klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Güldenizcim ben çıkıyorum, kahvaltı yapayım. En son dün 4 gibi bişeyler yemiştim. Midem gurulduyor :KK1: halamlar da gelicek saat 11 gibi. Yemek falan derken bi sürü yapacak iş var. Erken kalkan yol alır, çok bile yattım. Tembellik yapmayı özledim :KK43:(

İyiyim cnm , sen nasılsın?

Güldenizcim ben çıkıyorum, kahvaltı yapayım. En son dün 4 gibi bişeyler yemiştim. Midem gurulduyor :KK1: halamlar da gelicek saat 11 gibi. Yemek falan derken bi sürü yapacak iş var. Erken kalkan yol alır, çok bile yattım. Tembellik yapmayı özledim :KK43:(

Bende iyiym sükür.dün erken uyudm erken uyandm sbh. . .bende kahvalti hazirlyrm cok yorma kendini,hm bu arada bebisi ac bırakma o kadar kıız

helen sen kanda baktır kaçıncı günündü senin beyaz akıntı oluyor gebelikte

Kızlar kanda baktırdım iğnen 11. Günü 2.06 çıktı aceleciliğime kızıyorum adete hemen hemen 3 gün var belim resmen kopuyo ve göğüs ağrısı da var ya adet ya bebek.. burda paylaşırım inşallah bebektir çok istiyorum :)

Fark etmdim dmek ki. . .olur tabi.30yasindaym ankarda ikamet ediyrm.14aylik evliyim. .bebegm yok henüz. . .

bnde 22 yasındayım ankaradayım 1yıl 5 ay oldu evlenelı ve evlndgm gunden berı bebek ıstyoruz ama olmuyo dok tor kontrollermz esımnde bnmde temz hsg falan temz cktı 5 gun klomen kullandm yarın doktor kontrolum var bgun adetn 9. gunu yarın doktora gdnce ne der blyomusun cnm:KK31:

Fark etmdim dmek ki. . .olur tabi.30yasindaym ankarda ikamet ediyrm.14aylik evliyim. .bebegm yok henüz. . .
:KK14:
bnde 22 yasındayım ankaradayım 1yıl 5 ay oldu evlenelı ve evlndgm gunden berı bebek ıstyoruz ama olmuyo dok tor kontrollermz esımnde bnmde temz hsg falan temz cktı 5 gun klomen kullandm yarın doktor kontrolum var bgun adetn 9. gunu yarın doktora gdnce ne der blyomusun cnm:KK31:

ınsallah yumurtan buyumeye baslamıs der

Yumurtan olmus mu olmams mi ona bkar varsa boyutna bkar.özele mi gdyrsun

X