klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar ben testi yaptım..güya hiç umudum yokduu..ne çok umudum varmışş..sonuç yine aynıı..koskoca negatifff...

insan öyle oluyor değilmi o idrar gidip arkasında kırmızı renk bıraka bıraka belki arada 2. çizgiyi görürüm umudu var ya ...ama insan sonra ne diyor ?erken yaptım daha cıkmazki en iyisi kanda baktırmak.yani umutlar gene tükenmiyor arkadaslar....

evet seni takip ettim bende takıldım biraz oyuna denizcim doktor ne dedi canım ? çok merak ettim ama dakikamda mesaj hakkımda yoktu arayamadım seni

ay canım o kadar karısık seyler soyledıkı bızım ıstedıgımız zaman transferı yapcagını soyledı ama 2 ay oncesınden haber ver dedı bende hemen ıstıyorum dedım o zaman ıkı aylık ılaclara baslatıcam dedı rahımı hazırlıyomus ılaclar transfer oncesı ıgneler vercekmıs serum falan baglıcakmıs falan fılan ilaclara basldım ama kafam cok karısık canım

cnm hamileyim bende...şuan 7.5 haftalık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…