klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

cnm senn nden olmuyo yada bebegn var mı
benim sebebsiz canim ama tup bebekde hersey yolunda gitti tutunamadi yani sorunun rahimden oldugunu dusunuyoruz donmusum var ocak gibi transfer olucak ve biz bu iki ayda rahim icin ilaclar kullancaz ve bu transferde gene rahim icin farkli bir yol izlicekmis dr yani oyle..
slm kızlar
Elifyeşillerin kullandığı bi ilaç vardı ya onu temin etmekle uğraşıyorum romanyada satılıyo veİstanbulda bi eczanede satılıyomuş biran önce içmek istiyorum:KK55::KK55:
ist.bulman guzel de sen ankaradasin dimi?neyse kargoyla gider sana bugun seni aricaktim ama pazar telasindan ariyamadim yarin gorusuruz canim :)
selam kızlar... mısafırlıkte net buldum hemen gırdım:) gecmısı ancakokudum o kadar. sımdıde gec oldu kalkıyormuşuz:KK43: ıkı cıft laf edemedik ya... bu ınternet ısıne bır care bulmam gerek benım :KK43:... bende denız gıbı balkonlara çıkıyorum kacak net bulursam gırıyorum telden ama cok zor :KK43: bazen evde yakalıyorum:) ceken yerler oluyor ama cogu sıfrelı ... sıfre kırmayı mı öğrensem :) hepınızı optum. eve geceyım denerim ordan telden yıne ceken yer bulursam devam ederım yazmaya :)
gittinmi annenlere ? bir gelisinde kendini anlat bakiyim merak ettim

ben 29.ekimde çat iğnemi oldum ama bana yükseliyor gibi gelmedi 8. Gün 6.7 yediydi yani o iğnenin değeriydi ve giderek 10- 12. Güne kadar düşüyormuş
9. gün de baktım yükselir mi diye 5.06 olmuştu o zaman iğne dedim döllenme olsa artardı en son dün 11. gün baktırdım Bende düşe düşe 2.06 kaldı diye değerlendirdim salı tekrar baktırcam adet günüm Ogün değer yoksa Dr a gidicem olursan da olmazsan da gel demişti ..

hımmm..bende 6.7 en son test zannetmiştimmm...inşallah salı günü dahada yükselirrr...nasipde yoksaa olmuyorr...rabbime dua ediyorumm..yoksa gönlümüde genişletsinn..daha az üzüleyimm...

aysun listeyi ilk sayfaya attik ama yesiller iki yerde yaziyodu sildik ve benle ilgili bolume biseyler yazdim bakip seninkinide degistir istersen

benim sebebsiz canim ama tup bebekde hersey yolunda gitti tutunamadi yani sorunun rahimden oldugunu dusunuyoruz donmusum var ocak gibi transfer olucak ve biz bu iki ayda rahim icin ilaclar kullancaz ve bu transferde gene rahim icin farkli bir yol izlicekmis dr yani oyle..

ist.bulman guzel de sen ankaradasin dimi?neyse kargoyla gider sana bugun seni aricaktim ama pazar telasindan ariyamadim yarin gorusuruz canim :)

gittinmi annenlere ? bir gelisinde kendini anlat bakiyim merak ettim

cnm sen rahm flmı falan cekıldn mı inş bebeklerımz daha fazla bebkletmez allhm bzmde yuzumuzu guldursun soranlara daha dusunmyoruz demektn okadar cok sıkldm bunaldmkı:KK25:

cnm sen rahm flmı falan cekıldn mı inş bebeklerımz daha fazla bebkletmez allhm bzmde yuzumuzu guldursun soranlara daha dusunmyoruz demektn okadar cok sıkldm bunaldmkı:KK25:

cekildim canim ben tup bebegi raporla yaptim o raporuda oyle kolay vermiyolar cek-upp yapiyolar resmen ama sebeb yok bu sebebsiz interlite oyle zor biseyki drlar tahminlerle yol aliyolar%lerle konusuyolar % delere gore hareket ediyolar kor bir sekilde kapkaranlik bir yoldayiz carpa carpa ilerliyoruz isde

Allahım hepinize tüm isteyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin...Tüm hamilelerede (banada) sağlıkla bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin..

kızlar ben 29 yaşındayım...prolaktin yüksekliğinden dolayı hep adetlerim düzensizdir.hep gecikir...bi dış gebelik geçirdim..sonra doktor bende polikistikover var dedi..doğum kontrol hapı kullandım...sonrasında rahim filmi çektirdim,hayatımda çektiğim en büyük acıydı...sonra bekledik ama bebeğimiz olmadı... sonrasında klomen kullandım ve iğne kullandım o ayda hamilelik olmadı ve adet oldum...yani 2 eylülde adet oldum.. sonra 4 ekimde adetim gecikinde kan testi yaptırdım ve negatif çıktı... sonrasında şehir dışında olduğum için doktoruma gidemedim,..1 kasımda eve döndüm ve dr. gittim..bi baktık kese.....6 haftalık hamileyim..hayatımda yaşadığım en güzel şoktu...Darısı sizlere inşallah...Ümitsiz olmayın...

