klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

evet kanda baktirdim kizlar neyse gorusuruz sonra

canım ne dıyecegımı bılemıyorum ınan bana hala ozelden msj atacaksında kızlara saka yapıyorum aslında pozıtıf dıyeceksın gıbı gelıyor
duyguların neyse yasa uzulme dıyemem. ama elıf bıze cok guzel bır ornek. bende artık bıraktım onun gıbı... yazıda ne zamansa o zaman cıkacak ınsallah bebegımız karsımıza... rabbım sabır versın bızlere................

denizcin inanmıyorummmmmm yaaaaaaaa ne diyeceğimi şaşırdımmmmmm çok ümitliydim kesin hamilesin diye düşünüyordummm canım herşeyde var bi hayırrrrrrrr

ben şahsenn halaaynı şeyi bekliyorumm..hatta gördüğümden beri bişide yazamadımkii incitirimm diyeee...inşallahh şaka yapıyordur bizeee...

zd86 canm üzüntünü anlıyorm her zamanki yıkım anı.hepimizin defalarca yasadığı gibi.üzülme diyemiyorum cünkü bseyi değiştirmeyecek ve o hissine su serpmeyecek.ama biiz arkadasların olarak seni bizden daha iyi anlayan kimse olamaz.allahın izniyle hepimiz bigün burada müjdeyi verecegiz birbirimize.ama nezaman bilemiyoruz.keske o duyguyu en kısa zamanda yasasak buna hepimizin okadar ihtiyacı varki.buyüzden YALNIZ DEĞİLSİN sadece bunu söyleyebilirim....

deniz hepimiz tup bebegi kesin sonucmus gibi goruyoruz herseyi yaptigimiz icin.bu da buyuk yikimdir eminim.
ama nasipten otesi yok.ne kadar uzulsekte aglasakta bu bir sinav.rabbimin sinavlarina boynumuz kildan ince.dogru zaman ne zamansa o zaman nasip olacak.
bunlari yaziorum ama inanki kendim icinde agliorum su an.icini dok bagir cagir haykir canim.ama umudumuzu hic yitirmicez.
bizw su an en iyi ornek elif.mucize denilen seyi yasadi...

selam kızlarrr deniz canım allah hayırlısını nasip etsin inşallah olacak vakti zmanını bekliyordur ne mucizeler okuyoruz sen umudunu kaybedip kendini üzmemeye çalış çaresizliğe çok fırsat verme canımmm gerçekten çok üzüldümmm allahım yüzünü güldürsün(((

bana gelince bu gün lekelenmeye başladım yarın dr gidicem aradım yapılacak bütün tedaviyi yaptık sadece rapor verebilirim dedi inşallah bişi olmaz kızımdada aynı şeyleri yaşamıştım ve hamileliğim kabusa dönmüştü ay boyunca hep korkuyla yaşadım bundada böyle olmaz inşallahhhh kızıma bile söyleyemedim ne olacağı belli olmaz üzülmesin diye bakalım kısmettt dinlenmedeyim bennnn bide çok midem bulanıyo mutfağa dım atamıyorum ve eşimden başka bakacak şu an kimse yok çok duygusalım üzülüyorum allahtan eşimin bu hafta nöbeti yok evde olacakkkkk(((18::18::18::18::18::18::18:

aysuncum cok dogru seyler yazmııssın. Allahın dediği olur. ötesi yok. bizde bu sekilde sınaıyoruz.yapcak bsy yok.

Kızlar merhaba bende 1 yıldır hamile kalamıyorum. yumurtlama tembelliği, rahim inceliği ve prolaktin yüksekliği var ilaçsız adet göremiyorum. Bugün doktorum hastalanmam için cyclo progynova verdi. daha öncede kullanıyordum 2 ay oldu bırakalı, bırakınca kesildim. Adet olunca gidicem klomene başlıycaz. Eşimden de spermiyogram istedi ancak beyefendi hayatta yaptıramazmış, öyle bişey yapamazmış, unut sen onu dedi. O kadar sinirliyim ki anlatamam..Kafasını kırasım var bi de niye suratını asıyosun bişey mi oldu diyo.
Nasıl ikna edebilirim ya da yaptırmazsak doktorum tedaviye başlamaz mı acaba??:18:

