klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

hayat hayirli olsun.ilk anda demistim zaten kesin hamissin die.allah tamamina erdirsin.darisi bizim basimiza dicem ama bize vurmuo maalesef.tebrikler tekrar

Canım çok saol valla proluton diye bir iğne yaptı arkasından 5 günde 1 olacak dedi bu iğne arkasına muayenesinde o iğneyi yaptı progestan verdi 250 mg günde 2 tane coraspirin verdi gynoferon folik asit demir verdi o iğneyede neyse bilmiyom 120 milyon aldı eşim su yaptı herhalde para almak için dediiii:))) 20 gün sonra tekrar çağırdı o iğneden bidaha yapacak ama inşallah herşey yolunda giderse yaptırmam bi daha o iğneden benim 1 kızım var ondada kanamam olmuştu progestan işe yaramıştııı allahım inşallah gerek kalmazda bize biraz şüpheli geldi o iğneeee yaniiii herşey için teşekkürler allahım yavrularımızı korusun inşallahhhhh:nazar::nazar::nazar::nazar:
canım benim erken doğum riski olduğu için bende progestan ve o iğneyi vuruyorum haftada birr doğuma kadar vurucammmmmmmm

hcg değerim 204 kızlarrr bir sürü iğne ilaç verdi muayenesinde 120 milyonluk bi iğne yaptı düşmesin diye ne iğnesi olduğunuda söylemedi vallaa inşallah düşmez daha kese filan yok tabiiii allah herkeslere nasip etsin hepinize bol boldua edicemmm :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Herkesim müjdeli haberleri burada yayınlanır inşallahhhh :21::21::21::21::21::21::21::21::21:

canımmm hayırlıı olsunnn..rabbim kucagına almayıda nasip etsinnn...iğnelerini ilaçlarını ihmall etmee...

hcg değerim 204 kızlarrr bir sürü iğne ilaç verdi muayenesinde 120 milyonluk bi iğne yaptı düşmesin diye ne iğnesi olduğunuda söylemedi vallaa inşallah düşmez daha kese filan yok tabiiii allah herkeslere nasip etsin hepinize bol boldua edicemmm :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Herkesim müjdeli haberleri burada yayınlanır inşallahhhh :21::21::21::21::21::21::21::21::21:

Hayirlisi olsun canim. ..allah kucagina almayi nasip etsin...

carsamba gunu canım ama sen salı aksamdan tetıkde ol bellı olmaz:KK34:
Ins hayirli haberibi alicaz canim. ..
Arzucum Allah kavuştursun..bebeğine saril...koy elini karnina..canim doğumla ilgili de yaz muhakkak dr ne önerdi ne dedi tamam mi..merakta bırakma...
Oykucum hoşgeldin..nasılsin...
Deniz hergün bi gün daha yaklasiosun canim :)
Hadi az kaldı sabirrr...
Hulya ben de duysam tekmeleri yaaa...ne güzel :)

Sagol vala bende iyiyim ins sende iyisindir canim...cok batmam var sag tarafimda atlayamiyorum...klomen de yok ama bu batma ne bilmiyorum

arkadaşlar bende bu ay klomen kullandım. doktora iğne vurunmayacak mıyım dediğimde senin yumurtlama sorunun yok, biz iğneyi polikistikover hastalarına veriyoruz dedi. fakat bende aylardır takibime göre yumurtlama oluyor sanırım çatlama olmuyor. içime sinmeyen bişeyler var. çatlama olup olmadığını öğrenmek bu kadar zormu da doktorum takibe almıyor bu durumu. iğne vurunmam gerekmiyor muydu ? :44:

Son düzenleme:
arkadaşlar bende bu ay klomen kullandım. doktora iğne vurunmayacak mıyım dediğimde senin yumurtlama sorunun yok, biz iğneyi polikistikover hastalarına veriyoruz dedi. fakat bende aylardır takibime göre yumurtlama oluyor sanırım çatlama olmuyor. içime sinmeyen bişeyler var. çatlama olup olmadığını öğrenmek bu kadar zormu da doktorum takibe almıyor bu durumu. iğne vurunmam gerekmiyor muydu ? :44:

klomen içtikten sonra kaçıncı günün bugünn ?? hormonlarına baktıysa normalse hormonların kendiliğinden çatlar diye mudahele etmiyordurr...bide yumurta çatlamazsa adet olamazsın kiste dönüşürr....sen adet oldun mu klomenden sonra ??