Aayyyyyyyyyy öldüm yorgunluktan, halamlar yeni gitti ve ancak mutfak ve ev topladık. Annem akşama kuzenime gitçekmiş, benden pes dedim. Bacaklarımı uzatıp yatıcam dedim. Bünyem kaldırmıyor artık. Bu arada bir haftasonu daha bitti sayılır ...
canim benim kendini ve o tatlı oğluşunu yorma..
slm kızlar
Elifyeşillerin kullandığı bi ilaç vardı ya onu temin etmekle uğraşıyorum romanyada satılıyo veİstanbulda bi eczanede satılıyomuş biran önce içmek istiyorum:KK55::KK55:
canim insallah ilaci en kısa zamanda bulursun..

sormaa yaaaa yapmıcamdaa duramıyorumkiii...varsa silik çizgiyle çıkar diyorlar yaa..bakayımda kafam rahatlasın yoksa adeti bekleyeyimm..yahu ne zormuşş böyle beklemekk..ilaç içilen dönem zor zannediyordumm muayeneler felann..oda bişimiymişşş bu beklemek en zoruymuşşş...

rabbbim tüm bekleyenlere sabır versinn...

şimdi sen napıcann ?? bugün kaçıncı günün ??
canim insakkah hamilesin güzel haberlerini bekliyoruz

Kızlar birbirimiz için hayırlı ve afiyetli evlatları olsun diye dua edelim. Başkaları için yapılan dualar kabul olunuyormuş.:)
canim dualarımız sizinlee allah gönlünüze göre versin
iyi akşamlar kızlarrr

gelemedim hiç ya.maç falan vardı annemler geldi.mutfaktaydım tüm gün.

reglim son hız devam.simsiyah geliyor ama söylemesi ayıp.olsun yine de iyi.yarın serophene başlarım artık.

dün nette araştırdım biraz.6 aydan sonra ya iğne tedavisi ya da aşılamaya geçildiği yazıyor.yani 1 ay daha kullanıp olmazsa başka tedaviye geçeceğiz herhalde
canim insallah bu ay bebisin sana tutunur allah büyüktürr

Allahım hepinize tüm isteyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin...Tüm hamilelerede (banada) sağlıkla bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin..

kızlar ben 29 yaşındayım...prolaktin yüksekliğinden dolayı hep adetlerim düzensizdir.hep gecikir...bi dış gebelik geçirdim..sonra doktor bende polikistikover var dedi..doğum kontrol hapı kullandım...sonrasında rahim filmi çektirdim,hayatımda çektiğim en büyük acıydı...sonra bekledik ama bebeğimiz olmadı... sonrasında klomen kullandım ve iğne kullandım o ayda hamilelik olmadı ve adet oldum...yani 2 eylülde adet oldum.. sonra 4 ekimde adetim gecikinde kan testi yaptırdım ve negatif çıktı... sonrasında şehir dışında olduğum için doktoruma gidemedim,..1 kasımda eve döndüm ve dr. gittim..bi baktık kese.....6 haftalık hamileyim..hayatımda yaşadığım en güzel şoktu...Darısı sizlere inşallah...Ümitsiz olmayın...
canim benim benumda prolaktin degerim yüksekti doktor degeri düssün diye ilac verdi iki kutu kullandim cok sükür degerli düstü ondan sonra bana klomen verdi ve catlama ignesi oldum ve hamile kaldim inşallah sende en kısa zamanda hamile kalirsın.

Günaydın kızlar bugün 13. Gün idrar testim henüz bönn bir çizgiden ibaret 5 dk dır tık yok 5 saat sonra çıksa keşke öyle olunca da gebelik olduğuna inanıyorum testlerinizi hemen atmayın o yüzden

Hadi inşallah hamilesin.. cumartesi baktırmasaydım ben de giderdim kesin.. artık adet günümde gitcem bakalım..

insaallah canım sonucu aksam 5 ten sonra ögrenebilecem.çünkü int bakmam gerek iş yerinde o sayfa acmıyooor.offff. neyse canım 14 gün bekledim saatleri mi bekleyemiycem.hayırlısıysa olsn rabbiim nolur.

Günaydın kızlar bugün 13. Gün idrar testim henüz bönn bir çizgiden ibaret 5 dk dır tık yok 5 saat sonra çıksa keşke öyle olunca da gebelik olduğuna inanıyorum testlerinizi hemen atmayın o yüzden

Bence buyanlış olur burdakiler bilir ben yaptığm her testi saatler sonra bakıyorum hep çift çizgi ama hepsi yalansonradan üzülmemek için günümüzü bekleyip kanda baktırmak en sağlıklisi

kızlar ben testi yaptım..güya hiç umudum yokduu..ne çok umudum varmışş..sonuç yine aynıı..koskoca NEGATİFFF...

X