klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım ben izmir-istanbul arası mekik dokumaktayım, ailem izmirde ben de orada yaşıyorum ama ev düzüyoruz, düğün hazırlıkları, çeyiz eksikleri için vs. sık sık istanbul'a gidiyorum. orda da bi doktora gitmek istiyorum aslında var mı tavsiye edeceğin? Allah'ım büyük tabi o isterse herşey olur inancım sonsuz. teşhisim pko değil benim. doktor ilk turner sendromu diye bişeyden şüphelendi o yokmuş, sanırım hipogonadizm dedi ama bu konuyu benle çok konuşmak istemiyo, net söylediği tek şey çocuk olmaz oldu, ben de iyice sinir oluyorum. bana lüteinleştirilmiş hormon da yüklediler dışarıdan, 30.dakika, 60. dakika ve 120. dakika kan testlerime baktılar yine de çatlamadı :KK43: daha önce başka bi hastanede yatmıştım endokrinde araştırdılar, profesör açıklamıştı normal şartlarda çocuğun olmaz ama dışarıdan iğne vurarak yumurtalıklarını büyütüp hamile kalabilirsin,şimdi çocuk tutunamaz diye yani en basiti bana böyle anlatmıştı ama bu dr asla diyo.. ultrasonda yumurtalıklarımı göremiyorlar ama yumurtalığın olmasa ilaçla dahi olsa adet göremezsin diyolar, alttan ultrasonu henüz çektiremiyorum..var mı tavsiye edeceğiniz doktor istanbulda? bi de endokrine mi gitmeliyim kadın doğum doktoruna mı?

senn olumlu konuşan dr un dediklerine inann..ama icede araştır canım durumunuu...istanbulda hangi yakada olacaksınn ona göre önerelimm..??

bir haftadır bende bunu araştırıyorum canımm....12. günde sonuç çıkıyormuşş ama..15. gün kesin sonuç diyorlarrr... ne zamana geliyor 15. günün...

İğneyi cuma öğleden sora vurundum. Bugün beşinci gün. Uff, daha on gün var. :) Seninki ne zaman canım?

İğneyi cuma öğleden sora vurundum. Bugün beşinci gün. Uff, daha on gün var. :) Seninki ne zaman canım?

ayyyyy sormaa benimde daha 10 günüm var ve günler saatler geçmiyorr....bende çarşamba günü saaat 3 de vurulmuştum..14kasım gibi tahlil yapıcam tabi gelmezse kırmızılarr...

kızlarr yaa iğneyi vurulduğum 6 gün oldu ama benim kasıklarımda hala ağrı ve ince ince sancılar varr..arada belimde ağrıyorr aynı adet belirtileri gibi..bukadarda erken adet olmam dimiii...

kızlarr yaa iğneyi vurulduğum 6 gün oldu ama benim kasıklarımda hala ağrı ve ince ince sancılar varr..arada belimde ağrıyorr aynı adet belirtileri gibi..bukadarda erken adet olmam dimiii...

benimde 8 gün oldu asılama olalı tabi eğne vurulalı daha fazla.ama sancılar normal.bide benim ilk tedavimde 6 gün bile olamadan adet olmustum.olabilir endişe etme sakın.progestan kullanıyorsan ondan da olabilir bilgin olsun

Bebeğinin içinde sağlıklı bir şekilde büyüdüğünü düşün hisset biraz emin ol o zaman hiçbir dış etken seni etkilemiyor ben böyle düşünüyorum böyle hissediyorum umarım sende rahatlarsın ve bebeğin olur inşllh (hepimizin):KK5:

bilemiyorum idare ile bozustuk tamda zamanıydı.aşılama üstüne.zaten stresliydim.üstüne geldi

kasıgım belim heryerim agrıyor adet oladabilirim.bilmiyorum hiç hazır değilim bu psikolojiye

klomen içtikten sonra kaçıncı günün bugünn ?? hormonlarına baktıysa normalse hormonların kendiliğinden çatlar diye mudahele etmiyordurr...bide yumurta çatlamazsa adet olamazsın kiste dönüşürr....sen adet oldun mu klomenden sonra ??
klomen biteli 8 gün oldu. hormonlara bakıldı ve normal dedi. klomenden sonra şu an adet günümü bekliyorum. daha 14gün var. geçtiğimiz aylarda kist oluşmuş, fakat geçti. benim bir kaç gün aksamayla adet düzensizliğim olmadı hiç.

selam kızlar. nasılsınız. denız belkı bır suprız yapar dıye baktım sımdı ama kımse yok... bende toparlanıyorum sımdılık valızlerı cıkardım. persembe yolculuk son gunum kaldı esımle :KK43:

zehram üzüldüm inşallah önümüzde ki aylarda olur rahim filmini düşünmüyor musun canım,aşılama ise senin durumunda olanlar için başarı şansı yüksek umarım hiçbirine gerek kalmadan en ummadığın anda gelir meleğin dularımdasın özellikle sabah namazlarından sonra adına dua ediyorum tatlım.

ah canım ah gene negatif benim sonuç.çok kötüyüm.artık aşılama zamanı geldi gibi.Allahım yardım et :KK5:

deniz canım kanda mı baktırdın eğer idrar testi ise güvenme çıkmayabilir kuzum....

kizlar benim sonucum negatif cikti.

X