dr un teşhis olarak ne dedi ???dediğin olay bendede var hipofizden komut gitmiyorr ama..benim rahatsızlığımın bi adı var polikistikever...sana böle bişi dedimi...

canım sen hangi şehirdesinn..sen başka bi dr daha gitt..adetinin 3.gününde tahlil istedimi senden ?? güzel tahlillerini ver ve bi teşhis konsun...ama bu kadar olumsuz düşünmeee...bendede dediğin o olay var hipofiz bezi salgılamıyor...buna bağlıda insülin direnci oluşuyor bendede ve bende glukofen kullanıyorum...5 yıllık evliyim..daha bebiş yok ...ama 2 aydır tedavi görüyorum..ve ilaç tedavisi zor bişi değil yani..ve yumurtam gelişti çatladı...şimdi gebelik oluşdumu oluşmadımı bekliyorumm...10 gün sonra belli olacakk...yani durumumuz aynıysaa..hiç üzülme..nişanlınında dediği gibi bi çok tedavi şekli geliştii...bide tabi nasippp işi varr...rabbim nasip edersee hiçbirşey engel olamazz...

canım ben izmir-istanbul arası mekik dokumaktayım, ailem izmirde ben de orada yaşıyorum ama ev düzüyoruz, düğün hazırlıkları, çeyiz eksikleri için vs. sık sık istanbul'a gidiyorum. orda da bi doktora gitmek istiyorum aslında var mı tavsiye edeceğin? Allah'ım büyük tabi o isterse herşey olur inancım sonsuz. teşhisim pko değil benim. doktor ilk turner sendromu diye bişeyden şüphelendi o yokmuş, sanırım hipogonadizm dedi ama bu konuyu benle çok konuşmak istemiyo, net söylediği tek şey çocuk olmaz oldu, ben de iyice sinir oluyorum. bana lüteinleştirilmiş hormon da yüklediler dışarıdan, 30.dakika, 60. dakika ve 120. dakika kan testlerime baktılar yine de çatlamadı :KK43: daha önce başka bi hastanede yatmıştım endokrinde araştırdılar, profesör açıklamıştı normal şartlarda çocuğun olmaz ama dışarıdan iğne vurarak yumurtalıklarını büyütüp hamile kalabilirsin,şimdi çocuk tutunamaz diye yani en basiti bana böyle anlatmıştı ama bu dr asla diyo.. ultrasonda yumurtalıklarımı göremiyorlar ama yumurtalığın olmasa ilaçla dahi olsa adet göremezsin diyolar, alttan ultrasonu henüz çektiremiyorum..var mı tavsiye edeceğiniz doktor istanbulda? bi de endokrine mi gitmeliyim kadın doğum doktoruna mı?

Allah yardımcın olsun. Ümitsizliğe kapılma. Düzgün bir hastaneye bir prof'a filan görün. Araştırma hastanelerine git. Öyle biri dedi diye ümidini kaybetme. Her şey Allah'ın elinde. Gerisi boş. Benim bir arkadaşıma üç doktor da çocuğun olmaz dedi. Şimdi doğuma hazırlanıyor.

teşekkür ederim Allah herkesin yardımcısı olsun :KK43: işte okudukça duydukça ben de umut ediyorum hep. aslında 2 farklı hastaneye gittim biri olur dedi, diğeri olmaz.. bu olmaz diyen ilgili bi doktor, şu gün kontrolün var sakın erteleme falan diyo, insülin direncini kemik erimesini araştıran da oydu. olur diyen de ilaç vermişti desolett adında, bunu ömür boyu kullan, çocuk yapçağın zaman gel bakarız demişti. ikisi de araştırma hastanesi. ne bileyim insanın canını sıkıyolar ama umudumu yitirmemek en iyisi..Allah'ın izniyle olur elbet. izmirde ve istanbulda tavsiye edebileceğin doktor var mı canım? bildiğin.

günaydın kızlar....
bugun saglık raporu ıle ugrasacagım yıne dun bıtmedı malesef.... yenı bır hamiş gelmiş:) elif ayagını sürümüşün tatlım aferin sana :)
denizim sende ayağını sürü mutlaka ...ınsallah hayırlı haberler alırız ve sayfamız hamişlerle dolu olur:)

X