplck işlemler.icimdn bir his hep dış gebelik yönünde.sagolsun elif ve deniz bana cok cok destek oluyrlar Allah razı olsun onlardan ama korkuyorum kızlar. . .
Rabia ve hülya sizin dgrleriniz nasıl ilerlemişti

Canım sevindim yaa! İnşallah normal gebeliktir. O kanamalarda inş. yerleşme kanamasıdır. Rabbim yardımcın olsun. Güzel haberlerini sabırsızlıkla bekliyorum! :)

Canım sevindim yaa! İnşallah normal gebeliktir. O kanamalarda inş. yerleşme kanamasıdır. Rabbim yardımcın olsun. Güzel haberlerini sabırsızlıkla bekliyorum! :)
Allah razi olsun cnm.dua et ne olur
dur dusunıyım ben bu gece bakalım sende dusun

:KK4::KK4::KK4:sacıyla basıyla kultulcagını sanıyor :KK30:

Kiz ne yaparsn yap feda olsn sana

X