klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Arzumm sen ne yapıyosun kurabiyelerin güzel oldu mu
oldu cnm, ne yapayım bugün kocişte evdeyken kapsamlı bir temizlik yaptık. Nerdeyse saat 3 e kadar sürdü. Sonra da dışarda işler vardı , onları hallettik. Saat 7 oldu eve gelene kadar. Epey yorulmuşum ama şimdi kocişle oturduk film izliyoruz.

An itibiriyle regli oldum tatlım gerek kalmadı Pazartesi doktor çağırdı
Hayırlısı olsun cnm, yeni tedavin bebiş olsun inş

Kızlar yine regl oldum :/ Dün olmam gerekiyordu olmayınca sevinmştm, sabah test yapcaktım ki yapmaya gerek kalmadı yine.. bu ay da olmadığına mı üzüleyim, bayramda kayınvalidemlere gidiyoruz(amasyaya), orada iyi gelsin diye yapmamı isteyecekleri şeylere mi yanayım, ne yapayım bilemedim.. hayırlısı bakalm..

Kızlar yine regl oldum :/ Dün olmam gerekiyordu olmayınca sevinmştm, sabah test yapcaktım ki yapmaya gerek kalmadı yine.. bu ay da olmadığına mı üzüleyim, bayramda kayınvalidemlere gidiyoruz(amasyaya), orada iyi gelsin diye yapmamı isteyecekleri şeylere mi yanayım, ne yapayım bilemedim.. hayırlısı bakalm..

Hayirlisi olsun canim.kimseyi kafaya takma nederlerse desinler aldirma.bazen insani cigrindan cikarabiliyorlar biliyorum.ama sen duymazdan gel he de gec

Hayirlisi olsun ordakileride duyma bosver
Denizcim hayirli olsun kardesinin nisani
.allah tamamina erdirsin insallah.
Sagol canim

ayyy kızlar sormayın ıkı dakıkalıgına komsuya caya gıttım. bırde esım aradı meger bugun gıtmemız gereken bır dugun varmıs. apar topar elımdekı cayımı bıraktım hazırlandım.... cok yorucu ya bangır bangır ses. oyun falan yoktu semazen gosterılı ılahılı falandı. bırde oyun olsa bayılırdım herhalde.....

Kizlar bi sorum olacak yarin catlatma ignesi vurulcam.ama bugun kasigim agriyyo yarin pazar oldugu icin direk acilde vurulcam yani doktor catlayi catlamadigini gormeden vurulcam.bugun catlamam olduysa ignenin zarari olurmu

Kizlar bi sorum olacak yarin catlatma ignesi vurulcam.ama bugun kasigim agriyyo yarin pazar oldugu icin direk acilde vurulcam yani doktor catlayi catlamadigini gormeden vurulcam.bugun catlamam olduysa ignenin zarari olurmu

benımde agrılarım omlustu ama ben ılac kullanmıstım catlatma ıgnesınden once. bır zararı olsa dr pazar bıle olsa kontrol ederdı canım . merak etme sen ıcını ferah tut.

kızlar gecenlerde bır arkadasla konustum. arkadasımdan öte dostum canım herseyım. cocukluktan berı benı ıyı tanıyan bırı. sımdıde herseyımı bılır. her turlu sıkıntımı yasantımı falan. yakın zamanda anne oldu :) bugun benı aradı. epey bır konustuk. ve benı psıkologa gıtmem ıcın ıkna ettı:) cok mantıklı seyler soyledı. esımde de bende de sorun yok bılıyorsunuz. herrsey yolunda . onun sonucları temız benımkı oyle. tek sıkıntı kafamızdan atamamak. gercek bu kım bu yoldan gecerse, ve hamıle kalırsa hersek aynı seyı söyluyor. herseyı yaptık ve beklemedıgımız anda geldı.... bende bu cumleyı kurmayı cok ıstıyorum sızler gıbı. ama ne yaptımsa kafamdan atamıyorum . attım sanıyorum ama olmuyor. her anım bebek. yemem ıcmem bebek. gezmem bebek. dusuncem bebek. konusmam bebek. olmuyor malesef. bu ay kafamı dınleyecegım dusunmeyecegım dedıgım zamanlarda bıle o var aklımda. nasıl anlatayım bılmuıyorum ama ınanın esımle kendı arzularım ıcın ilişkiye gırmeyi bıle unuttum. sadece bebek ıcın bırlıkte olmaya basladım. anlayacagınız kızlar ben bu kafadan cıkarma ısını bır turlu beceremedım ve bır uzman yardımı almaya karar verdım. pazartesı ıcın randevu almaya calısacagım. nasıl olur bılmıyorum ama ınsallah ıyı gelır. ben tek basıma basaramayacagım galıba...

Gunaydinnnnnnnn
elif yazdiklarin mantikli.heleki calismayanlar icin daha da dogru secim.ben is yuzunden pek dusunemiorum bile.mesela bu tatilde cocuk die oldum yine.hep cicuklara onlarin haraketlerine baktik esimle.cok koyuyor ya cokkkkkk

