klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ne yaptın canım halledebildin mi eşinle sorunlarını
Ehh iste canim cok kirginim ona hala benim acimdan bi sogukluk var ama o bise ykkmus gibi yakinlik gosteriyo benim icin bunu yapiyo olmasi iyi oluyo onu affetmemi kolaylastriyo yumurtlama gunleri de gitti hic aklimda bebek yok bu ay...

Ehh iste canim cok kirginim ona hala benim acimdan bi sogukluk var ama o bise ykkmus gibi yakinlik gosteriyo benim icin bunu yapiyo olmasi iyi oluyo onu affetmemi kolaylastriyo yumurtlama gunleri de gitti hic aklimda bebek yok bu ay...

bence uzatma canım erkekler 1-2 sabreder 3. de resti çeker o yüzden uzatmamak en iyisi

Ehh iste biraz daha iyiyiz ...evlilik yil donumumuzu bekliyorum tam olarak bakalim napicak
tamam daa artık uzatma...bir öpücük bir tatlı söz
Allah iyiliğini versin emin kız güldürdün beni yaa bende seni yerim canım benim ben çıkıyorum öpüyorum seni kocaman tatlım
:) yarın sabah görüşürüz canım bende öptüm seni

evet tatlım ekım :) sen dogrusunu yazmısın:)

amın

canım çok geçmiş olsun

bende çok yiyip almıyanlardayımmm benim boy1,75 kilo 60 5 aylık hamileyimm ama beni görenlerr hamile olduğumu bilmiyorlarrrrrrrr bence sizde en kısa zamnda kilo vereceksinizzz benim tatlı arkadaşlarımmmmmmmm

ayyyyyyyyy ben daha kızıma isim bulamadımmmmmmmmmm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…