klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Aayyyyyyyyyy öldüm yorgunluktan, halamlar yeni gitti ve ancak mutfak ve ev topladık. Annem akşama kuzenime gitçekmiş, benden pes dedim. Bacaklarımı uzatıp yatıcam dedim. Bünyem kaldırmıyor artık. Bu arada bir haftasonu daha bitti sayılır ...

slm kızlar
Elifyeşillerin kullandığı bi ilaç vardı ya onu temin etmekle uğraşıyorum romanyada satılıyo veİstanbulda bi eczanede satılıyomuş biran önce içmek istiyorum:KK55::KK55:

kızlar kanda baktırdım iğnen 11. Günü 2.06 çıktı aceleciliğime kızıyorum adete hemen hemen 3 gün var belim resmen kopuyo ve göğüs ağrısı da var ya adet ya bebek.. Burda paylaşırım inşallah bebektir çok istiyorum :)

cnm hamile olablirsin dikkat et kendini koru iş yapma dinlen.değerin artabilir 15. Günnde

slmm kızlarrr...herkeze iyi pazarlarr..bitmek üzerede olsaaa...şükür cumadan annemdeydimm kardeşimin konuştugu çocugun ailesi geldi cumartesiii vakit anlamadan geçtiii...şu bikaç gün daha geçse yaaa...ayyy temizlik yapıyorlar..şu haliyı kaldır sahbayı al koltugu çekk...tedavide oldugumu söylememiştimde..yüreğim gide gide yaptım bişiler ama hayırlısıı:)

ama benimm hiç umudumm kalmadıı burdaki negatiflerden sonra...bide hiçbir belirtim yokk ümitlenmek içinn..ne gögüs sisliği ne ağrı hiçbişiyokk...

Kızlar yaaa yarın yapıcam testttt..idrar testii..30 unda vuruldum yarın 12 gün..kan tahlili ne kadar israr tahlili ne kadar gidip direk kanmı versem acabaa...aslında adeti beklesemde olur ama yüreğim dayanmıyor daha...eşiminsesanki ben hamileymişim gibi davranmaları bitirdi beniii....

canım bende idrar testi yapmıstım 11. Gün.cıkmadı cıkmayınca dün temizliğe vurdum kendimi.ama sonra üzüldüm dokto 14. Yada 15. Günde kanda baktır demişti.bendede garip ama hiç belirti yok,yani adet belirtiside YOK.az az kasık agrısı o kadar.bilmiyorum ama bana sorarsan bikaçgün daha bekle kanda baktır.moralini ben gibi idrar testiyle bozma....

Son düzenleme:
canım bende idrar testi yapmıstım 11. Gün.cıkmadı cıkmayınca dün temizliğe vurdum kendimi.ama sonra üzüldüm dokto 14. Yada 15. Günde kanda baktır demişti.bendede garip ama hiç belirti yok,yani adet belirtiside YOK.az az kasık agrısı o kadar.bilmiyorum ama bana sorarsan bikaçgün daha bekle kanda baktır.moralini ben gibi idrar testiyle bozma....

sormaa yaaaa yapmıcamdaa duramıyorumkiii...varsa silik çizgiyle çıkar diyorlar yaa..bakayımda kafam rahatlasın yoksa adeti bekleyeyimm..yahu ne zormuşş böyle beklemekk..ilaç içilen dönem zor zannediyordumm muayeneler felann..oda bişimiymişşş bu beklemek en zoruymuşşş...

rabbbim tüm bekleyenlere sabır versinn...

şimdi sen napıcann ?? bugün kaçıncı günün ??

Mrb arkadaşlar. ben 27 yaşındayım 5 aylık evliyim. hiç korunmadık. dr pko dedi fakat herhangi bir öneri yada tedavi de bulunmadı..gittiğim kontrolde 13 mm yumurtam olduğunu öğrendm.dr 3 güne ovulasyon olur dedi. 2 gün sonra 31 ekim de ultrasonla ovulasyonum olduğunu gördü. adetlerim düzensiz 35 40 günde oluyor. klomene başlarız ilk önce fakat evliliğinde 1 yıl dolması gerek dedi. sizce nasıl bir yol izlemeliyim.. cevaplarınız içn tşk

İlaç kullanmadan ne kadar zamanda adet görüyorsun? Çoookk uzun aralaıklarla görüyorsan pko'n inatçı olabilir. İnatçı ise doktorunla konuş ben tedaviye başlamak istiyorum, de. Yok inatçı değilse soğan kürü uygulayarak, beklentiye girmeden oluruna bırakarak bir yılın geçmesini bekle. Şimdiki aklım olsaydı öyle yapardım. :) Gerçi bunlar kısmet işi. Pko filan bir yerde bahane oluyor.
Allah yardımcımız olsun. :)

slmm kızlarrr...herkeze iyi pazarlarr..bitmek üzerede olsaaa...şükür cumadan annemdeydimm kardeşimin konuştugu çocugun ailesi geldi cumartesiii vakit anlamadan geçtiii...şu bikaç gün daha geçse yaaa...ayyy temizlik yapıyorlar..şu haliyı kaldır sahbayı al koltugu çekk...tedavide oldugumu söylememiştimde..yüreğim gide gide yaptım bişiler ama hayırlısıı:)

ama benimm hiç umudumm kalmadıı burdaki negatiflerden sonra...bide hiçbir belirtim yokk ümitlenmek içinn..ne gögüs sisliği ne ağrı hiçbişiyokk...

kızlar yaaa yarın yapıcam testttt..idrar testii..30 unda vuruldum yarın 12 gün..kan tahlili ne kadar israr tahlili ne kadar gidip direk kanmı versem acabaa...aslında adeti beklesemde olur ama yüreğim dayanmıyor daha...eşiminsesanki ben hamileymişim gibi davranmaları bitirdi beniii....

Ayy, inşallah hamilesindir. :) Ben de çok zor dayanıyorum. Bugün 10.günüm. Hakkımızda hayırlısı ve afiyetlisi olsun. :)

İlaç kullanmadan ne kadar zamanda adet görüyorsun? Çoookk uzun aralaıklarla görüyorsan pko'n inatçı olabilir. İnatçı ise doktorunla konuş ben tedaviye başlamak istiyorum, de. Yok inatçı değilse soğan kürü uygulayarak, beklentiye girmeden oluruna bırakarak bir yılın geçmesini bekle. Şimdiki aklım olsaydı öyle yapardım. :) Gerçi bunlar kısmet işi. Pko filan bir yerde bahane oluyor.
Allah yardımcımız olsun. :)

canımm bende seni merak ediyordumm nasılsınn ??? bidaha test yaptınmıı ??

Kızlar birbirimiz için hayırlı ve afiyetli evlatları olsun diye dua edelim. Başkaları için yapılan dualar kabul olunuyormuş.:)

canımm bende seni merak ediyordumm nasılsınn ??? bidaha test yaptınmıı ??

:) Yaa, evet dayanamadım o testten sonra bir daha yaptım. 7. gündü galiba. :) Diğerinden daha silik çıktı. Galiba dedim iğnenin etkisi azalıyor. Şimdi 10.günüm zor tutuyorum kendimi. Duphaston diye bir hap kullanıyorum. O bittikten sonra yapacağım inş.

X