Kızlar sizi çoook ozledimmmm
Iyileştim şükür..rapor da bitti..
Annem gelmişti memleketten ..bana cok iyi bakti..
Dün de doktora gittik..bebeğini görmeye..
Kızlar bi tatlı olmus..maşallah yosunun..
Yanaklarini,burnunu,bacaklarını bi görseniz...isirasim geldi :)))
Nerdeyse 1 hafta ondeymis gelişimi..
2 mayıstan , 27 nisana cekildi tahmini dogum tarihi.
Ultrason kağıdında oyle yazio :)
Kalp atışlarını da dinledik teyzeleri..
Dr ne hareketli bi fistik bu dedi :)
Cinsiyet icin 1 ay daha beklemek gerekiomus.
Dr riskli dönem gecti,serum rahatla dedi :)
Allahin izniyle yani..hareketlerini de 1 bucuk 2 ay sonra Fln hissedermisim
Oyle dedi :)
Rabbim her isteyene nasip etsin insallah..
Eve geldim, sizlere dua ettim..
Hasretle hepinizi opuyorummmn

kızlar gecenlerde bır arkadasla konustum. arkadasımdan öte dostum canım herseyım. cocukluktan berı benı ıyı tanıyan bırı. sımdıde herseyımı bılır. her turlu sıkıntımı yasantımı falan. yakın zamanda anne oldu :) bugun benı aradı. epey bır konustuk. ve benı psıkologa gıtmem ıcın ıkna ettı:) cok mantıklı seyler soyledı. esımde de bende de sorun yok bılıyorsunuz. herrsey yolunda . onun sonucları temız benımkı oyle. tek sıkıntı kafamızdan atamamak. gercek bu kım bu yoldan gecerse, ve hamıle kalırsa hersek aynı seyı söyluyor. herseyı yaptık ve beklemedıgımız anda geldı.... bende bu cumleyı kurmayı cok ıstıyorum sızler gıbı. ama ne yaptımsa kafamdan atamıyorum . attım sanıyorum ama olmuyor. her anım bebek. yemem ıcmem bebek. gezmem bebek. dusuncem bebek. konusmam bebek. olmuyor malesef. bu ay kafamı dınleyecegım dusunmeyecegım dedıgım zamanlarda bıle o var aklımda. nasıl anlatayım bılmuıyorum ama ınanın esımle kendı arzularım ıcın ilişkiye gırmeyi bıle unuttum. sadece bebek ıcın bırlıkte olmaya basladım. anlayacagınız kızlar ben bu kafadan cıkarma ısını bır turlu beceremedım ve bır uzman yardımı almaya karar verdım. pazartesı ıcın randevu almaya calısacagım. nasıl olur bılmıyorum ama ınsallah ıyı gelır. ben tek basıma basaramayacagım galıba...
Canim ben de 1 yil boyunca hep Dr takvimine Gore esimle beraber olmaktan mutsuzdum
Seni anliyorum..Boyle farketmeden, esiyle Sirf onu sevdigi icin,takvime gune bakmaksizin bir araya gelenler gebe kaliordu
Oyle anlatiyirlardi,sasiriyordum..
Esinle ortak bi karara varin insallah..
Ben asilamayi,rahim filmini kafama koydugum ay gebe kalmisim
Beni taniyanlar dedi ki
Sen klomene cat ignesi ile diil de daha buyuk tedavilerle olcagina kendini inandirmissin
Farkina varmadan rahatlamissin o ay,pek onemsememissin..
Ne bilimm..belki stressin gercekten payi vardir
Denizcim hayirli olsun kardesinin nisani
.allah tamamina erdirsin insallah.
Ay nisan oldumu :)))Hadi hayırlısı olsun deniz..
An itibiriyle regli oldum tatlım gerek kalmadı Pazartesi doktor çağırdı
Canim yeni ay..yeni tedaviler..umut et..
Regl olamayn bi tanıdığım var..5 yildir..
Her tüp bebek denemesi icin, önce gidip ameliyat olması gerekio..
Şükredelim ve sabredelim bitanem..

Arzucum o foto bebisinin fotosu mu :)))
Ay yerim onu ben.yeni gördüm..

Canim bence cok isabetli bir karar olmus.gercekten psikoloji cok onemli.benim burda oyle bi sansim yok bence degerlendir arkadasin cok hakli

benımde agrılarım omlustu ama ben ılac kullanmıstım catlatma ıgnesınden once. bır zararı olsa dr pazar bıle olsa kontrol ederdı canım . merak etme sen ıcını ferah tut.

Bilemiyorum ki canim ya catlamis yumurtaya catlatma ignesi vurulursam neolur acaba valla kafayi yicem son 1 saatim kaldi ogrenemedim hala doktoru aradim acmadi.tanidik doktoru olan varmiiiii

Uzun zamandır yazamadım. Tatil filan derken günler geçti. Ara ara girip hayırlı bir haber var mı diye baktım. Ama galiba yoktu.
Rahim filminden sonra ara vermiştim. Doktor bu sürede gebelik bekliyordu. Tabii ben biliyorum kendimi, olmadı. Arada adet bile görmedim. Kontrole gittim. Çatlatma iğnesi yapacağız dedi. Şimdi adet döngüm düzelsin diye orgametril diye bir ilaç kullanıyorum. Adetin birinci günü iğneye başlayacakmışım. Tedirginim biraz. Hele kendime iğne vurma fikri adamı strese sokuyor. Bu konuda zamanı gelince yardımlarınızı bekliyorum. :)
Allah yardımcımız olsun...

Benim sorumu net bilen birileri varmi simdi cozemedim igneyi vutulsammi vurulmasammi

Yumurtanın çatlayıp çatlamadığını gösteren testler var galiba onlardan kullansana.
Bir de yumurtan nasıl? Ben 2 kutu klomenle bile çatlatamıyorum. Sen de benim gibiysen çatlamamıştır. Yok, az bir ilaçla çatlıyorsa o zaman çatlamış olabilir. Sadece bir kez mi vurunacaksın bu iğneyi? Birden fazlaysa sadece tek iğnenin zararlı olacağını pek düşünmüyorum.

X