klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

hım bıraz bekle gene test yap ama 1 klomen ı dr mu verdı sana belkı yumurtanın buyumesıne yardımcı olamamıstır yanı adetın gecıkmesı yumurtanında gec catladıgı anlamına glır bebek yoksa

Ovulasyonda pozitif gordum sonra değer dustu. 11. Gun de doktor 3 yumurtan var guzel dedi bayrama denk gelince ovulasyon testi ile devam et ona gore iliski dedi.

kızlarr bişi sorucammm..ben 27 sinde çatlama iğnesi oldum..daha artık yumoş mumoş kalmamıştır dimi..ilişkiye gerek varmı bu saatten sonraa ??

bide bu 15 gün içinde ilişkiye girmek risk teşkil edermi ?? yani dr lar bi fikir veriyormu aılama felan olanlaraa ??

Son düzenleme:
kızlarr bişi sorucammm..ben 27 sinde çatlama iğnesi oldum..daha artık yumoş mumoş kalmamıştır dimi..ilişkiye gerek varmı bu saatten sonraa ??

bide bu 15 gün içinde ilişkiye girmek risk teşkil edermi ?? yani dr lar bi fikir veriyormu aılama felan olanlaraa ??

valla ben adet te kadar devam edılmesınden yanaym cunku bu yumoslara hıc bellı olmuyor ama risk teskıl edermı onuda bılmıyorum soylekı bana ılıskı yasak dr yasakladı gercı 1 aydır yasaktı yumurta buyurken yasak transfer olduyasak senın durumuna bısey dıyemıcem :KK34:

Son düzenleme:
kızlar iğneden sonraki 14. gün bu gün test yaptım hala silik çıkıyor yarına randevu alıcaktım bütün randevular dolu :KK43:(( sizce iğnenin etkisimi hala

yani bencede uzun ama yaşın kaç belki yasın gencse zaten küçük diye deneyelim demiş olabilir bide senin adetlerin düzenliyse ve catlama sorunun yoksa gerek duymuyorlar zaten iğne için.benim hem adetlerim düzensiz hem yumurta tembelliği var hem de catlama sorunu var.simdi senin yumurta sayının cok iyi gözükmediğini söylemiş ama yumurta rezervini amh testi ile öğrenmişti benm doktorum.canım doktorun ilgilimi ilgisizmi bu cok önemli.bu konu cok önemli cunku bastan savmayla olmaz yani....

yaşim 28 cnm,çokta az degil aslinda,amh testi yapmamiş bana,ultrasona göre bunu dedi,doktorumu degiştirecem,bide iyi bir doktor bulsam iyi olur,sen ne zamandan beri tedavi goruyorsun cnm?sanadami klomen yazdilar?

bugun meryem suresine basladim.rabbim kabul ederse 41 gun okicam.bu ay doktora falan gitmeyi dusunmuorum.3.gun serophene ile yeni umutlara baslicaz artik:-(

valla ben adet te kadar devam edılmesınden yanaym cunku bu yumoslara hıc bellı olmuyor ama risk teskıl edermı onuda bılmıyorum soylekı bana ılıskı yasak dr yasakladı gercı 1 aydır yasaktı yumurta buyurken yasak transfer olduyasak senın durumuna bısey dıyemıcem :KK34:

sağoll arkadaşımm...yaww bende utanıyorum demeyede..bugüne kadar denedim ama daha gerek yok heralde...cumartesi kontrolde çatlamış yumurtan dedi dr...ee çatlamış yumoş etkisi bitmiştir zatii...şimdi gün sayıcam 15 kasımaa...nasip bakalımm..

çok teşekkur ediyorum cnm,dedigin gibi yapicam,1-2 ay içinde olmazsa doktorumu degiştericem

allah iyi dr larla karşılaştırsın..gecen ay klomen kullandım 10 gün verdi hemde dr..yumoş 10 mm de kaldı ve dr senin yumurtalar büyümez direk tüp bebek dediii...ağladım sızladım arkadaşlarında tavsiyesiyle o hastaneden kaçar gibi kaçtım..şimdiki dr um harikaa...ilaç içme şeklini değiştirdii..ve yumoşum harika gelişti çatladı..inşallah sonuçda güzell olurr..

rabbimm senide iyilerle karşılaştırsınn..hangi şehirdesin sen ?*

bugun meryem suresine basladim.rabbim kabul ederse 41 gun okicam.bu ay doktora falan gitmeyi dusunmuorum.3.gun serophene ile yeni umutlara baslicaz artik:-(

canımm adet oldunmu ki ??? rabbim dualarını kabulll etsinn bizleride unutma dualarındaa....

yaşim 28 cnm,çokta az degil aslinda,amh testi yapmamiş bana,ultrasona göre bunu dedi,doktorumu degiştirecem,bide iyi bir doktor bulsam iyi olur,sen ne zamandan beri tedavi goruyorsun cnm?sanadami klomen yazdilar?

ben gecen yıl basladım ama aralıklı 2 kez klomen tedavisiyle kendiliğinden olmasını bekledik olmadı.sonra hsg cektirdik. 4 ay bekledim belki olur diye öyle dedi doktor bu arada kendiliğinden olabilir dedi.simdide asılama oldu.o da klomenle. bende 29 yasındayım.hatta bugün doğum günüm 28 bitti.

ii aksamlar kızlarrr.bugün dün doğru dürüst giremedim foruma hafta sonu malum.dur bi gecmişi okuyum bişyler var mıııı....

gecmişi okudum hayaaat sen kesin hamilesin bence. silik cizgi yani kaç gündür.keşke bnde görebilsem silik de olsa eğer hamile olursam elif gibi ardarda test yapcam o cift çizgiyi görmek için.kızlar bşy sorcam ben size suan aktif olan yok ama sonra cvplayın.bugün asılamadan sonraki 6. günüm ve benim kasıgımda agrı var adete benzemiyor.yani göbeğimle kasık arası özellikle sag tarafta hissediyorum.arada saplanıyor.ama genel olarakda azar aazar agrı hakim.göbeğimde sişti yani 1,2 aylık gebe gibi gaz var bide.asılamadan sonra böyle sorunlar yasayan oldumu kızlar.adet için erken diyorum daha 1 haftam var.AYSUN cum seni mrk ediyorum.adet olmadın demi?

X