tedaviye baslar baslar da sorunun ne oldugunu bilmeden ne kadar saglikli sonuc alirsiniz bilemem.
biz kadinlar hersey icin gidiyoruz doktora ama erkekler bi sperm testinden kacio.ya ondaysa sorun ne olacak.bosuna tedavi,vucuda yuklenen hormonlar,bosa gecen aylar ve umutsuzluk.esini bir an once ikna et.sorunlar tek tarafli olmaz cunku iciniz rahat eder ona gore yolunuza devam edersiniz

slm honeybabe. canım burdaki tüm kızlar böyle benzer sorunlarla burada bulustuk. bende de aynı sıkıntı var yumurtlama tembelliği ilaçsız adet olamama.klomene baslamadan önce esinin sperm vermesi sart gibi cünkü saglıklı bir tedavi baslangıcı olamaz eğer vermezse.sorunun neyden kaynaklandığının kesin tespiti gerek üstelik acıyı ceken sen olacaksın sperm vermek neden okadar zormus.mesela böyle bir sıkıntın var eger klomenle kendiliğinden hamile kalamzsan asılama ve tüp bebek tede sperm verilmesi sart.ozaman nasıl verecek.umarım bunlara gerek kalmaz ama bişeylere gec kalmaktansa inadı bırakmalı diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Ya ben gerçekten inanamıyorum kaç aydır doktorlardayım neler çekiyorum biliyor ve o benden daha çok çocuk istiyo. O kadar emin ki kendinde bi sorun olmadığına.. Söyledim aşılama ve tüp bebek için şart olduğunu, o zmn onları da yaptırmayız verirse Allah'tan dedi bana yaa. Birden cahil cühela bi adama dönüştü. Çıldırmak üzereyim

senn olumlu konuşan dr un dediklerine inann..ama icede araştır canım durumunuu...istanbulda hangi yakada olacaksınn ona göre önerelimm..??

Sağolasın canım valla Allah herkese şifasını versin. Avrupa yakasında yaşayacağız, beylikdüzü.

Ins hayirli haberibi alicaz canim. ..

Sagol vala bende iyiyim ins sende iyisindir canim...cok batmam var sag tarafimda atlayamiyorum...klomen de yok ama bu batma ne bilmiyorum
canım bılemedım ben de neden acaba...
ınsallah hayra alamettır..çok ozletme kendını ..arada gır kk ya ..
bende de 1 yıl boyunca hep bı dolu yumurta cıkıodu
meger prolaktın yuksekmıs
DOSTINEX ıle o dusuruldu
ardından KLOMEN + CATLATMA IGNESI..ve gebe kaldım .ELhamdulıllah..
Rabbım her ısteyene nasıp etsın.. AMın...
herkese günaydın hayırlı sabahlar
canım 6.hafta yazıo ya yazının altında..
bı de orada fasulyecıgın gorunuyo..maşallah..çok tatlı yaa ..
Rabbım her ısteyene versın...Amın..
merakdan gelme canim hep gel bakalim ya bu aksam yada yarin gorencez sonucu yazarim hemen
canım meraktan erken gırdım..carsambayı beklemedım ama acı haberı aldım...
Kızlar, çatlatma iğnesinin etkisi kandan kaç gün sonra geçer. Bilen var mı?
bana drum ıgeneden sonra 15 gun ıcınde regl olmazsan test yap
buyuk ıhtımal gebesın demektır dedı
bu topıkten de ılk 10-12 gun ıgnenın etkısı surebılır dıe okumustum canım..
ben 14.gun kanda pozıtıfı gordum..
ahh canım ya..
Allah kavustursun..
çok zor sevdıgınden ayrılmak bılıorum..
çok yaşdım..ınşallah bu hayırlı iş kapısıyla bebegınıze daha guvenlı bır hayat sunabıleceksınız..
boyle dusunelım..
önce iş, sonra bebiş..inşallah...
kizlar benim sonucum negatif cikti.

kanda cikti 0.28 cikti
canım yaa..
sözün bittiği yer..
hep şaka yaptım diyeceksin gibi geliyor...
öyle alıştım kı hınzır hallerine..
Rabbım sabır versin..
progestan kullanıodun dı mı canım?
Rabbım sıfa versın..
aman dr a gıt..aksatma...agır da kaldırma...uzat ayaklarını...eşin de yanındaymış..çok guzel..
tekrar gecmıs olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…