klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Yaaa, çok sevindim. Tebrik ederim. İnşallah sorunsuz bir hamilelik geçirirsin ve bebeğini sağ salim kucağına alırsın. :)))
Uzun zamandır hamile haberi almıyorduk. İlaç gibi geldi. :)
Şimdi sıra zd86'da. :)

yok canım ben temmuz sonu ağustos başı yaptırmıştım 3 ay oldu sayılır tüp bebek olalı bendeki sorun pkos yumurtam gelişmiyodu

canım benim yerim senin cetvelini ben.insallah bede biün böyle sizlerel paylasır ve cetvel eklerim buraya.bendede pkos var.yumurtam klomenle gelişti 2 tane.aşılama yaptırdım işte 2 gün oldu. ilk ve son denemem olur insallah.böyle seni okuyunca sabah öyle heyecanlandım ki sanki ben hamilelik haberimi veriyormuscasına elim kolum titredi yazamadım inan.umutsuzların umudu rabbim gör bizleride senin nimetlerin coktur bizede yarab.....

canım benim çok çok teşekkür ederim çok saol darısı başınıza inşallah evet inşallah denizden de güzel haber alıcaz sonra sizlerden tek tek güzel haberler alıcaz

inşallah canım inşallah ne olursa olsun sakın umudunu yitirme hepimiz bir gün anne olucaz inşallah canım

sen calıs bosver sankı sııp dıye hamıle kalıyozda o 8 de tutcak 1 tutsun yeter ıhmal etme calıs sen

benım haftaya bugun bellı olcak

Evet, yaa! Çünkü bu ikinci kez büyüyüşü. :) Bir taraftan da öyle bir durum olursa... Ayy neyse büyük konuşurum şimdi.

elifcim merak ettiğim bişey var adetlerin düzenlimiydi? yoksa sende 3 4 ayda bir yada ilaçsız olamıyormuydun. kız bide esinle bu aksam söyle cıkın bi keyf yapın kutlayın bugünü

ankaa sen o kadar yumurtayı nası elde ettin iğneyle mi?bence doktoru dinleme calıs sen belki biri tutar bilemezsin.7 8 i tutacak diye bişey yok.bide boutları 18 mm demi ne olmalıymıs....

elifcim merak ettiğim bişey var adetlerin düzenlimiydi? yoksa sende 3 4 ayda bir yada ilaçsız olamıyormuydun. kız bide esinle bu aksam söyle cıkın bi keyf yapın kutlayın bugünü

canım adetlerim düzensiz benim ben söktürücü içmeden adet olamıyorum cuma günü eşimin doğum günü çok güzel bi zamana denk geldi nasip olursa cuma günü gidicez

kızlarr ben geldim dr dann :) :) benim yumoşş uyumuşda büyümüşşş...ama şimdide çokmu büyümüşş nee kist olmazz inşallah şimdide onun endişesine düştüm..anamm nasıl işler bunlarr yaaa...büyüdümü çatladımı ..tuttumuu...tutundumuu...oyy oyy rabbim dermansız dert vermesinn...

dr um gün geçtikce dahada tatlı geliyorr...benimle yavrum yavrum diye ilgilenmesi dahada güzeldii..baktıı böle sessiz sesiz tabi benim kalp yerinden çıkacakkk...

bakk yumurtan büyümüşş..büyümez diyorduk çatlamak üzare dedi..bendee ciddimisinizz deyinceee 3 çizgi oluşması gerekiyordu sende başlamış dedii...hemen çatlama iğnesi yazıyorum algel acilde vursunlar dedi..gittim aldımm amamm 77 tl ymiş iğne şok oldumm :) hemen vuruldum...2 gece ilişki verdi..cumartesi sabah gel dedii :Ş şimdide cumartesi heycanı basdı banaaa....

kızlar kaç cm sormayı unuttum...ama elimdeki ultrason kağıdında öncekinde. 1.37 cm yazıyor..dr ozaman bana 13 mm demişti....şimdiki kağıdımdada 2.2 cm yazıyor...buda 22 mm demekk...bu çook büyük değilmiiii...kist olmaz inşallahh...

normalde 18 mm diye biliyordum ama 22 mm görünce bi tırstımm...

canım maşallah ya bak ben sana demiştim büyür diye maşallah baya baya büyümüş inşallah o yumoş bebiş olur canım

cok acıktım azcıktım yemek yedım ama yetmedı esımle yemek ıstıyorum 1 saat dayansam yaa

elif bebegı hıssedıyomusun hıssedıyosan nerde ortadamı sagdamı soldamı

bu soru cok onemlı

canım maşallah ya bak ben sana demiştim büyür diye maşallah baya baya büyümüş inşallah o yumoş bebiş olur canım

evett demiştinn..inşallahh rabbim nasip ederde o yumoş benim evladım olurr...dualarında bizi unutmaaa..mucizenede söylee söylesin bizimkilere bizi çok bekletmesinlerr...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…